forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2024
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 41

King Warrior
stripovi.com suradnik



22245 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/07/2024 : 09:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Belgija nema veze sa ulogom favorita, to se znalo jos prije. Isto kao i Italija. Od nekih timova su ostala samo velika imena. Sad se polako to filtrira, najbolji ostaju.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8048 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/07/2024 : 09:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Od dva najveca favorita francuza i engleza vidili smo najbezvezniji nogomet.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13610 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/07/2024 : 09:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
S druge strane, Austrija ugodno iznenađenje, s onom "pametnom trkom". Kao pozitivu valja izdvojiti prolazak grupe Slovenije i Gruzije.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16530 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/07/2024 : 10:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Onaj penal za Portugal je smiješan, sam je inicirao kontakt i onda pao, nema ono smisla.

Ronaldo vjerovatno ni do jutros ne bi prestao da plače da su ispali.

Slovenija je bila disciplinovana, ali nije mi jasno da nisu iskorištene još dvije izmjene u produžetku, kad nisu mogli da hodaju.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30092 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/07/2024 : 10:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kako je austrijski izbornik izgledao u Unitedu? Još jedan dokaz da nije trener kriv za sve, baš suprotno! za Gruzijce sam mislio da mogu, mlada reprezentacija im je nedavno napravila rezultat.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

S druge strane, Austrija ugodno iznenađenje, s onom "pametnom trkom". Kao pozitivu valja izdvojiti prolazak grupe Slovenije i Gruzije.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1399 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 02/07/2024 : 10:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Odma je njima Ragnick rekao da je klub trul od vrha do dna i da tu treba u hitnu i temeljitu izmjenu. Poslušali ga, dakako...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12754 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2024 : 10:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

@Reem, dobro da su Hrvati ispali jer od silnih "svojih" ne bi znao za koga navijati više :)


I Mbappe mi je jucer prosao 😉
U petak ce bit win-win situacija, jedino me strah Spanjolaca u polufinalu, to ce bit finale prije finala.

Cestitke Slovencima na svemu dosad, bit ce bolje u buducnosti, a slazem se u potpunosti s Kingom i njegovim pretposljednjim komentarom na prethodnoj stranici, lajk.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6098 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/07/2024 : 11:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Cestitke Slovencima na svemu dosad, bit ce bolje u buducnosti, a slazem se u potpunosti s Kingom i njegovim pretposljednjim komentarom na prethodnoj stranici, lajk.



Izgleda nismo gledali istu utakmicu. Slovenija je imala bolje šanse, ono što je Sesko promasio proganjat ce ga cijelog života. Portugal osim penala nijedne mrtve šanse. Niti jedne.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13610 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/07/2024 : 11:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Šeško se prepao prilike, traljav šut, trebao je to bit šut za anale i povijest. Možda je i umor napravio svoje, manjak koncentracije, tko zna
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12754 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2024 : 12:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by ReemCP


Cestitke Slovencima na svemu dosad, bit ce bolje u buducnosti, a slazem se u potpunosti s Kingom i njegovim pretposljednjim komentarom na prethodnoj stranici, lajk.



Izgleda nismo gledali istu utakmicu. Slovenija je imala bolje šanse, ono što je Sesko promasio proganjat ce ga cijelog života. Portugal osim penala nijedne mrtve šanse. Niti jedne.


Dobro, tebi pise na profilu da si iz Slo pa je jasno da ces tako fanovski reagirat.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6098 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/07/2024 : 12:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nema uopce veze odakle sam, samo tvrdim da je Slovenija imala vise cistih prilika.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8048 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/07/2024 : 12:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Portugal je imao jalovu dominaciju u posjedu i stvorio jednu jedinu cistu priliku kad je oblak obranio ronaldov sut. Porugal igrom nije zasluzio prolaz nista vise od slovenije. Koliko god je francuska malo pokazala dosad mislim da su portugalske sanse jako male.

Ja razumijem kinga da zeli gledati ekipe koje zele igrat nogomet, ali igre portugala, francuske ili engleske nisu na razini koje se ocekuju od tih ekipa. Igre slabijih ekipa koje nemaju klasnih igraca s druge strane bile su iznad ocekivanja. Gruzija je igrala odlicno u skladu s mogucnostima, slovenci isto tako. Dance su milimetri djelili od vodstva protiv favorizirane njemacke, a slovake sekunde od prolaza. Svim srcem navijam za austrijance i svicarce u nastavku prvenstva, ali vjerujem da ce se prvak traziti izmedju francuza, spanjolaca i njemaca. Englezima se otvorio zdrijeb, vidjet cemo ih dalje jer u turniru su jos uvijek samo zbog belinghama.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37589 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/07/2024 : 15:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I ja cu navijati za susjede i Svicarce. Englezi ne igraju ni mali n od nogometa trenutno.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12754 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2024 : 15:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Nema uopce veze odakle sam, samo tvrdim da je Slovenija imala vise cistih prilika.


I koja je poanta svega na kraju..
Edit: hoces reci da smo nezasluzeno prosli dalje?

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 02/07/2024 15:19:33
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6098 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/07/2024 : 16:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
"Smo" ??

Poanta je da nije korektno pricati da Portugal igra lijepi nogomet a Slovenija bunker. To omalovazavanje nije korektno. Čvrsti blok, muški u duelima, sa puno trke bez lopte i sa munjevitim kontranapadima sa 5-6 igraca cim se osvoji lopta, a bez izlezavanja i foliranja, bez grubosti..to je sve samo ne bunker.

Portugal nije nezasluzeno prošao, ali od tih silnih miljuna/milijardi i preplaćenih zvijezda malo smo toga vidjeli sinoc. Osim silne arogancije i prepotentnosti te natjecajnja tko ce vise dozvati Svevisnjeg (tu su isti kao braća im Brazilci), ja stvarno nisam vidio puno. Golman im bio najbolji igrač

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12005 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/07/2024 : 16:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kontam što bi Kek napravio s našom vrstom.

Have mercy
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13610 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/07/2024 : 16:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kontam što bi Kek napravio s našom vrstom.



Svjetskog prvaka?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12005 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/07/2024 : 16:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Slovenska trka, duel igra, skok i borbensot i naša tehnika.

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8048 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/07/2024 : 16:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Slovenska trka, duel igra, skok i borbensot i naša tehnika.

Znaci cetiri slovenska aduta i jedan nas...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12005 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/07/2024 : 16:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ispada tako.

Nama je falilo ono što imaju Janezi a njima što imaju Hrvatići.

Have mercy
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3972 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 02/07/2024 : 17:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nokaut faza se prolazi, tu nema nekog umiranja u ljepoti i ganjanja statistike. Slovencima svaka čast za ovaj uspjeh, ali ako želiš ići dalje moraš jednom zagaziti i prijeći taj Rubikon. Taj moment je Šeško imao dvaput, a nekako su Slovenci završili kući.
Kek ih je jako dobro postavio odozada, ali 4 utakmice su odigrali i nijednu nisu pobjedili. Kad je to Portugal napravio 2016. pričalo se da je to jako jadno, a sad najednom su to herojski podvizi. Znam, od Portugala se očekuje nešto više nego od Slovenije. Ali, svejedno. Ispustili su vodstvo protiv Srba, nisu kapitalizirali dominaciju protiv Danaca, a Engleze u onom gadljivom susretu nisu ni testirali. Portugalci su mogli pretpostaviti što ih čeka i mentalno njihovi igrači imaju tu neslućene prednosti. Sve ja to cijenim igranje na sigurno, bunker protiv jačih i to, ali ako želiš više to nije dovoljno. Francuze svi spominju, ali oni su iskontrolirali Belgiju, većina igre je bilo ispred belgijskih vrata i promašeno je sigurno jedno 3-4 izgledne šanse. Francuzi su favoriti jer znamo što mogu, oni su se više puta svijetu već dokazali. Jednom kad Englezi naprave što su Francuzi napravili od 2016. onda će im se moći događati Slovačka, Danska, pa i puno lošije stvari.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2024 : 18:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/34c72CzG][/url]

Balkan najbolji

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2555 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 02/07/2024 : 19:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Uopste ne znam sto se na Francusku gleda kao da nista nije odigrala...uz Spaniju najlepsi fudbal, sigurno, samouvereno, samo im fale golovi, na svakoj utakmici pravili prilike, ukoliko realizacija bude bolja, eto ih u finalu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26226 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/07/2024 : 19:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Rumunji ništa.
Niskozemci se sitili na kraju zabit par golova.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13610 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/07/2024 : 19:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Rumunjska najlošija od svih ekipa u osmini finala. Jedino ako Turci prime poslije pet komada.
Go to Top of Page
Page: of 41  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000