forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina novogodišnja akcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28983 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/12/2023 : 19:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Fibra već tradicionalno svake godine razveseljava svoju publiku ljetnim i zimskim popustima u srpnju i siječnju, pa tako ni ova zima, ni ovi blagdani neće proći bez njih! Dakle, da ne duljimo previše, od 15.12.2023. do 31.1.2024. na Fibrinom ćete webshopu moći kupiti sve naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!

I ove smo godine, kao i svake do sada, pripremili i lijepe poklone za naše kupce. Svaki kupac koji kupi stripove u iznosu većem od 100 Eura na poklon dobiva jednu od majicu (za kupovinu u iznosu većem od 200 eura, na poklon idu dvije majice, a za 300 eura tri majice)!

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i da ćete uživati čitajući naša izdanja!

https://www.fibra.hr/vijesti/blagdanski-popusti/81/

Trouble will find me

jaki
Advanced Member



Croatia
25958 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/12/2023 : 20:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nema Božića?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kuzman
New Member



Croatia
296 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 26/12/2023 : 12:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Htio bih samo zahvalit Fibri za ovu akciju.
Pošto nisam pohodio Interliber,a htio sam nabaviti Cat Claw majicu sad mi se ukazala prilika.
Iskreno nisam znao što naručiti za 100 eura,obično kupujem kad mi naiđe nešto što me zanima.
Na kraju sam se pored Mobiusa odlučio za Tintinove albume iako ih nisam isprva planirao skupljati pored svega ostalog što skupljam(Alan Ford,Jeremiah,Corto Maltese,Princ Valijant,sve od Kordeja...).
Ali 8 albuma Tintina,Kordej plus Kata za stotinjak eura teško da sam mogao propustiti.
Usput sam pomogao da se bar malo isprazni Fibrino skladište i da se napravi mjesta za neka nova meni zanimljiva izdanja.
Jedino što će stripovi ostati u kutiji dok ne počnem ulagati u vlastitu infrastrukturu

Edited by - kuzman on 26/12/2023 12:19:53
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1242 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 26/12/2023 : 12:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Trebao si uzeti nesto debelo a dobro kao recimo Medeju, Gusa i Texas cowboyse
mada ko zna mozda osam tintina mozda ipak
zauzima skoro isto mesta u skladistu :)

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 26/12/2023 12:30:29
Go to Top of Page

kuzman
New Member



Croatia
296 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 26/12/2023 : 13:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Iskreno ovo gore me ni najmanje ne zanima.
Vjerojatno su to dobri stripovi ali sad sam još uvijek koncentriran na stripove i autore iz osamdesetih koje sam onda čitao i volio.
Znači ono što je tada izlazilo u tadašnjim strip revijama(Yu strip,Stripoteka,Strip Art...)
Plus Alan Ford,čitao sam tada i Bonellijeve junake ali više ne(samo mi još fali da i njih skupljam).
Od novijih malo što.
Iznimke su Kerac i Kordej.
U budućnosti ko zna.
Treba prvo nadoknaditi propuštenih 30 godina.

Edited by - kuzman on 26/12/2023 13:18:45
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000