forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Zula
Average Member

732 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 09/04/2024 : 15:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Vrlo, vrlo dobra norveška serija Beforegners (i zanimljiv naslov).
https://m.imdb.com/title/tt8332130/?ref_=nm_ov_bio_lk
2 sezone, veselio bih se trećoj!
Kao i većina skandinavskih filmova i serija, traži strpljenje, ali daje puno.

Edited by - Zula on 09/04/2024 15:59:21
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3712 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 09/04/2024 : 20:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Jučer završena 12., navodno i posljednja, sezona Curb Your Enthusiasm.
Iako mi je ova sezona bila malo "mekana", ipak kvaliteta je i dalje održana, a finale je stvarno za anale. Odličan spin i paralela sa Seinfeldom i Larry David je uistinu svoj imidž i osobnost utkao u ovu seriju vrlo uvjerljivo.
Nedostajat će ovakav tip serija i ovakav humor koji analizira banalnosti stvarnog života i društva.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6788 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/04/2024 : 20:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Jučer završena 12., navodno i posljednja, sezona Curb Your Enthusiasm.
Iako mi je ova sezona bila malo "mekana", ipak kvaliteta je i dalje održana, a finale je stvarno za anale. Odličan spin i paralela sa Seinfeldom i Larry David je uistinu svoj imidž i osobnost utkao u ovu seriju vrlo uvjerljivo.
Nedostajat će ovakav tip serija i ovakav humor koji analizira banalnosti stvarnog života i društva.



5 odgledanih, gustiram polako.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2024 : 23:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kingdom

2019-2020

S1/E6
S2/E6

https://www.imdb.com/title/tt6611916/?ref_=fn_al_tt_6

IMDb 8.3




Dok čudne glasine o njihovom bolesnom kralju zahvaćaju kraljevstvo, prijestolonasljednik postaje njihova jedina nada protiv misteriozne kuge koja hara zemljom.

Serija koja mi ulazi u top listu, znaci cista perfekcija.
Prve dvije epizode, naglasak na prvu su zaista spore i ne događa se praktički ništa, bio sam na rubu odustajanja. Nakon toga dolaze zombiji, ako su to uopće zombiji, na koje se jako teško naviknuti ako volite seriju TWD. Ovi su puno brzi, strasniji i šanse za preživljavanje su vrlo malene.
Glavni likovi, gluma, priča kako teče serija, scene... zaista vrhunska serija.
Nije bas za one slabijeg želudca, jer ima dosta užasavajućih scena.
Korejci rasturaju.
Ogromna preporuka!

10/10
TOP!

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7865 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/04/2024 : 23:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Jučer završena 12., navodno i posljednja, sezona Curb Your Enthusiasm.
Iako mi je ova sezona bila malo "mekana", ipak kvaliteta je i dalje održana, a finale je stvarno za anale. Odličan spin i paralela sa Seinfeldom i Larry David je uistinu svoj imidž i osobnost utkao u ovu seriju vrlo uvjerljivo.
Nedostajat će ovakav tip serija i ovakav humor koji analizira banalnosti stvarnog života i društva.



za mene ne postoji bolja serija
ja ju doslovno gledam stalno, kad dođem do kraja, krenem iz početka, ili malo odmorim, pa ponovo
mislim da nema epizode koju nisam pogledao barem 5-6 puta
osim ove zadnje sezone, naravno
iako je finale divno i dostojno završetka najbolje humorističke serije svih vremena, nekakva tuga me hvata, jer je očito da larry david, iako u solidnim godinama, ima još vatre u sebi i mislim da će nam svima nedostajat ako zaista skroz prestane raditi

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 10/04/2024 02:10:37
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7259 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/04/2024 : 06:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Finale Curb Your Enthusiasm ima svoje misto među boljim završnicama. Neminovni omaž Seinfeldu i kraj kakvog Larry zaslužuje.

Kako ono reče Bobcat, parafraziram, "najveći talent Jerryja Seinfelda je šta je prijatelj Larryju Davidu".

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2024 : 09:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Osma epizoda Soguna, bah, malo dosadnjikava da nije sepuku scene.

Cekamo rasplet narednog utorka.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2443 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 10/04/2024 : 12:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
zavrsio sinoc seriju The Gentlemen
meni meeeeh
film daleko bolji

ovo mi je vise mix svih Ricijevih filmova

presipanje iz supljeg u prazno sa predvidivim krajem

ne znam stvarno cemu ovako visoka ocena

jedino da razumem ko nije gledao sve njegove filmove pa misljenje i ocenu donosi samo na osnovu ove serije

da ne pominjem: GDE JE BAR JEDAN *EBENI PANDUR U CELOJ SERIJI!?

ok za jednom pogledati, i nista vise od toga!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/04/2024 : 23:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Parazit - sivo, dobra serija unatoč dosta nerealnosti, Korejci su stvarno majstori.
Ostalo mi je još dvije epizodr do kraja, pa kad završim stavim kratki osvrt.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/04/2024 : 10:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Odgledao Fallout. Sasvim solidna serija, nista spektakularno. Vidim na imdB ocjena 8.7, malo previsoka, pretpostavljam da su fanovi videoigrice lupali desetke.
8.7 ima i The Boys, na primjer, ali iskreno ta serija je za barem dvije ocjene bolja od Fallouta.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 15/04/2024 : 17:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

zavrsio sinoc seriju The Gentlemen
meni meeeeh
film daleko bolji

ovo mi je vise mix svih Ricijevih filmova

presipanje iz supljeg u prazno sa predvidivim krajem

ne znam stvarno cemu ovako visoka ocena

jedino da razumem ko nije gledao sve njegove filmove pa misljenje i ocenu donosi samo na osnovu ove serije

da ne pominjem: GDE JE BAR JEDAN *EBENI PANDUR U CELOJ SERIJI!?

ok za jednom pogledati, i nista vise od toga!


Prva epizoda zanimljiva, ona scena sa kokošjim kostimom vrh, bas me nasmijala, sve posli toga mlacenje prazne slame.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000