forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2024
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 15

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 13:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Na ovom topicu možemo komentirati sve vezano uz nadolazeće Europsko prvenstvo.

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Grupe:

A: Njemačka, Švicarska, Škotska, Madžarska

B: Italija, Hrvatska, Španjolska, Albanija

C: Slovenija, Engleska, Danska, Srbija

D: Poljska, Austrija, Francuska, Nizozemska

E: Rumunjska, Belgija, Slovačka, Ukrajina

F: Češka, Turska, Gruzija, Portugal
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 13:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
1. kolo


14.06. 21:00 Njemačka-Škotska

15.06. 15:00 Mađarska-Švicarska
15.06. 18:00 Španjolska-Hrvatska
15.06. 21:00 Italija-Albanija

16.06. 15:00 Poljska-Nizozemska
16.06. 18:00 Slovenija-Danska
16.06. 21:00 Srbija-Engleska

17.06. 15:00 Rumunjska-Ukrajina
17.06. 18:00 Belgija-Slovačka
17.06. 21:00 Austrija-Francuska

18.06. 18:00 Turska-Gruzija
18.06. 21:00 Portugal-Češka
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39701 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2024 : 13:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ko osvaja po vama? Licno mislim da su favoriti Nemci, Hrvati, Englezi i Belgijanci. Mozda i Portugal usunjati. Pored nas navijacu za Hrvate, Slovence i Belgijance. A ocekujem da osvoje Nemci ili Hrvati.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 13:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Po meni, Francuzi.Sve drugo bi bilo iznenađenje donekle.
Go to Top of Page

kimba
Average Member

522 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 03/06/2024 : 13:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Francuzi

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1396 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 03/06/2024 : 13:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ko osvaja po vama? Licno mislim da su favoriti Nemci, Hrvati, Englezi i Belgijanci. Mozda i Portugal usunjati. Pored nas navijacu za Hrvate, Slovence i Belgijance. A ocekujem da osvoje Nemci ili Hrvati.



Kaki crni Hrvati, nismo mi tu ni blizu...

Prije će to Francuzi nego Englezi, ti imaju prevelik luzerski mentalitet. Ako bi morao puknuti nekog da unese nemir u cijelu priču, ko neki dark horse, najprije bi rekao Nizozemska, ali to je više gađanje visokog koeficijenta nego li realnost...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 13:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nego, gdje je nestao onaj portugalski gigant Ramos? Onaj sa zadnjeg Svjetskog. Onaj koji je trebao nadmašiti Ronalda? Koja prevara od igrača, odigrao dvije utakmice i nestao...

Edited by - Hercule Poirot on 03/06/2024 13:55:20
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39701 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2024 : 14:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Francuze namerno iskljucio iz grupe favorita jer mislim da ce da proklizaju. Ne bi me iznenadilo da ih zeznu i u grupi.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29953 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/06/2024 : 14:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Francuska, Engleska, Portugal ili Španjolska, ne treba podcijeniti ni domaćina, a mnogi će to biti u Njemačkoj. Belgija i Nizozemska po meni bez izgleda. Talijani ako prođu našu grupu mogu daleko. Za iznenađenje tipujem na Gruziju i Ukrajinu. Hrvatska može daleko, iako je to uvijek ista ekipa, samo sve starija i starija, ali bit će navijača, dodatni plus na kvalitetu.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39701 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2024 : 14:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prop_ovednik
Kaki crni Hrvati, nismo mi tu ni blizu...

Prije će to Francuzi nego Englezi, ti imaju prevelik luzerski mentalitet. Ako bi morao puknuti nekog da unese nemir u cijelu priču, ko neki dark horse, najprije bi rekao Nizozemska, ali to je više gađanje visokog koeficijenta nego li realnost...



Imate ono sto mi imamo u kosarci. Bez obzira u kakvom si sastavu mozes sjebati svakog jer nemas luzerski mentalitet.. Mi po igrackom kadru uopste nismo losi ali grupu necemo proci..

Italija mi deluje uvek zajebano kada su ovakva takmicenja u pitanju..
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29953 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/06/2024 : 14:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ako ne mogu biti ispred Austrije i Poljske onda bi to bila senzacija

quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam Francuze namerno iskljucio iz grupe favorita jer mislim da ce da proklizaju. Ne bi me iznenadilo da ih zeznu i u grupi.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39701 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2024 : 14:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Za Poljsku mislim da moze da ih zvekne.. Naravno da su jaki ali imam neki osecaj. Sad, videcemo..
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29953 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/06/2024 : 14:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nijemci kako su igrali prijateljske utakmice to je bila strava, mislim da bi mogli proći isto kao Brazil kad je bio domaćin SP.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11901 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/06/2024 : 14:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Englezi nemaju nikakve šanse. Najveći nogometni luzeri a nisu ni klapa.

Osvajaju Španski borci ili Azzurri.

Have mercy
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3774 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/06/2024 : 14:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Deschamps je odličan trener, tipujem na Francuze.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6707 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 03/06/2024 : 16:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Bit će zanimljivo prvenstvo, 6-7 reprezentacija komotno može otići do kraja a da to ne bi bilo iznenađenje.
Njemačka i Italija su mi nepoznanice, Francuska ima izbornika koji je usavršio mehanizam, Englezi su se također stabilizirali sa Southgateom, ali su luzeri, Portugalce smatram opasnim s Martinezom (valjda nema Ronalda, nisam pratio?), Španjolska ima veliki broj igrača visoke kvalitete, ali žudi za pravim liderima. Mislim da su najbolji dani iza Hrvatske i Belgije, Nizozemci isto mnjah...

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 03/06/2024 16:04:36
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 17:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ima, ima Ronalda.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3905 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 03/06/2024 : 17:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Odgovor na ovo pitanje ne može biti jednostavan, ili ja moram biti kompliciran...eh. Pa ovako nekako po snazi bih rangirao favorite.

1. Francuska - a šta reći, naslijepo se ovdje mogu izabrati dvije prve postave koje bi obje parirale za vrh, nema gdje nisu pokriveni; jedini kamen spoticanja je njihov pomalo konzervativan izbornik koji ne mijenja baš puno još od davne 2018. godine

2. Njemačka - po meni najpotentniji roster, idealan spoj iskustva i mladosti, puno kadra im donosi gotovo nepobjedivi Leverkusen i općenito puno igrača će u turnir ući u sjajnoj formi + izbornik koji zna znanje i koji mi djeluje zainteresiranije za uspjeh od Loewa ili Flicka; Kroosov posljednji ples, Hummels-Schlotterbeck odozada, brzina i lakoća Musiale i Havretza, Wirtzovo znanje i još domaći teren, vidim ih daleko

3. Portugal - uvijek u ovim natjecanjima među top favoritima i s razlogom, prošetali se kvalifikacijama, gustoća kvalitete nevjerojatna, jedino se bojim da sami sebi zakompliciraju život sa silnim tehničarima, driblerima i da neće imati timsku koheziju kao 2016., ako se to ne dogodi naslov je dohvatljiv

4. Italija - bezvezni u kvalifikacijama, ali ultimativna turnirska reprezentacija, imaju jako vrijednog izbornika i potencijal za iznenaditi jer nemaju toliko eksponiranih zvijezda kao gore navedene repke; branitelj naslova se itekako ima pravo nadati, ali možda i bolje za njih da ih svi otpisuju u startu

5. Engleska - ne vjerujem im i to je jednostavno to, Foden, Saka, Rice, Kane, Bellingham, Palmer, iza svih je sjajna sezona, ali uvijek taj mentalitet je problem + izbornik kojeg je vrijeme nekako pregazilo; zbog gustog programa Premiershipa pitanje je u kakvoj će formi doći ključni igrači, a i obrana mi djeluje kao dosta slabo područje ovog puta

6. Španjolska - možda ih krivo procjenjujem, ali to je samo moj dojam; podsjećaju me pomalo na Nizozemsku jer djeluju kao ekipa koja pršti potencijalom, ali bez nekog konkretnog pravca i ideje, iako ih ne smije se nikako otpisati; Rodri, Grimaldo, Williams, ima ovdje materijala za velike pothvate, ali ne znam imaju li plan i moć za izvesti sve pravilno

7. Hrvatska - možda je vrijeme da konačno i na Euru upišemo neki epohalni rezultat; forma u kvalifikacijama i pripremama ionako kod nas i nije neki parametar jer u turniru smo druga priča, last dance Modrića, jako dobra forma Gvardiola, Stanišića, Livakovića, Budimira i ostalih ulijevaju nadu da možemo ponovno iznad očekivanja, ali pred nama je izrazito teška skupina i tu se bojim da možda i zapnemo

8. Belgija - neostvareni snovi i potencijali, a sada nekako djeluju i vremešno i potrošeno, premda je došlo i dosta novih ljudi ovdje; u svakom slučaju kao što je i de Bruyne rekao prije 2 godine "nema šanse, prestari smo"

9. Nizozemska - Koeman me ne impresionira kao neka trenerska veličina, ali nepobitno je da imaju talenta na sve strane, samo što po dobroj staroj nizozemskoj tradiciji taj talent često ode u vjetar i na hrabar i mučni način ispadnu uvijek

10. Turska - dark horse turnira, iako su mi predaleko da ih vidim kako osvajaju, no snaga im sjedi na klupi jer mislim da imaju izbornika koji ih može posložiti i održati koncentraciju na dulje staze; iskusili smo i mi u skupini da nisu za baciti, a imaju dosta povoljnu skupinu

Eto to je to, ukratko pretpostavljam ili Francuzi ili domaćini

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3905 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 03/06/2024 : 17:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Nijemci kako su igrali prijateljske utakmice to je bila strava, mislim da bi mogli proći isto kao Brazil kad je bio domaćin SP.



Zadnje dvije su dobili Francuze i Nizozemce, pomalo to Nagelsmann slaže, bit će oni opasni
Samo što i u Kataru su na momente bili izuzetni, ali neka vrsta lijenosti ih je skupo stajala

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7968 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/06/2024 : 18:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Finale Albanija - Slovenija.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13418 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/06/2024 : 18:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Volio bih da Ukrajina napravi iskorak i bude iznenađenje prvenstva.
Može li Gruzija biti iznenađenje?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11284 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 03/06/2024 : 20:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Nijemci kako su igrali prijateljske utakmice to je bila strava, mislim da bi mogli proći isto kao Brazil kad je bio domaćin SP.



Slažem se. Iako uvek navijam za Nemce, ovde očekujem kolaps.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

934 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 03/06/2024 : 21:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Francuska prvak.
Mbape najbolji strijelac turnira.
Koeficijent na tu kombinaciju je preko 17...
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



147 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 04/06/2024 : 09:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
Osvajaju Francuzi, Španjolci ili Portugalci
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16896 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/06/2024 : 11:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nego, gdje je nestao onaj portugalski gigant Ramos? Onaj sa zadnjeg Svjetskog. Onaj koji je trebao nadmašiti Ronalda? Koja prevara od igrača, odigrao dvije utakmice i nestao...



https://www.transfermarkt.com/goncalo-ramos/profil/spieler/550550
Go to Top of Page
Page: of 15  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000