forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Monster i 20th Century Boys za sada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/03/2009 : 15:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Što, izasao je! Oh, well:))

Trouble will find me
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 11/04/2009 : 00:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Pluto je kompletiran sa 65 chapterom.The end.
Dovoljno sam čekao.Vrijeme je da krenem sa čitanjem ove mange.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 11/04/2009 : 09:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Pluto je kompletiran sa 65 chapterom.The end.

Proccitao prvih osamnaest. A, onako.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 28/10/2009 : 15:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam drugi nastavako ovoga filma.nakon što me prvi dio razočarao zbog nekvalitetne glume i previše dokumentarnog pristupa drugi dio se dosta popravio u svemu tome.
Malo se razlikuje od same mange ali je bit ostala ista.Jedina greška je dolazak puno novih likova bez nekakvog uvoda u samu priču.
Šteta je la da je ovo bila možda seija bilo bi bolje.
Uglavnom grand finale tj.3 film bi trebao biti najbolji do sada i baš me zanima kako će sve to rasplesti jel su odstupili od mange.

gutta-la-la, suuuda-la-la
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/01/2010 : 03:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nakon duzeg vremena navratio sam opet u ovaj podforum s Mangama.
Jako mi je drago vidjeti da ima diskusija na temu Mangi, iako ne znam koliko je to uistinu zazivjelo kod nas.
Ali barem me mnogi stripofili vise ne gledaju blijedo kad spomenem Mange, kao prije desetak godina...
Kad se vec spominje prodaja, znam recimo da su mi mnogi dragi naslovi jako lose prodavani,
kao primjerice i oba izdanja iz naslova topica. 20th Century Boys se bio skoro ugasio u Njemackoj...
Ni danas mu prodaja (za njemacke uvjete) nije bajna...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/04/2013 : 22:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte


Blago tebi kad te Bog darivao tolikim strpljenjem, pa možeš da čekaš 4 godine da VIZ objavi cele Boyse.



I evo nas, četiri i po godine kasnije...

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/04/2013 : 23:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Uh, hocu to! Moram nastaviti progoniti japance, možda popuste:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 06/04/2013 : 11:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
A ja hoću Scott Pilgrim figuricu!

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/08/2016 : 21:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Uh, hocu to! Moram nastaviti progoniti japance, možda popuste:)


jesu li popustili?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000