forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Iguana & Chicanos 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 21/01/2014 : 22:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Nesto slabije od keca, ali ipak pomaze da se skapira glavni lik i "njena prica"... zabavno, ali ne i nesto vise od toga...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/04/2014 : 23:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jucer sam u dahu procitala "Noc bez kraja" i dođe mi da odmah zapocnem iznova. Odusevljena sam stripom, likovima koji povremeno zaustave pricu da nam pojasne nesto pa nas vrate natrag, da bi se potom pojavili usred
neke scene kao komentatori, da reagiraju na neku scenu ..
Jedva cekam procitati "Iguanu" ali ne zelim jos par dana, dok mi se ne slegnu dojmovi od "Noci".. jednostavno je nemoguce odloziti ovaj strip i viknuti: "Next!"..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/04/2014 23:49:18
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/04/2014 : 14:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Svidit će ti se sigurno i Iguana, ali nije dobra ka Noć bez kraja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/04/2014 : 14:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Jedva cekam procitati "Iguanu" ali ne zelim jos par dana, dok mi se ne slegnu dojmovi od "Noci".. jednostavno je nemoguce odloziti ovaj strip i viknuti: "Next!"..



Ne cekaj predugo, Iguana je slabija ali mislim da je dozivljaj bolji ako se cita neposredno posle Noci dok su utisci svezi. Bas mi je drago da ova dva remek dela nisu jos uvek pala u zaborav
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2014 : 22:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Da, imate pravo, Iguana je mrvicu vodenija naspram guste kase "Noci bez kraja". No tek sam pocela citati i naisla na jedan detalj koji je na nivou Noci, kad pricaju kakve su Iguanine oci bile u trenutku umiranja, opisuju oci a u krupnom planu dvije zenske "dude" nasiljenih bradavica, ko dva oka.. ´oces-neces, gledas u njih dok citas opis ociju..dobar trik.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 23/04/2014 22:16:36
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2014 : 22:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


na ovo sam mislila. I ajd sad, tko normalan moze citati tekst i uopce pomisliti na Iguanine oci?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/04/2014 : 02:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Zavrsila sam Iguanu danas, i nista nije onako kako se naizgled cini.
Inspirirana time, dobih volju da pisem, beskonacno..
Morate me razumit da svatko gradi svoje svjetove u sebi, citajuci nesto. Iguana je bolja od Noci bez kraja. Trik je u tome sto se to ne bi otkrilo, koliko, da se cita bez prethodne Noci.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/01/2015 : 22:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Iguana je meni lošiji od Noći bez kraja. Kraći je strip ali je i priča "manja" ali ne nedostaje genijalnih momenata. Sada slijede Chicanosi.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 07/01/2015 : 21:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Da, moram priznati da mi je Noć bez kraja za malo bolja od Iguane.
Od svih osam knjiga nekako mi je naj Chicanos, Opake priče još nisam pročitao
jer sam ih zabunom odnio iz Zagreba u svoj bunker za stripove u Koprivnici. :)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 10/01/2015 : 00:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Chicanos 1 i 2 su odlično štivo. Trillo standardno dobar iako malo drukčiji nego inače sa radnjom u modernim vremenima a Risso je genijalac koga ne treba posebno hvalit. Čudno mi je da su neke zadnje epizode u drugoj knjizi malo van kronologije, kao priča sa Gualdalupeom prije operacije i posljednja priča u kojoj je iz nekog razloga majka Jualisco ta koja je u kolicima.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 14/03/2015 : 11:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Iguana

Mrvicu slabija zbog zbrzanog kraja (ne mora se navek baš sve objasniti), koji je mogel ostati malo visiti u zraku...sve ostalo na zavidnoj razini kakvu autor poput Trilla i Mandrafinija vec uobičajeno nude!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000