forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Cudne rabote sa virusima...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/03/2003 : 23:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Vec par meseci mi na svakih par dana stizu na mail virusi tipa I-klez i w32bugbear. Mislio sam da sam nekog malo vise iznervirao na yu.forum.politika, medjutim danas se pojavio jedan na kome kaze da je from obradi [obradi@www.stripovi.com] (u stvari, na njemu kaze da je from scene@eunet.yu, ali kada se sve to odstampa, dobije se ova from adresa...) E sad, na forumu nema nikoga sa nickom obradi, a i da ima, adresa mu ne bi bila @www.stripovi.com, tako da meni bas nije jasno sta se tu desava ...
Jel ima neko neku ideju?

"This is the world - THERE IS NO OTHER..."

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/03/2003 : 00:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Big brother is watching you ;-))))).


I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/03/2003 : 00:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma, ali dalje viruse od mene!

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/03/2003 : 09:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Cuj, u polje from u mailu mozes staviti sto god hoces. Dakle, neko fejka from adresu. Na www.stripovi.com postoje samo dvije mail adrese i obje su moje i koristim ih iskljucivo za primanje mailova.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/03/2003 : 09:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
hm

ja uzgajam viruse
ali nikada ih ne bih nikome slao
pogotovo ne djoletu

ja nemam nikakav antivirus na kompu
i samo sam jednom imao probleme sa virusom (kada mi je napo maturski)

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/03/2003 : 10:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Treba se znati zastititi!



Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2003 : 13:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Cuj, u polje from u mailu mozes staviti sto god hoces. Dakle, neko fejka from adresu. Na www.stripovi.com postoje samo dvije mail adrese i obje su moje i koristim ih iskljucivo za primanje mailova.


Aha, znaci ti si taj!
Salim se, samo sam hteo da kazem da mi obviosly neko odavde salje viruse (neko od posetioca, ne od webmastera).

"This is the world - THERE IS NO OTHER..."
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7429 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 05/03/2003 : 14:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
upozori ljude s foruma koji imaju tvoj mail, jer mozda ni neznaju...uleti im virus i preko adress booka rasiri se svima koji su upisani...zato ja svoj drzim prazan

I Realised Fear One Morning,
To The Blare Of The Fox Hunters Sound,
When They're All Chasing After Poor Bloody Fox,
It's Safer To Dress Like The Hound!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6055 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/03/2003 : 10:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nenadjebiva slika,MAX!!Svaka čast,baš sam se nasmijao!!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 06/03/2003 : 13:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message  Reply with Quote
Ova je stvarno originalna.

BLOND. Janez BLOND.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/03/2003 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Max, ova ti je dobra!
Ne znam Djole, izgleda da se neko bas na tebe namjerio, meni nikad nije nista slicno stiglo...

It's a good day to die...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/03/2003 : 12:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

upozori ljude s foruma koji imaju tvoj mail, jer mozda ni neznaju...uleti im virus i preko adress booka rasiri se svima koji su upisani...zato ja svoj drzim prazan



i ja isto radim

pošto nemam antivirus

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/03/2003 : 01:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Najnoviji je od Hogar@www.stripovi.com ...
Dzimi, ti si znaci? ;)

"This is the world - THERE IS NO OTHER..."
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1872 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 10/03/2003 : 01:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
i meni stize svasta, a da nisam ni svestan sta me snaslo



koliki sam baksuz, da mi je Pamella Anderson keva, hranila bi me na flasicu :(
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 10/03/2003 : 13:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sinoc instalirao sve sto pcinje sa "Norton"!
Firewall,antivirus...
Imao sam to ranije pa izbrisao,reko ma sta ce mi,
ali vi me uplasiste a i meni pocele da stizu razne zaebancije.
Za mene nije ni chudo,stalno visim na raznim warez stranicama.

Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 11/03/2003 : 02:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message  Reply with Quote
bravo maksimusse, slika je prva liga...

--< Inches make champions >--
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000