forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Vucine by Sonjecka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 25/01/2008 : 11:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
superduper slajs of lajf Sonjeckin strip Vucine napokon zavrsen i sirokom citateljstvu dostupan ovdje:

http://sonjecka.110mb.com/vucine/

nadajmo se da navigacija a la CDisplay (citanje pritiskanjem spacebara aliti razmaknice) funkcionira.

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/01/2008 : 15:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>superduper slajs of lajf Sonjeckin strip Vucine napokon zavrsen i

Odlično!

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 25/01/2008 : 15:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
nego sto nego odlicno!

jel tako da frustrira sto je ovaj topic jedva petnaestak puta otvoren i do tebe ostao bez komentara, dok su svi izuzetno zainteresirani i puni volje da prosipaju pamet cim se spomene ustasu ili cetnika?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/01/2008 : 15:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Zajebaje me nesto komp. na poslu, pa ne mogu otvoriti strane iznad 5????? Jel to samo meni ili...

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 25/01/2008 : 15:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
meni radi normalno.

edit edita:

palo mi je na pamet da je vrlo vjerojatno da ce ti raditi ako se vratis onom strelicom na dnu jednu stranicu natrag pa naprijed(to ce trajati par sekundi da se ucita).

sorry. pokusat cu skuziti u cemu je problem.

Edited by - jurica on 25/01/2008 15:43:34
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 25/01/2008 : 15:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
...moguce je i da steka server. nije radio jucer uopce. ali mukte je pa se nemas kome zaliti :-(
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/01/2008 : 16:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

nego sto nego odlicno!

jel tako da frustrira sto je ovaj topic jedva petnaestak puta otvoren i do tebe ostao bez komentara,


Ja sam ga sam otvorio barem 7 puta, inace:)

Ma da, medjutim, ne mozemo nikoga natjeravati da se zainteresira za nesto sto se nama svidja, ja sam zapravo izgubio volju uopce i u najmanjim pokusajima toga. Sad zamislite, ovo je strip forum, alo, strip forum, eee kad na njemu niko ne jebe domaci strip ( barem onako, iz pristojnosti :), onda kako ce na nekim drugim mjestima...

Recimo, ovo je strip poezija (ne vole svi poeziju, pa ni ja bas), pa tu i mogu nekako razumit nezainteresiranost...

Pinklec na rame i na zapad, jedino rjesenje, naravno, ko moze i ko zna:)


https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
181 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 25/01/2008 : 18:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
Jučer me je oduševio Macanov Hop, danas Vučine ... što li me tek sutra čeka :) Toliko dobrih blogova, toliko dobrih stripova. Ne pamtim bolja vremena za domaći strip.
Inače, Sonja poziva na otvaranje izožbe 04.02. u Galeriju Vladimir Nazor. Ajde da napravimo gužvu :)
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 25/01/2008 : 19:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Od 5. do 25. strane sve su iste. Jel to neka metafora, ili meni ne sljaka IE? Probacu kuci sa firefox-om...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/01/2008 : 19:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>jel tako da frustrira

Frustriro sam se do Nove godine, al' onda sam prest'o. :)

mcn

PS @ oko - fala!

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2008 : 20:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo, neobicno, uznemirujuce, dobro nacrtano i obojano, ali i malo konfuzno, bar na prvo citanje. Morat cu procitati ponovo na vecem ekranu. U svakom slucaju, bravo za Sonjecku.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/01/2008 : 20:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Meni isto šteka, a koristim Vatrenu Lisicu.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Vuk je vuku covek, i?
Ili sam ja preglup za superiornu strip-umetnost ili neki bag?

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/01/2008 : 00:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Vuk je vuku covek, i?

To je 1. strana. I meni se nije htjelo otvoriti dalje dok nije uccitao svih 25, onda me odmah bacilo na 5-u. Pa sam iss'o natrag pa naprijed. Al' sve je na kraju bilo tamo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 26/01/2008 : 11:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
dobro. posto sam ja radio skriptu za citanje koja se nije bas proslavila, da samo objasnim kako sam htio da se uvijek ucita po jedna stranica unaprijed (tako bi se trebalo brze citati jer se sljedeca stranica ucita dok citate proslu, a ne bi trosilo previse bandwidtha jer se ne bi ucitavalo sve ako procitate samo nekoliko stranica).

it failed miserably jer je server spor, a stranice velike (skoro po megabajt).

sad sam napravio da se sve ucitavaju redom. to bi moglo malo pomoci. do sutra cu napraviti i alternativnu, klasicnu varijantu gdje je svaka slika na novoj stranici i koja ce biti browser/speed proof.

sorry svima kojima sam upropastio ovaj sjajan strip (nije da nisam ni isprobao - meni je doma dobro radilo).
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 26/01/2008 : 12:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
evo, ovo bi moralo raditi u svakom browseru, na svim brzinama i svima:

http://sonjecka.110mb.com/vucine/index2.php
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/01/2008 : 13:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Vuk je vuku covek, i?

To je 1. strana. I meni se nije htjelo otvoriti dalje dok nije uccitao svih 25, onda me odmah bacilo na 5-u. Pa sam iss'o natrag pa naprijed. Al' sve je na kraju bilo tamo.

mcn


I mene to cudilo...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 26/01/2008 : 14:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
prvo, mrzim stripove na netu, pogotovo kad ih se cita na 15 incnom monitoru, jos gore na laptopu.
drugo, procitao strip, teske rijeci na lagani opusteni crtez, dakle balans pogodjen.
trece, djeluje kao nesto autobiografsko, dakle prozivljeno, opet dobro.
cetvrto, zbunjoza, 9 kadrova na tabli, a 6 tektom ispunjenih polja, nisam zna iz prve di cu gledat, gori ili doli, al kad uberes sve klapa, jopet dobro.
peto, zapravo je strip odlican, kako, zato sta mi je osta jos 2 ure posli citanja.

apel, objavite ovo na papiru, radi prvog.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/01/2008 : 02:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
@jurica - nije da sam hi-tech wiz, al' fakat ne kuzzim zassto moraju bit megu tesske?

@Rico - ja bi oma objavio, al' jebiga u koloru je ssto je kontraproduktivno. Printanje na a5 bi bilo ... jedno 50 kuna. :) A tisak jedno 2-3000 na 300 kom koje bi onda kupilo 12 ljudi. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 27/01/2008 : 12:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

fakat ne kuzzim zassto moraju bit megu tesske?


ja sam samo radio skriptu za citanje. slike je pripremila Sonjecka. GIF-ovi bi vjerojatno bili bolji izbor (najmanje dvostruko manji, a kvalitetom ne bi zaostajali posto nema toniranja boja).

enivej: trenutna verzija je klasicna (skrola i klika se misem), ali mrvicu se popravio ugodjaj citanja (nadam se) jer se sljedeca stranica ucitava dok se cita prosla.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/01/2014 : 17:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dignimo topic!


Vučine: Nasljednik
VCN 2X2 2 | 36 str.
by paro

Sonja Gašperov nastavlja sa svojim Vučinama. Ovaj put je u strip ubacila balončiće s tekstom i vesele boje... Strepite.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 14/10/2020 : 20:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Da li neko zna gde je moguće nabaviti Vučine, počevši od prvog dela pa nadalje?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/11/2020 : 18:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

Da li neko zna gde je moguće nabaviti Vučine, počevši od prvog dela pa nadalje?



Sve valjda rasprodano, jedino na sajtu na aukcijama i provjeri striparnice skab i stripovi na kvadrat.
A ja se nadam kako sonjecka ozbiljno razmišlja o promjeni izdavača.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 15/05/2021 : 10:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote


Sonju Gašperov sam otkrio kroz strip predstavljen u prvom postu ove teme i normalno da je odvalila. Egzistencijalni strah, svrab lažne kože i konačno oslobođenje na samom kraju priče, sve se poklopilo. Od kolijevke pa do groba opravdava hajp, pače podiže ljestvicu opsegom i razradom. Nakon toga slijedi još par albuma izdavačke kuće 2x2 i preobrazba Vučina. Počele su kao maske od krzna, završile su kao brend. Drugim riječima, Vučine: Površina bi bio isti strip i bez da su svi likovi vukovi. Meni je cijela ta serija postala repetitivna i dosadna taman kad je počela biti raznolika i žanrovska. Prilog tomu je i činjenica da je Površina stajala zaboravljena u kutiji šest godina. Klasična noir priča popraćena vještim minimalističkim crtežom, nelinearna naracija i još svašta nešto lijepog. Zamislim li Površinu kao samostojeći album dobijam dobar domaći strip, ali bi mi obezvrijeđivanje koncepta slomilo srce. Vučine: Površina je jedan u nizu neuspjelih pokusa, no Sonja je brilijantna i sama se ubrzo vratila korijenima.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000