forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Aldebaran
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2011 : 12:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
meni nije jasno kako jedna kolonija može zastraniti u onakvu tiraniju...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/11/2011 : 13:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Zavrsio Betelgeuse. Meni je ovo dosta slabije od Aldebarana, sve je previse deja vu, koliko je Aldebaran meni bio svez, Betelgeuse mi je dosadan. Najvise mi doduse bode oci kriminalno staticni Leov crtez, do te mere da sam se celu noc posle citanja preslisavao je li i Aldebaran bio ovoliko statican, i ako jeste, zasto mi tad nije bo oci.


Ovoga se i ja bojim, deja-vua i repeticije u crtežu i scenariju... U osnovi, priča bi morala biti slična, samo drugačije okruženje, i pokoji lik?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 09/11/2011 : 13:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
survivants , moze li neko pojasnjenje o ovome

feka
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/11/2011 : 13:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mairosu

Zavrsio Betelgeuse. Meni je ovo dosta slabije od Aldebarana, sve je previse deja vu, koliko je Aldebaran meni bio svez, Betelgeuse mi je dosadan. Najvise mi doduse bode oci kriminalno staticni Leov crtez, do te mere da sam se celu noc posle citanja preslisavao je li i Aldebaran bio ovoliko statican, i ako jeste, zasto mi tad nije bo oci.


Ovoga se i ja bojim, deja-vua i repeticije u crtežu i scenariju... U osnovi, priča bi morala biti slična, samo drugačije okruženje, i pokoji lik?



Meni je "sve to isto, samo malo drugacije". Dodat pokoji lik, sustinski zaplet - inteligentne hiperzivotinje u svemiru i spoznaja istih - isti...nalazim ga isto za manje dinamicnog nego Aldebarana.

Nekako se nadam da je Betelgeuse samo 'spona' izmedju aldebarana i antaresa. Bumo videli.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/11/2011 : 13:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

meni nije jasno kako jedna kolonija može zastraniti u onakvu tiraniju...


Ovisi kakve strukture su otišle gore, a Leo je vjerojatno režim temeljio na vlastitim iskustvima, odrastajući u diktatorskim sustavima vlasti - Brazil, Argentina, Chile. Nije onda ni čudno što je preslikao sve to, pa čak i na jedan bizaran način preobratio floru i faunu svog rodnog Brazila...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/11/2011 : 13:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Koncept "diktatura na koloniji" je vec vidjena x puta ranije...cak i u Starcraftu :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 09/11/2011 : 16:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mairosu

Zavrsio Betelgeuse. Meni je ovo dosta slabije od Aldebarana, sve je previse deja vu, koliko je Aldebaran meni bio svez, Betelgeuse mi je dosadan. Najvise mi doduse bode oci kriminalno staticni Leov crtez, do te mere da sam se celu noc posle citanja preslisavao je li i Aldebaran bio ovoliko statican, i ako jeste, zasto mi tad nije bo oci.


Ovoga se i ja bojim, deja-vua i repeticije u crtežu i scenariju... U osnovi, priča bi morala biti slična, samo drugačije okruženje, i pokoji lik?



Meni je "sve to isto, samo malo drugacije". Dodat pokoji lik, sustinski zaplet - inteligentne hiperzivotinje u svemiru i spoznaja istih - isti...nalazim ga isto za manje dinamicnog nego Aldebarana.

Nekako se nadam da je Betelgeuse samo 'spona' izmedju aldebarana i antaresa. Bumo videli.


Jedva čekam da pročitam Betelgeuse (kad Fibra izda za par mjeseci) i sad me strah da se ne razočaram nakon ovoga što si napisao. Nadam se da će meni bolje sjesti

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/11/2011 : 13:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Aldebaran?
nije lose...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 25/08/2015 : 18:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Procitao prva 4 albuma, veceras cu peti. Za sada dobro. Nisam ljubitelj albuma, vise volim serijale koji idu unedogled (Bonelli), ali nisam ni razocaran, ima i ovo svoj sarm. Iznenadjujuce malo nasilja, ako ne racunamo ono brutalno unistenje sela na pocetku. Bolje od Dalekih zemalja i Kenije koje sam vec citao. Biram u zadnje vrijeme francuske SF stripove, procitao sam nedavno i "Remind" koji crta Mutti s Nathan Nevera.

Edit: I eto procitao do kraja, cetvrti i peti dio su odlicni, svidjelo mi se, sto cu volim happy endove i dirljive trenutke, a ovdje je to bas tako. Idem dalje na Betlegeuse ili kako vec se zove...

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 26/08/2015 16:05:58
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000