forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član Mateus3108
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

crotemplar
Starting Member

12 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 20/02/2024 : 09:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send crotemplar a Private Message  Reply with Quote
Vidim član zaključan zbog nejavljanja i neplaćanja aukcija. Meni se dogodilo isto s navedenim članom, no kontaktirao sam ga preko mobitela, čovjek se ispričao zbog određenih obiteljskih situacija, ne bi sad detaljno ipak je to privatna stvar, i odmah po toj mojoj poruci uplatio za osvojene stripove. Kasnio je poprilično, nije se javio, naživciralo me, ali na kraju jest dao razlog koji ja prihvaćam i najbitnije osvojene aukcije su realizirane... Pa eto, tko mu je nešto prodao može probat whapp porukom, možda i vi izgladite stvari. Ne poznam ga i ne znam jel istina što mi je rekao i hoće li i vama platiti što duguje... al eto, ko želi nek proba

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 20/02/2024 : 10:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kakve "situacije" mogu biti a i ne interesira me više, da se ne javljaš na brojne poruke i pozive pa i WhatsApp-om kojeg se spominje, a s druge strane vidi se da je većinu tog vremena (u mom slučaju puna
dva tjedna) i dalje aktivan na aukcijama kroz prodaju, kupnju i ostavljanje komentara - alllaa
Go to Top of Page

crotemplar
Starting Member

12 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 20/02/2024 : 11:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send crotemplar a Private Message  Reply with Quote
Ja razumijem, samo velim meni je bilo bitno da realiziram te osvojene aukcije, da nije odgovorio na 2. whapp poruku i ja bi stisnuo negativan komentar... Ovo sam pišem ak netko ima volje natezat se oko realizacije, meni se ovaj put isplatilo
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 20/02/2024 : 14:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
I ja isto jednom..
pa je je skupio sedam negativnih dok si rekao keksj
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/02/2024 : 13:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Auu…sada tek vidim ovo.
Meni se čovjek javio prije nego su završile sve aukcije koje je kupovao od mene, a nakon isteka ništa.
Sada vidim da je u samo tjedan dana skupio nevjerovatnih 7 negativnih.
Očito je da je u kratkom vremenu kupovao previše toga na previše strana da bi uopće sve to mogao ispratiti.
Ja mu neću dati negativni jer sada ionako nije u mogućnosti vidjeti što je i od koga kupovao…neka proba riješiti sa prodavačima ove aukcije na kojima je zaradio brzinske negativne i pretvori ih u pozitivne, pa ćemo možda poslovati kada budemo u mogućnosti.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 26/02/2024 : 13:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Ja sam slao poruku i mail na koje danima nisam dobio nikakav odgovor. Mobitel broj nisam nigdje našao u kontaktima.

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000