forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 FeelTrak - music&AI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author  Topic Next Topic  

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 02/10/2024 : 20:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
### 🎶 FeelTrak: Budućnost glazbe temeljene na emocijama 🎶
Pripremite se za novi način otkrivanja glazbe! FeelTune koristi umjetnu inteligenciju kako bi povezao vaš glazbeni ukus s vašim osjećajima, stvarajući savršenu playlistu za svako raspoloženje. Bilo da ste sretni, tužni ili puni energije, FeelTrak je tu za vas. Evo brzog pregleda što naša aplikacija može učiniti!



http://youtu.be/PBwGtrGUmC8?si=1we03SCHhDRy_Nzk

Evo mene opet nakon duuuugooo vremena. I dalje čitam stripove, ali nemam vremena za komentiranje istih😭. No, osim čitanja stripova, otvorio sam i studio s kolegom. Na videu je naš prvi proizvod. Aplikacija za preporuku glazbe na temelju emocija.

Možda se sjećate one moje fantomske aplikacije za praćenje strip kolekcije gdje sam bio napisao cijelu beskorisnu bibliju s uputama i kako su mi neki forumaši sugerirali da napravim .exe. E pa i to sam naučio hahah
No, da ne duljim dodatno, molim vas da bacite oko na video i kažete kako vam se aplikacija čini, jesmo li smislili nešto zanimljivo i možemo li ju nekako poboljšati.

Ako vam se čini dobrom, slobodno napišite. Ako vam se čini da se radi o totalnom smeću, također napišite. Svaki feedback je dobro došao.




Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 02/10/2024 20:37:58
   Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.03 seconds. Snitz Forums 2000