forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 101

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 18/01/2024 : 00:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler
Nije za svakoga, definitivno, a uz Obra Dinn spada mi u sam vrh najdražih naslova.



Drago mi je vidjeti nekog da ju spominje. Obra Dinn mi je među najdražim igrama općenito.
Što se mene tiče, malo sam usporio tempo igranja, ali započeo sam STAR WARS: Squadrons, nakon čega moram prijeći Half-Life 2: Episode Two, a dalje ćemo vidjeti.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 18/01/2024 : 12:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote

https://store.steampowered.com/app/1886380/Ostalgie_Disorder_in_Yugoslavia/
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 18/01/2024 : 20:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
To ne bi mogao da pređe ni Azijat.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 25/03/2024 : 22:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Broforce


Cilj igre je veoma jasan: pobiti sve teroriste i neprijatelje koji ugrožavaju teritorijalni integritet i suverenitet Sjedinjenih Američkih Država. Glavne uloge: Stalone, Švarceneger, Brus Vilis, Vesli Snajps, Mel Gibson itd - da li je potrebno nabrajati dalje. Broforce pravi sprdnju na sve holivudske akcione filmove iz '80tih i '90tih: Rambo, Terminator, Blejd, Umri muški, Matriks, ma listi nema kraja + po još koje iznenađenje. Igra je toliko muževna da curi testosteron preko ekrana, dok je grafika u old skul retro fazonu i savršeno se uklapa u tematiku. Ono što je veliki plus kod igre je što svaki nivo možete da pređete na više načina: možete na silu bukvalno sve pobiti i razvaliti, a možete i šunjanjem i stealth modom iznenaditi neprijatelje. A boss fightovi su priča za sebe..

Može singleplayer, a može i multiplayer jer igra podržava do 4 igrača u isto vreme. Ubedljivo najbolja, najzavisnija i najsmešnija igra u četvoro koju možete da zamislite. Apsolutna preporuka za gejming sa društvom, ne pamtim koliko puta sam tokom godina već prešao Broforce uzduž i popreko. Kida Broforce

https://store.steampowered.com/app/274190/Broforce/
Go to Top of Page
Page: of 101  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000