forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: OCI I TAMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Misko iz Darwooda
New Member

171 Posts

Member since 26/02/2007

Posted - 20/10/2009 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Misko iz Darwooda a Private Message  Reply with Quote
zanimljivo...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2010 : 12:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Konačno pročitao i to remek dijelo, ljudi to je uživancija za oko i dušu...
ja bi ga nazvao OČI I DUŠA...odlična tečna priča potkrepljena odličnim crtežom...almum godine 2009!
Bravo Libellusovci.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 01:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nabavih Agartijevo izdanje ovog stripa pre neki dan, i sa velikom nadom bacih se na čitanje.U glavi su mi sve vreme bili komentari tipa "izdanje godine" (ne misli se na boneli, već na sve stripove),"izdanje desetljeća","najbolji strip kojeg sam ikad pročitao.Ubedljivo","remek delo",...Uglavnom, ovo je jedan od najhvaljenijih bonelija ikad.
Nakon pročitanog stripa, samo sam se pitao da li je moj ukus toliko različit od većine ili je luksuznost libelusovog izdanja + cena uticala da ljudi preteraju u hajpu sa SImeonijevim ostvarenjem?

Elem, da je strip dobar, dobar je.Svakako jedan od boljih bonelija koje sam pročitao.Dobrih 300 stranica sam progutao u cugu, ni u jednom trenutku me ovaj krimi strip u duhu Džeka Trboseka nije smorio.Ali da mi je pomerio granice Boneli strip ostvarenja, definitivno nije.Da me je nešto raspametio, nikako.Priča je dinamična,drži pažnju, na momente i dramatična (daleko više nego 90% stripova SBE produkcije), ali je i šupljikava i često neubedljiva.
Điđijev crtež - pa viđao sam i daleko bolje.Daleko,daleko mi je to od Milaca,Frisende,Ortisa,Fonta,pa i Ferija,...Nije loš; čakštaviše vrlo simpa; ali ništa preko toga.

Od pročitanih stripova iz ove edicije, Oči i tama su mi ponajbolje (ne kažem najbolje, jer mi je Dragonero skoro pa jeddako dobar (hebem li ga, iako ga dosta pljuju, meni je tad kad sam ga čitao odlično legao)) - i svakako ga preporučujem.Mislim na Agartijevo izdanje, ni u ludilu Libelusovo.

A "strip godine","remek delo" i ostalo - ha,ha,ha,ha,... - pa samo danas sam pročitao jedan strip (Lokot&Ključ), koji ga šije tri svetlosne godine.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 06/12/2013 : 02:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Izmno loš strip, pročitao sam ga davno u libelusovom izdanju pa se ne sjećam detalja....ali uglavnom jedva sam ga pročitao do kraja..

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/12/2013 : 02:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nabavih Agartijevo izdanje ovog stripa pre neki dan, i sa velikom nadom bacih se na čitanje.U glavi su mi sve vreme bili komentari tipa "izdanje godine" (ne misli se na boneli, već na sve stripove),"izdanje desetljeća","najbolji strip kojeg sam ikad pročitao.Ubedljivo","remek delo",...Uglavnom, ovo je jedan od najhvaljenijih bonelija ikad.
Nakon pročitanog stripa, samo sam se pitao da li je moj ukus toliko različit od većine ili je luksuznost libelusovog izdanja + cena uticala da ljudi preteraju u hajpu sa SImeonijevim ostvarenjem?



Ne bi reka da je tvoj ukus u pitanju, dovoljno je viditi tko je zapravo najviše hvalio ovaj strip - oni koji su ga objavili i njihovi suradnici.
Dobro si proša s tim Agarthijem, dobi si isti strip duplo jeftiniji a isto veoma kvalitetan. Smišne su im te cijene, zar ne?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 06:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Oci i tama i vjestica su odlucni stripovi,to sto vi nemate ukus sto je dobro....vas je problem a ne simeonijev,agarthijev,libellusov.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/12/2013 : 08:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 09:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by anto

Nabavih Agartijevo izdanje ovog stripa pre neki dan, i sa velikom nadom bacih se na čitanje.U glavi su mi sve vreme bili komentari tipa "izdanje godine" (ne misli se na boneli, već na sve stripove),"izdanje desetljeća","najbolji strip kojeg sam ikad pročitao.Ubedljivo","remek delo",...Uglavnom, ovo je jedan od najhvaljenijih bonelija ikad.
Nakon pročitanog stripa, samo sam se pitao da li je moj ukus toliko različit od većine ili je luksuznost libelusovog izdanja + cena uticala da ljudi preteraju u hajpu sa SImeonijevim ostvarenjem?



Ne bi reka da je tvoj ukus u pitanju, dovoljno je viditi tko je zapravo najviše hvalio ovaj strip - oni koji su ga objavili i njihovi suradnici.
Dobro si proša s tim Agarthijem, dobi si isti strip duplo jeftiniji a isto veoma kvalitetan. Smišne su im te cijene, zar ne?


pa mogu ti reći da je agartijevo izdanje stvarno sjajno, a cena od 8 evra prihvatljiva.Ipak je to dva i po puta jeftinije od Libelusa.
Ne bih se ja bunio ni da su ga izdali Veseli ili Ludens u većem tiražu,pa čak i sa slabijim kvalitetom, ali za još manje pare.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 10:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.


možda je i to razlog...vidiš vidiš vraga....zato mi je Agarthijev OČI I TAMA loš....a Libellusov odličan

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 06/12/2013 10:49:45
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/12/2013 : 11:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.


Amen.
Dovoljno je vidit njegove ocjene na recenzijama
Oči i tama je čitljiv strip, ali ništa više od toga.
Samo unutar Bonellija ima na desetine ili stotine boljih stripova.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 12:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mpavin

Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.


Amen.
Dovoljno je vidit njegove ocjene na recenzijama
Oči i tama je čitljiv strip, ali ništa više od toga.
Samo unutar Bonellija ima na desetine ili stotine boljih stripova.


bolji je od jeremaje sigurno...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 06/12/2013 12:23:22
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/12/2013 : 12:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mpavin

Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.


Amen.
Dovoljno je vidit njegove ocjene na recenzijama
Oči i tama je čitljiv strip, ali ništa više od toga.
Samo unutar Bonellija ima na desetine ili stotine boljih stripova.


bolji je od jeremaje sigurno...



Ako pričamo o recimo Elsie i cesta, slažen se.
Ako pričamo o recimo Zamorče za vječnost ne slažen se.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2013 : 13:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mpavin

Tebi je svaki libellusov strip za stotku samo zato jer je to libellus, tako da tvoje mišljenje nije mjerodavno i ne vridi ni pišljiva boba.


Amen.
Dovoljno je vidit njegove ocjene na recenzijama
Oči i tama je čitljiv strip, ali ništa više od toga.
Samo unutar Bonellija ima na desetine ili stotine boljih stripova.


bolji je od jeremaje sigurno...



Ako pričamo o recimo Elsie i cesta, slažen se.
Ako pričamo o recimo Zamorče za vječnost ne slažen se.


slazen se...pozdrav care!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/03/2015 : 21:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
da, prvo napišem svoj komentar pa na čitanje, kaj drugi vele...

strip mi je bil zanimljiv u svakom pogledu. prica ide fino, atmosfera prisutna kroz likove i prostor, crtež dobar ali fali kemije.bar meni. tak da mu dajem čistu četvorku.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000