forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Runaways 8 (2009.)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/04/2009 : 00:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Jel se zaista serija svela na ovo? Da li zaista Terry KRADE stvari od Kirkmana i jebenog Brita???!!!

Gah, neću ni da razmišljam o ovome! It's too bloody stupid!!!!

Edited by - Emir Pasanovic on 01/04/2009 00:30:17

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/04/2009 : 00:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ni Vidonov run nije valjao, ali je ovo vec sramotno loshe, te sam prestao da ga chitam.

No, za sve fanove Patsy Walker: Hellcat (chitaj, za dekaru), lepe vesti da Ketrin Imonen preuzima posle Terija.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/04/2009 : 00:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote


desi se da ljudi imaju slichne ili iste ideje sluchajno...
pogotovo ako nisu pasionirani chitaoci novijih superherojskih stripova(kao shto to terry moore nije) pa ne mogu da provere dal se toga josh neko setio ranije od njega...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/04/2009 : 00:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Pomislio bi da je urednik izdanja mogao pročitati nešto od Brita pa da kaže "errrr, no, that's just wrong..."
Od kad je Swamp Bodies?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/04/2009 : 01:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Pomislio bi da je urednik izdanja mogao pročitati nešto od Brita pa da kaže "errrr, no, that's just wrong..."
Od kad je Swamp Bodies?



decembar 2004e ako majkomikshop ne laze... mrzi me da muljam po gomili i trazim svoj primerak za overiti tachnije...
kako god okrenesh, barem godinu dana mladji od prvog brita.

a za urednike si u pravu, samo shto mislim da isti u marvelu toliko posla u overavanju i ischitavanju u svome univerzumu imaju da im ne pada na pamet da dodaju i materijala sa strane:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/04/2009 : 02:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
A realno, svi su to pokrali od Zeka Snajdera i ove spektakularno popularne reklame u Americi:

http://www.youtube.com/watch?v=9EUGhnQ8Cjk

Osim naravno Frankenstein Mobstera, od kojeg sumnjam da je bilo ko digao ovu ideju. No, nije ovo ni bash neka posebno originalna ideja, bilo je toga i ranije. Murov Runaways run ne valja jer je losh, a ne zato shto je digao humanomonstruma. :)
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/04/2009 : 11:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Ma da, to je samo simbolično sranje za kraje jedne prosječno-do-katastrofalno loše epizode. Zaista me ne zanima kako je namjerava završiti...
Kad se samo sjetim s koliko uzbuđenja su svi očekivali njegov run nakon SuR-a.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/04/2009 : 14:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Kad se samo sjetim s koliko uzbuđenja su svi očekivali njegov run nakon SuR-a.



sa barem duplo manje nakon shto smo prochitali prvih 5/6 brojeva Echoa...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/04/2009 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Kad se samo sjetim s koliko uzbuđenja su svi očekivali njegov run nakon SuR-a.


sa barem duplo manje nakon shto smo prochitali prvih 5/6 brojeva Echoa...


Meni je Echo super zabavan. Nishta spektakularno, ali sasvim ok.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/04/2009 : 16:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
meni kao trd rejt fenboj venk na superherojske Image 90e(druga polutka).
dao fore do #06(ili 07, vishe se i ne setjam) i odustao...
ako u 100+ strana ne moze da odradi nishta da me navuche za kasnije - svoju paznju usmeravam dalje, ebga...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/04/2009 : 18:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Da, stvarno se ništa baš ne dešava ni tamo... istrošio se, jebiga.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/04/2009 : 23:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni nije losh. Jeste do zla boga dekompresovan, ali ga ne placam pa mi to uopshte ne smeta. :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/04/2009 : 23:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

No, nije ovo ni bash neka posebno originalna ideja, bilo je toga i ranije.


M'da, recimo u Mooreovom Swamp Thingu (doduše, ne baš od ljudi, nego od vanzemaljaca, ali ipak).

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 11/12/2022 : 15:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Sjajan tinejdžerski superherojski strip o odbjegloj grupici tinejdžera obdarenih super moćima (kakvog li iznenađenja). Prvu sezonu piše Brian K. Vaughan i super je. Lijepo je predočena strava nametnute samostalnosti i neizbježna sjebanost napuštanja djetinjstva. Vrlo čitko, zaplete je lako pratiti i likovi su super. Crtač Adrian Alphona zna posao, je to neki razigrani stil novog Marvela ali sve funkcionira, i priča-pričanje i akcija. K tome je Alphona i brz, uspio je nacrtati brdo sveski.





Prva sezonu od srca preporučujem. Ima izdanje Čarobne knjige. Druga sezona je malčice lošija ali je okej, na pola pisanje preuzima Joss Whedon i malčice ga zaplete pred kraj. Treću sezonu sam upravo krenuo čitati, sva je u humoru i zabavi, nije loše ali vidjet ćemo.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6805 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/12/2022 : 16:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je svašta počela Čarobna Knjiga da objavljuje.



Uskoro baš ništa od njihovog Marvela neće biti za mene, a i već sada je tako.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 12/12/2022 : 08:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Stvarno je svašta počela Čarobna Knjiga da objavljuje.



Uskoro baš ništa od njihovog Marvela neće biti za mene, a i već sada je tako.



O tempora, o mores! Ruku na srce, ovo i nije za tebe. Ista šema kao Ultimate Spider-Man koji se tebi gadi a meni je super. Bit će još dobrog starog Marvela, nije da nema izbora. A i DC-a.

(Zapravo Begunci nisu ni za mene, ali ja još pijem mlijeko dok doručkujem i odbijam odrasti.)

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000