forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Moja.mama.je.najbolja.mama_:-)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 20/12/2008 : 22:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

samo se ti hvali pred ženskim svijetom da ti mama kupuje stripove... i to ZAGORa

:P :P



"TRUBA".šuti.
hehe.jel.sam.te."provalio,TRUBA.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 20/12/2008 : 22:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by c64

quote:
Originally posted by dzoni

sve jednako postujem i vere i nacije u zivotu i na forumu ovde.ali komentari profesora inz su cesto nekorektni i bezobrazni.par puta sam se uzdrzao od komentara na njegov racun ali sada sam morao.ovaj topik nije debilan kao sto je on reko vec je bas drag.nije ozbiljan ali je drag.svi se mi secamo nekih lepih trenutaka iz mladosti.eto c64 je to podelio sa nama,ono sto mu je mama kupila i obradovala ga to je podelio sa nama preko slika.zato profesore inz razmisli malo o svojim komentarima...



U.pravu.si.što.se.tice.mog.topica..Bio.sam.PRESRETAN.poklonom.i.zanesen.
Pa.sam.stavio.na.forum...Znam.da.je."tema".debilnaali.kao.što.sam.naveo.bio.sam.presretan.i.malo.sam.se.zanio

A.što.se.tice."profesora"..Nemam.rijeci,niti.cu.komentirat...




Ma nije debilna. Mislim ne kupi ti mama svaki dan stripove. Za profu znam, al on ti je već na par topica iživciro naivce i sigurno te zajebava.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 20/12/2008 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Meni je mama negde usred 90 ih kad nismo imali kinte ni za hleb,za novu godinu kupila 10(cini mi se) extra zagora,koji su tad tek poceli stizati iz Hrvatske,Boze kako sam samo tad bio srecan....Pozdravi kevu!!!! :):)



E.upravo.to!
"male".sitnice.i.od.djece.i.odraslih.ostavljaju.trag.u.srcu.koji.ne.može.izbljediti
Jednog.dana.cu.ja.svojoj.dijeci.pricat.o.ova.3.stripa.kako.i.od.kog.sam.ih.dobio
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 20/12/2008 : 23:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

xexe, kaj, jedan za rođendan, drugi za Božić, a treći za novo leto?



hehe,istina."nemamo"baš.para,al.tak.jadni.nismo
Još.cu.dobiti.i.AF-SUPER-KLASIK,BROJ.3.Jel.to.dovoljan.dokaz..hehe
Go to Top of Page

Fish
Starting Member

Croatia
49 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 22/12/2008 : 18:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Fish a Private Message
quote:
Originally posted by c64

quote:
Originally posted by mladjo

xexe, kaj, jedan za rođendan, drugi za Božić, a treći za novo leto?



hehe,istina."nemamo"baš.para,al.tak.jadni.nismo
Još.cu.dobiti.i.AF-SUPER-KLASIK,BROJ.3.Jel.to.dovoljan.dokaz..hehe



Poslušaj:
http://www.youtube.com/watch?v=xqr8wQSUR_s
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/12/2008 : 18:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Fish
Poslušaj:
http://www.youtube.com/watch?v=xqr8wQSUR_s


Fenomenalan bend,izvrsna pjesma!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/12/2008 : 11:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo ja sam malo surfao po netu pa našao neku pod "hot mama" koja je onda najvjerojatnije mama od c64...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - globinjo on 25/12/2008 16:38:40
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 24/12/2008 : 23:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja sam otišao korak dalje od tebe.
Imam ženu koja mi kupuje stripove.



Covece pa tebi je upala kasika u med!!!!!
meni cura pokusava da skloni ili po mogucstvu spali strip kad god ga vidi van "utvrdjenih" mesta za isti!!!1

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 25/12/2008 : 11:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
@ DeeCay.

Ukloni sliku!

Zahvaljujem!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/12/2008 : 15:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message



_____________________Sta cemo bez profesora_______________________________?

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/12/2008 : 16:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
deecay,stvarno nemaš stila ni ukusa...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/12/2008 : 22:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

deecay,stvarno nemaš stila ni ukusa...



Hvala, globinjo, baš si drag... Evo, što da ti kažem, kolko god da se trudio, promućurno oko iskusnog moderatora ne mogu prevariti.
Možda sam jednostavno ljubomoran što nemam mamu koja će mi kupiti stripove...

p.s. Htio bio prijaviti izgubljenu sliku s ovoga topica!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 25/12/2008 22:45:41
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/12/2008 : 23:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by globinjo

deecay,stvarno nemaš stila ni ukusa...



Hvala, globinjo, baš si drag... Evo, što da ti kažem, kolko god da se trudio, promućurno oko iskusnog moderatora ne mogu prevariti.
Možda sam jednostavno ljubomoran što nemam mamu koja će mi kupiti stripove...

p.s. Htio bio prijaviti izgubljenu sliku s ovoga topica!


kako te nije sram se tako sprdat,a imao si još bisera u ovome topicu...da sam ja otvorio topic,i da si meni ovo napravio...
bolje mi je mučat...aj ti stavi sliku od svje žene
pa da svi slinimo...šta kažeš...je li tako da je u kurcu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 26/12/2008 : 16:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
@c63 - bolje da ti se prijatelj DeeGay i ostali prijatelji lože na mamu
nego bit ko ja jer ja se ložim na vlastitu mamu...
Jebiga, takav sam se rodio .......

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.

Edited by - Raga on 26/12/2008 16:45:23
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/12/2008 : 20:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
kako te nije sram se tako sprdat,a imao si još bisera u ovome topicu...da sam ja otvorio topic,i da si meni ovo napravio...
bolje mi je mučat...aj ti stavi sliku od svje žene
pa da svi slinimo...šta kažeš...je li tako da je u kurcu...



Ko ti je u kurcu? Ti si zaista neki primitivac, jelda?
Ajd ti meni pokaži svoju prvo pa ću ja tebi moj.
A što, izbacio bi me sa foruma? Opet? Jesi li ti kad pogledao koju crnačku komediju gdje je glavna fora hot mama, big mama, cushin for the pushin', MILF i slično? Ti slobodno pričaš o bodulima i vlajima i ko su bolje jebaljke, a meni je to off-limits, dakako...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/12/2008 : 20:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by globinjo
kako te nije sram se tako sprdat,a imao si još bisera u ovome topicu...da sam ja otvorio topic,i da si meni ovo napravio...
bolje mi je mučat...aj ti stavi sliku od svje žene
pa da svi slinimo...šta kažeš...je li tako da je u kurcu...



Ko ti je u kurcu? Ti si zaista neki primitivac, jelda?
Ajd ti meni pokaži svoju prvo pa ću ja tebi moj.
A što, izbacio bi me sa foruma? Opet? Jesi li ti kad pogledao koju crnačku komediju gdje je glavna fora hot mama, big mama, cushin for the pushin', MILF i slično? Ti slobodno pričaš o bodulima i vlajima i ko su bolje jebaljke, a meni je to off-limits, dakako...


to ti govori svojima doma da su primitivci,meni nećeš......ajde stavi ti sliku svoje mame...kad si faca...i ne mišaj kruške i jabuke...koja big mama,koja milf sranja...ajde,stavi sliku svoje mame ili sličan topic pa da te vidim...ako ti je c64 lipo rekao da ga ne prcaš,čemu sve ovo...da,da se mene pita,davnih dana bi ti letio,jer konstantno prcaš i provociraš...ali eto,očito si nedodirljiv...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2008 : 20:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Izbacit cu vas obojicu, majke mi. Stvarno mi vas je dosta. Malo je kretena po forumu, pa trebam trpiti još i svadje dvojice administratora?

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/12/2008 : 21:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Jesi li ti kad pogledao koju crnačku komediju gdje je glavna fora hot mama, big mama, cushin for the pushin', MILF i slično?

Ako pozelis da izvrsis samoubistvo,skokni do Crne Gore i reci to nekome u lice.
Tamo gdje sam ja rodjen, u Sarajevu, psovali smo jedan drugom mater umjesto pozdrava
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2008 : 21:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DeeCay
Jesi li ti kad pogledao koju crnačku komediju gdje je glavna fora hot mama, big mama, cushin for the pushin', MILF i slično?

Ako pozelis da izvrsis samoubistvo,skokni do Crne Gore i reci to nekome u lice.
Tamo gdje sam ja rodjen, u Sarajevu, psovali smo jedan drugom mater umjesto pozdrava


Baš sam ja to htio reći. Negdje su ljudi osjetljiviji na mama jokes nego negdje drugdje... Nezahvalna tema za potezanje jer ne znaš kako će tko primiti. Osobno, mislim da nikakvo pretjerivanje nije dobro...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/12/2008 : 21:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Izgleda da je nešto u zraku.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24706 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2008 : 21:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Izgleda da je nešto u zraku.



Pretekao si me sa ključem za par sekundi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000