forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 HEAVY METAL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/10/2005 : 05:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
E pa da, to sam i ja govorio, prodaja je ispod 50%, sto je tragicno. Mislim, s obzirom na reputaciju koji HM ima, na niskim je granama. Necemo ga valjda porediti sa Zagor Maxijem:)

Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/04/2009 : 12:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Di ima kupit ovoga kod nas, al da se moze narucit pa da dodje postom?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/04/2009 : 12:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
denis pajtak toga sigurno ima na lageru( logossun@logossun.com ) a verovatno koji broj mozesh pronatji i u Libellusu ili SNKu.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/04/2009 : 12:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
fala puno

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kapetan
New Member



Croatia
202 Posts

Member since 28/09/2004

Posted - 16/04/2009 : 15:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kapetan a Private Message  Reply with Quote
Ili se jednostavno pretplatiš. 6 brojeva godišnje + 3 specijalca su ti 60 USD. Dobiješ ih poštom mjesec dana prije nego što su u prodaji, ali iskreno zadnja godina je bila za k...c. Jedino prosječno za pročitati je bio Requiem, dok je ostalo bilo izrazito dosadno. Pretplata mi istječe negdje na ljeto i više je nemam namjeru produžavati, 3 godine mi je bilo i više nego dovoljno.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/04/2009 : 23:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kapetan

Ili se jednostavno pretplatiš. 6 brojeva godišnje + 3 specijalca su ti 60 USD. Dobiješ ih poštom mjesec dana prije nego što su u prodaji, ali iskreno zadnja godina je bila za k...c. Jedino prosječno za pročitati je bio Requiem, dok je ostalo bilo izrazito dosadno. Pretplata mi istječe negdje na ljeto i više je nemam namjeru produžavati, 3 godine mi je bilo i više nego dovoljno.



E jebenti, sad se i mislin vec... Ne znan, nisan ja to nikad cita, tija san uzet broj-dva da vidin uzivo kako izgleda, a ne samo ove slike sa interneta.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 12/11/2013 : 08:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Je li i dalje pretplata jedino rješenje? Gdje se mogu nabaviti novi brojevi u HR i po kojoj cijeni?

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2013 : 08:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
probaj se pretplatiti preko algoritma.oni imaju opciju pretplate na razne magazine.a možda imaju i koji hm na policama.premda neznam zašto bi neko kupovao hm.onako letimično prateći zadnjih 5-6 godina je za ništa a u nas u isto vrijeme ima tako dobrih stripova.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 12/11/2013 : 09:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
> probaj se pretplatiti preko algoritma.
Mislim da mi je jednostavnija onda direktna pretplata.

> zadnjih 5-6 godina je za ništa
To je istina. Jedino ih Requiem izvlači. Al' jebat ga, meni je to kultni magazin...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 28/01/2016 : 22:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Imam Heavy Metal SCI-FI specijal na srpskom, izdanje proleće 1998., pa me interesuje jel to neka piraterija... tako mi izgleda, ali možda je neko upućeniji...
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 21/05/2017 : 17:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Odlican je hm, naravno ima tu oscilacija od broja do broja, ali u globalu jako dobro. Ima li mozda netko tko prati zadnje brojeve ili da redovno (ili bar ponekad) nabavlja magazin?
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 20/08/2017 : 18:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za znalce, postoji li neka paperback edicija hevy metala sa nekom smislenom numeracijom i koju je relativno lako nabaviti za razliku od redovnih brojeva?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000