forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2024
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

don_draper
Advanced Member



4190 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 26/06/2024 : 23:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Gruzija i Slovacka prosle danas, jako lijepo
Obje repke igrale hrabro, ali i mudro, pogotovo s obzirom na ocite igracke limite

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/06/2024 : 23:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
I jedni i drugi imaju stranog trenera.

Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2024 : 06:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Evo i Belgije u drugom dijelu ždrijeba.

Znači Belgijanci, Francuzi, Nizozemci, Talijani nisu osvojili grupu, a Portugal je izgubio 2:0 od Gruzije. Kako bilo, ne priča se puno o precijenjenim Belgijancima, Francuzima, Nizozemcima, Talijanima, Portugalcima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 07:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam ocekivao nista vise niti od belgijanaca niti od talijana niti od portugala. Nizozemci igraju isto kao i na svjetskom i nisu uopce razocarali koliko su austrijanci odusevili. Jedini koji su podbacili igrom od ovih su francuzi, ali i to je upitno jer se vrlo lako moguce radi o tempiranju forme. Nitko nije precijenjen osim engleza koji su s obzirom na imena i ocekivanja ziva katastrofa. Pomislio bi i da oni tempiraju formu, ali englezi su to, jednostavno su losi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2024 : 09:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisi očekivao da Belgijanci osvoje grupu, niti da Portugal bude neporažen u svojoj grupi, ali od Engleza si očekivao minimalno 7 bodova?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/06/2024 : 09:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Kovaču,smeće jedno...
Ko će drugi nego prodani jugović.



Sta je deckic napravija?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2024 : 09:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Belgijanci su baš razočarali, govorio sam kako ih ne ubrajam među favorite, mislim da će Francuzi lako s njima izaći na kraj, Francuzi će tek sad proigrati. Ja pored naših uvijek navijam za Engleze, ovo što su dosad odigrali je grozno, mislim da pod Southgateom nisu nikad izgledali ovako loše, trgnut će se i oni, ali sumnjam da će proigrati i iako im se otvorio ždrijeb, već nakon Slovačke će biti gusto za njih. Portugal ima potencijala, njih nikako ne treba otpisivati, tehnički su uz Španjolce i Francuze najjači. Nizozemci će isto odigrati svoju tipičnu igru, ako im napad proradi mogu nešto napraviti, bit će gusto već s Rumunjima. Švicarska_Italija će biti zanimljiva utakmica. Vidjet ćemo vrlo brzo kako će se sve rasplesti?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Salkan
Average Member



Bosnia and Herzegovina
605 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 27/06/2024 : 09:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Najjači par definitivno zadnja osmina finala. Civilizacijski sukob.
Ponovo Istok-Zapad.
:)

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 09:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nisi očekivao da Belgijanci osvoje grupu, niti da Portugal bude neporažen u svojoj grupi, ali od Engleza si očekivao minimalno 7 bodova?


Nisam. De bruyne je imao sezonu prozetu ozljedama, a lukaku je ukleto deblo. To nije ni sjena ekipe od prije par godina. Prosjecna ekipa od koje je ostalo samo ime. Portugal dok jos uvijek gura ronalda nije ozbiljna ekipa i oni su iznad mojih ocekivanja bili sigurni prije zadnjeg kola. Od engleza sam ocekivao triput bolji nogomet i da, u skupini u kojoj su igrali prema imenima, najavama i prikazanoj igri na proslom prvenstvu ocekivao sam jos korak naprijed, a ne tri nazad i najmanje sedam bodova

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 09:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Belgijanci su baš razočarali, govorio sam kako ih ne ubrajam među favorite, mislim da će Francuzi lako s njima izaći na kraj, Francuzi će tek sad proigrati. Ja pored naših uvijek navijam za Engleze, ovo što su dosad odigrali je grozno, mislim da pod Southgateom nisu nikad izgledali ovako loše, trgnut će se i oni, ali sumnjam da će proigrati i iako im se otvorio ždrijeb, već nakon Slovačke će biti gusto za njih. Portugal ima potencijala, njih nikako ne treba otpisivati, tehnički su uz Španjolce i Francuze najjači. Nizozemci će isto odigrati svoju tipičnu igru, ako im napad proradi mogu nešto napraviti, bit će gusto već s Rumunjima. Švicarska_Italija će biti zanimljiva utakmica. Vidjet ćemo vrlo brzo kako će se sve rasplesti?

Vec mi je zao svicaraca, sad ce poceti klasicno talijansko guzlanje do finala.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16811 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/06/2024 : 10:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Djeluje da Holandija ima prilično otvoren put do polufinala. Ne vjerujem da mogu dva puta da izgube od Austrije.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13909 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/06/2024 : 10:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ali kako se samo otvorilo Talijanima,fuj
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2024 : 10:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali Švicarci su valjda najkonstantnija ekipa zadnjih 30 godina, na svakom velikom natjecanju prođu grupu, a težak protivnik za svakog. Naravno kako je sve moguće, pa i da Talijani prođu, iako su Švicarci pokazali više dosada na turniru.

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tex2

Belgijanci su baš razočarali, govorio sam kako ih ne ubrajam među favorite, mislim da će Francuzi lako s njima izaći na kraj, Francuzi će tek sad proigrati. Ja pored naših uvijek navijam za Engleze, ovo što su dosad odigrali je grozno, mislim da pod Southgateom nisu nikad izgledali ovako loše, trgnut će se i oni, ali sumnjam da će proigrati i iako im se otvorio ždrijeb, već nakon Slovačke će biti gusto za njih. Portugal ima potencijala, njih nikako ne treba otpisivati, tehnički su uz Španjolce i Francuze najjači. Nizozemci će isto odigrati svoju tipičnu igru, ako im napad proradi mogu nešto napraviti, bit će gusto već s Rumunjima. Švicarska_Italija će biti zanimljiva utakmica. Vidjet ćemo vrlo brzo kako će se sve rasplesti?

Vec mi je zao svicaraca, sad ce poceti klasicno talijansko guzlanje do finala.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2024 : 10:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Već je ovaj poraz Nizozemaca čudo, ako gledamo povijest uvijek su dobivali Austrijance, ali svaka čast Austrijancima, igraju organizirano i dočekaju svoju priliku!

quote:
Originally posted by delboj

Djeluje da Holandija ima prilično otvoren put do polufinala. Ne vjerujem da mogu dva puta da izgube od Austrije.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/06/2024 : 10:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne bih gledao na stvari kako se nekome otvorio ždrijeb, treba igrati i dobiti, sve ostalo su naklapanja

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/06/2024 : 10:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Da talijani nisu zabili onaj gol, sad bi tugovali zajedno SA madjarima
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/06/2024 : 10:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
A govorilo se da 98 posto prolaze i SA porazom
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2024 : 10:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Nisi očekivao da Belgijanci osvoje grupu, niti da Portugal bude neporažen u svojoj grupi, ali od Engleza si očekivao minimalno 7 bodova?


Nisam. De bruyne je imao sezonu prozetu ozljedama, a lukaku je ukleto deblo. To nije ni sjena ekipe od prije par godina. Prosjecna ekipa od koje je ostalo samo ime. Portugal dok jos uvijek gura ronalda nije ozbiljna ekipa i oni su iznad mojih ocekivanja bili sigurni prije zadnjeg kola. Od engleza sam ocekivao triput bolji nogomet i da, u skupini u kojoj su igrali prema imenima, najavama i prikazanoj igri na proslom prvenstvu ocekivao sam jos korak naprijed, a ne tri nazad i najmanje sedam bodova


Ok, pošteno, ali mislim da si sigurno jedan od rijetkih.
Za Belgijance se slažem da su 4 godine u padu, ali bili su favoriti u skupini.

Englezi svakako nisu odigrali u skladu s imenima, ali pored ovakvog pomora favorita, nema mi smisla da je toliki fokus na ekipi koja je osvojila svoju grupu neporažena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 11:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Fokus je tintone zbog prikazane igre, ne zbog rezultata. Turnire u pravilu osvajaju ekipe koje koje tempiraju formu i dizu se kroz natjecanje. Jest floskula, ali zaista je bitno samo proci skupinu, nokaut faza je nesto sasvim drugo. Vidjet cemo mogu li englezi se dignuti, ali nismo vidjeli ama bas nista sto bi upucivalo na tako nesto.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 12:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/samovojska-to-je-superprepotentno-superbahato-a-na-igralistu-nista/2577483.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=530283

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 27/06/2024 : 12:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Da rezimiramo prvi krug za ex YU države:
1.Hrvatska-igrački najjača,ispala zahvaljujući pre svega nedostatku sreće (golovi u nadoknadi protiv Albanije i Italije),nadoknada protiv Italije preterana (sudio Švajcarac italijanskog porekla),izgleda je počela otplata duga zbog velike količine sreće u Rusiji i Kataru,igrali su nešto slabije od mogućnosti,čeka ih smena generacija.NEUSPEH.
2.Srbija imala igrački kvalitet da prodje grupu,sve 3 utakmice odigrala loše,ima najgoreg selektora na evru,sredina terena najviše tumbana i najviše podbacila,napad odsečen i sterilan,odbrana odlična.Srbija je imala najlošije sudjenje,Čeferin je sredio da se iz VAR sobe ne oglasi Nemac iako je povlačenjem za dres Mitrovića napravljen očigledan penal itd
.NEUSPEH.
3.Slovenija sjajna igra u prve dve utakmice,Kek je radio sjajan posao sjajnom postavkom igre,u 3.kolu nameštaljka Engleske i Slovenije,obe reprezentacije namestile da prodju i da izbegnu Nemce u osmini finala;a pritom Englezi namerno tipovali Srbiju da je izbace sa turnira;bili i ostali šljam.
USPEH,UZ ASISTENCIJU ČEFERINA I ENGLEZA!SRAMOTA NA KOJI NAČIN SU PROŠLI!!!
Srbija i Hrvatska su same krive jer očigledno nije bilo dovoljno učinjeno da se izbegne sudjenje kakvo su imale,a Slovenija ima Čeferina.Za mene to nije sport, ja ga drugačije doživljavam.

Edited by - miros on 27/06/2024 12:30:35
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8177 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/06/2024 : 12:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zavera!!!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13909 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/06/2024 : 13:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

Da rezimiramo prvi krug za ex YU države:
1.Hrvatska-igrački najjača,ispala zahvaljujući pre svega nedostatku sreće (golovi u nadoknadi protiv Albanije i Italije),nadoknada protiv Italije preterana (sudio Švajcarac italijanskog porekla),izgleda je počela otplata duga zbog velike količine sreće u Rusiji i Kataru,igrali su nešto slabije od mogućnosti,čeka ih smena generacija.NEUSPEH.
2.Srbija imala igrački kvalitet da prodje grupu,sve 3 utakmice odigrala loše,ima najgoreg selektora na evru,sredina terena najviše tumbana i najviše podbacila,napad odsečen i sterilan,odbrana odlična.Srbija je imala najlošije sudjenje,Čeferin je sredio da se iz VAR sobe ne oglasi Nemac iako je povlačenjem za dres Mitrovića napravljen očigledan penal itd
.NEUSPEH.
3.Slovenija sjajna igra u prve dve utakmice,Kek je radio sjajan posao sjajnom postavkom igre,u 3.kolu nameštaljka Engleske i Slovenije,obe reprezentacije namestile da prodju i da izbegnu Nemce u osmini finala;a pritom Englezi namerno tipovali Srbiju da je izbace sa turnira;bili i ostali šljam.
USPEH,UZ ASISTENCIJU ČEFERINA I ENGLEZA!SRAMOTA NA KOJI NAČIN SU PROŠLI!!!
Srbija i Hrvatska su same krive jer očigledno nije bilo dovoljno učinjeno da se izbegne sudjenje kakvo su imale,a Slovenija ima Čeferina.Za mene to nije sport, ja ga drugačije doživljavam.



Zanimljiv osvrt u svakom slučaju.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/06/2024 : 13:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by miros

Da rezimiramo prvi krug za ex YU države:
1.Hrvatska-igrački najjača,ispala zahvaljujući pre svega nedostatku sreće (golovi u nadoknadi protiv Albanije i Italije),nadoknada protiv Italije preterana (sudio Švajcarac italijanskog porekla),izgleda je počela otplata duga zbog velike količine sreće u Rusiji i Kataru,igrali su nešto slabije od mogućnosti,čeka ih smena generacija.NEUSPEH.
2.Srbija imala igrački kvalitet da prodje grupu,sve 3 utakmice odigrala loše,ima najgoreg selektora na evru,sredina terena najviše tumbana i najviše podbacila,napad odsečen i sterilan,odbrana odlična.Srbija je imala najlošije sudjenje,Čeferin je sredio da se iz VAR sobe ne oglasi Nemac iako je povlačenjem za dres Mitrovića napravljen očigledan penal itd
.NEUSPEH.
3.Slovenija sjajna igra u prve dve utakmice,Kek je radio sjajan posao sjajnom postavkom igre,u 3.kolu nameštaljka Engleske i Slovenije,obe reprezentacije namestile da prodju i da izbegnu Nemce u osmini finala;a pritom Englezi namerno tipovali Srbiju da je izbace sa turnira;bili i ostali šljam.
USPEH,UZ ASISTENCIJU ČEFERINA I ENGLEZA!SRAMOTA NA KOJI NAČIN SU PROŠLI!!!
Srbija i Hrvatska su same krive jer očigledno nije bilo dovoljno učinjeno da se izbegne sudjenje kakvo su imale,a Slovenija ima Čeferina.Za mene to nije sport, ja ga drugačije doživljavam.



Zanimljiv osvrt u svakom slučaju.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 27/06/2024 : 14:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Meni je neshvatljivo:
1.Da se u Srbiji malo ko bavi sudjenjem koje smo imali na evru.Objašnjenje je sasvim racionalno,mediji koji su velikom većinon zvezdaški i fudbalskog savez ćute,jer neće da se zamere Čeferinu koji ih pokriva preko Zorana Lakovića (srpski čovek u uefi) za vučićevo iživljavanje preko saveza u korist njegove zvezde.Nama je zbog najvećeg mešanja politike u fudbal koje traje 12 godina,savez odavno zreo za suspenziju,a time da budu suspendovani i reprezentacija i klubovi.Samo vučićevvo jučerašnje obraćanje je za momentalnu suspenziju saveza.Reagovao jer zna da UEFA neće reagovati.
2.Hrvatska koja ima impresivne rezultate na 2 poslednja SP ćuti pre utakmice i dozvoljava da im protiv Italije u odlučujućoj utakmici sudi švajcarski Italijan.

Edited by - miros on 27/06/2024 14:16:30
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000