forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

naker
Advanced Member



3591 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/05/2024 : 12:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Apel da se ne citiraju Wolfmanove fotke, još se nismo oporavili...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6955 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/05/2024 : 12:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Prvo pitanje koje me zanima je (bez šale), da li se penju na stolicu ili stube, kad dohvataju stripove koji su blizu plafona?

Drugo što me zanima, da li se takve police ne sklanjaju prilikom krečenja, nego se kreči samo oko njih?
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1338 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 13/05/2024 : 12:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Evo na brzinu dvi mog ureda... Malo je trenutno nered za nešto lipše..




Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/05/2024 : 12:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Predivne kolekcije!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 13/05/2024 : 14:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Lijepe su vam Billy police sa vratima.
Valjda će mi ići vrata u ovaj kut?

[url=https://postimg.cc/xqLJ6DNm][/url]
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
975 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 13/05/2024 : 14:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Prvo pitanje koje me zanima je (bez šale), da li se penju na stolicu ili stube, kad dohvataju stripove koji su blizu plafona?

Drugo što me zanima, da li se takve police ne sklanjaju prilikom krečenja, nego se kreči samo oko njih?



Što se mene tiče, dovoljno sam visok da mogu dohvatiti sve sa zemlje
Baš na vrhu do plafona su mi stvari koje ne trebam skidati tako često, a za njih imam male sklopive ljestve. Ovako nešto:



A što se krečenja tiče, mislim da mi neće padati na pamet micati sve i krečiti iza, kad se ionako ne vidi
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6086 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/05/2024 : 15:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Lijepe su vam Billy police sa vratima.
Valjda će mi ići vrata u ovaj kut?




Neće, morat ćeš ih malo razmaknut ovako odokativno ako želiš otvarati i vrta susjedinh, a i te kutne police.

A ovo Wolfmanovo je prava pravcata knjižnica.

Svaka vam čast ako vi to sve stignete čitati, ja već neko vrijeme dosta biram što će u kolekciju tj što ću kupiti, a što samo posditi u knjižnici. Previše je toga, premalo vremena, a nisu stripovi jedina zanimacija.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/05/2024 15:04:09
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1758 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 13/05/2024 : 15:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Može Diskach, postoje šarke pod uglom. Na sve delove može da namontira krila.
Samo što će na ovu površinu da ga lepo košta.



Resistance is futile.

Edited by - borg on 13/05/2024 15:25:54
Go to Top of Page

trezorist
Starting Member



3 Posts

Member since 10/05/2024

Posted - 13/05/2024 : 18:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send trezorist a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg


Trezorist, skoro si počeo sa sakupljanjem?
(čim imaš mesta za knjige, pored stripova )



je l' toliko očito ... prije pet, šest godina odlučio kompletirati Asteriksa (ČK), nakon što je par domaćih izdavača krenulo pa odustalo... and down the rabbit hole we went
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1780 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 13/05/2024 : 19:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Kako dohvataš stripove na najvišim pozicijama?



I merdevine sam napravio.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6086 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/05/2024 : 05:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Može Diskach, postoje šarke pod uglom. Na sve delove može da namontira krila.
Samo što će na ovu površinu da ga lepo košta.






A treba probati, ali ne znam hoću li dobro objasniti, mislim da će vrata vj grebat/zapinjat jedna o druga.

Doduše, sada sam baš probao svoje billye sa original vratima i ne izlaze van gabarita same police, čak je sama polica jedno 2-4mm šira od samih vrata u bilo kojem položaju.

Ništa, najbolje probat, vj sam u krivu.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 14/05/2024 : 12:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Može Diskach, postoje šarke pod uglom. Na sve delove može da namontira krila.
Samo što će na ovu površinu da ga lepo košta.





A znam, računao sam već. Ta egzibicija košta skoro 400€. Zato i nikako da ih kupim.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/05/2024 : 12:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kapitalisti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
975 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 14/05/2024 : 13:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
A treba probati, ali ne znam hoću li dobro objasniti, mislim da će vrata vj grebat/zapinjat jedna o druga.

Doduše, sada sam baš probao svoje billye sa original vratima i ne izlaze van gabarita same police, čak je sama polica jedno 2-4mm šira od samih vrata u bilo kojem položaju.

Ništa, najbolje probat, vj sam u krivu.




Sama IKEA kaže: "Door can be used on corner unit if the cabinet next to it has no doors".

Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000