forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina ljetna akcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
29056 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2024 : 23:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
https://www.fibra.hr/vijesti/ljetni-popusti/83/

Fibra već tradicionalno svake godine razveseljava svoju publiku ljetnim i zimskim popustima u srpnju i siječnju, pa tako ni ovo ljeto neće proći bez njih! Dakle, od 15.6.2024. do 31.7.2024. na Fibrinom ćete webshopu moći kupiti sve naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i da ćete uživati čitajući naša izdanja!

Vaša Fibra


Trouble will find me

matori paraliticar
Senior Member



1280 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 15/06/2024 : 00:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Mislim da hocemo ..

Shvatio sam da mi Sclavi dosta ide na nerve sa svojim pi*darijama i filozofiranjem.
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1396 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 15/06/2024 : 10:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Taman će mi godišnjica braka, zaslužio sam poklon, u pravu si...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1703 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 15/06/2024 : 14:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Taman će mi regres...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46661 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2024 : 15:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ništa od toga ,otišlo na popravak traktora i zubara i regres i plača .


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12544 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/06/2024 : 16:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sve što sam mislio ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1377 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 15/06/2024 : 18:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Mislim da hocemo ..


A neki i nećemo.
Je l i ovde pritisla konkurencija?

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



33 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 16/06/2024 : 00:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
ej, nemam vise gdje sakrit stripove


btw naravno da sam par dana prije akcije napravio narudzbu od preko 100EUR...
Go to Top of Page

wintermute
Junior Member



USA
402 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 16/06/2024 : 06:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
E ovo sam cekao. Ovako i sa ludackom postarinom me izaslo tacno $19 po stripu sto i nije tako strasno. To je cena novog TPB-a ovde (bez poreza, sa porezom je $22).

A uzeo sam ono sto znam da nece nikad izaci ovde. Ovo je izgleda optimalna tezina, probao sam da dodam jos jedan strip cisto da testiram i postarina skace stravicno. Izgleda da je 5kg magicna granica...

Sada nestrpljivo cekam da stignu

Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1280 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 16/06/2024 : 07:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Mogao si ubaciti jos
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-154-western/614/

mada onda si verovatno bas na granici :)

Shvatio sam da mi Sclavi dosta ide na nerve sa svojim pi*darijama i filozofiranjem.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29056 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2024 : 09:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fabriano

ej, nemam vise gdje sakrit stripove


btw naravno da sam par dana prije akcije napravio narudzbu od preko 100EUR...


Meni to uvijek bude žao, ali što da vam radim? Fibra godinama ima akcije u istom terminu, ja sam mislio da svi to već znaju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



33 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 16/06/2024 : 09:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by fabriano

ej, nemam vise gdje sakrit stripove


btw naravno da sam par dana prije akcije napravio narudzbu od preko 100EUR...


Meni to uvijek bude žao, ali što da vam radim? Fibra godinama ima akcije u istom terminu, ja sam mislio da svi to već znaju.



Zaboravi se tocno koji mjesec. Ma nebitno, do 30.07 ce se naruciti opet
Go to Top of Page

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 16/06/2024 : 09:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Izgleda da je 5kg magicna granica...




Magična granica je 30kg
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



423 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 16/06/2024 : 10:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fabriano

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by fabriano

ej, nemam vise gdje sakrit stripove


btw naravno da sam par dana prije akcije napravio narudzbu od preko 100EUR...


Meni to uvijek bude žao, ali što da vam radim? Fibra godinama ima akcije u istom terminu, ja sam mislio da svi to već znaju.



Zaboravi se tocno koji mjesec. Ma nebitno, do 30.07 ce se naruciti opet



Go to Top of Page

wintermute
Junior Member



USA
402 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 16/06/2024 : 17:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
@matori paraliticar, odlicna preporuka ali to postoji na francuskom i nemackom tako da ce verovatno jednom biti i na engleskom. Dok ovi "domaci" skoro nikakva sansa a uz to i zelim da ih citam na izvornom jeziku. Mada uzimacu ja u buducnosti jos, merkao sam i Melvila 2 i 3 (kec izasao ovde i mnogo mi se svideo) kao i ceo komplet Spaghetti Brothers jer ni to (jos) nema na engleskom ali mi je u ovoj turi bilo previse. Na radaru mi je bio i Marshall Bass ali je to bas pocelo da izlazi i ovde...

@Lajkovcanin znam za tu granicu ali to je previse. Da su svi domaci stripovi bili nerasprodani ni onda ne bih mogao da navucem na to. Takodje to su vec i ozbiljne pare... Ali ko zna za buducnost, lud sam ja, a mozda i nadjem nekog ovde da se udruzimo i narucimo zajedno...

Ova tura je bila: kupiti sve od domacih autora sto nemam i sto nije rasprodato a da se uklopi u neku normalnu postarinu. I ispalo je idealno.

Edited by - wintermute on 16/06/2024 17:38:56
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3178 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 16/06/2024 : 23:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Spaghetti Brothers? Pa IDW je to izdao još poodavno koliko znam, jedino ako je to rasprodano.
Go to Top of Page

wintermute
Junior Member



USA
402 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/06/2024 : 02:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Spaghetti Brothers? Pa IDW je to izdao još poodavno koliko znam, jedino ako je to rasprodano.



Auh da u pravu si. Hvala! Ovde je izdato kao Spaghetti Bros. Ne znam kako mi je ovo promaklo.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000