forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1003

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/04/2024 : 13:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ima Delisle puno boljih stripova, a ako neko želi Pyongyang, evo svako malo ga vidim ovdje na aukcijama.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/04/2024 : 14:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Po meni stripovi kao što su Pjongjang, Maus, Palestina, Eternaut itd. bi trebali uvek biti dostupni.


Kud Pyongyang u istu rečenicu s ostalima...

Lijepo je napisao Cromwell:

quote:
Originally posted by Cromwell

Meni je u Pyongyangu gotovo sav potencijal za odličan putopisni strip ugušio autor sa svojim podcjenjivačkim tonom...



I još jednom apeliram za Fotografa koji, em spada u istu rečenicu s Mausom, Palestinom etc. i trebao bi uvijek biti dostupan, em će se bolje prodavati. Barem kod mene.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/04/2024 : 15:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Cenim da nije slučajnost što se na Fibrinom sajtu nalazi slika onih istovetnih devojčica sa usiljenim osmehom od porcelana dok sviraju harmonike. Po meni stripovi kao što su Pjongjang, Maus, Palestina, Eternaut itd. bi trebali uvek biti dostupni.


nikako,ali nikako ne možeš staviti istu rečenicu Pjongjang i Mausa,Eternauta i Palestinu.

edit:preteče me šaner

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/04/2024 15:13:44
Go to Top of Page
Page: of 1003  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.45 seconds. Snitz Forums 2000