forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 200

wintermute
New Member



USA
287 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 23/04/2024 : 16:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, pogledao sam objave od Fibre i komentare i video da su druga dva jos bolja od prvog!

Sta da radim!?!?! Da li zaista vrede €43 po stripu!?

I eto opet se vracam na to da ima digitalno od Fibre ja bih ovo uzeo odmah cak i po istoj ceni za papirno izdanje samo da izbegnem postarinu... Za Texas Kida sam platio jer je u pitanju ipak domaci autor, izvorno izdanje, svetska premijera stripa... ali da prevod placam ovoliko mi je previse... ili me ubedite da nije.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

764 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 23/04/2024 : 16:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Ako ne uzmeš kajat ćeš se što nisi čitao, ako uzmeš kajat ćeš se što si platio.
E sad, odluči koje kajanje možeš lakše podnijeti 🤣
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2450 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 23/04/2024 : 18:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Kada se rasprodaju, kajaces se sto nisi uzeo.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1729 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 23/04/2024 : 20:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Prodaj iPad i kupi stripove. :)



Resistance is futile.
Go to Top of Page

wintermute
New Member



USA
287 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 23/04/2024 : 20:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Prodaj iPad i kupi stripove. :)



Pa nemam iPad trenutno ... cekam jos uvek da izadje novi OLED Pro (sad se nesto suska da ce 6. Maja... a svakako do WWDC-a ce morati...)

He he, cekao sam da se neko za to zakaci. Ali ajde ako vec pricamo o tome samo ova dva stripa su skoro 10% cene tog Pro-a (jeftiniji iPadovi mogu za mnogo manje da se kupe pa bi u tom slucaju to islo i do 25%)...

Nego supruga mi zna Francuski pa cu skinuti Francuske skenove i uz njenu pomoc i Google translate + mogucnosti da se tekst grabuje sa pdf-a ovo citati tako. A ako nekad izadje ovde kod mene -- kupicu.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

764 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 23/04/2024 : 21:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by borg

Prodaj iPad i kupi stripove. :)



Pa nemam iPad trenutno ... cekam jos uvek da izadje novi OLED Pro (sad se nesto suska da ce 6. Maja... a svakako do WWDC-a ce morati...)

He he, cekao sam da se neko za to zakaci. Ali ajde ako vec pricamo o tome samo ova dva stripa su skoro 10% cene tog Pro-a (jeftiniji iPadovi mogu za mnogo manje da se kupe pa bi u tom slucaju to islo i do 25%)...

Nego supruga mi zna Francuski pa cu skinuti Francuske skenove i uz njenu pomoc i Google translate + mogucnosti da se tekst grabuje sa pdf-a ovo citati tako. A ako nekad izadje ovde kod mene -- kupicu.


Samo da ti supruga ne naplati prevođenje. 😂
Na kraju će ti 40 eura biti mali izdatak za izgubljeno vrijeme...
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1729 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 23/04/2024 : 21:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
E, al vidiš. Onog trenutka kad Markos kaže: idem u penziju, svaka Fibra će da vredi x 10.
A tvoj iPad pro će za par godina da se reciklira za sitnu lovu.

A ovo sa suprugom si se preračunao. Ima da te košta više nego da si platio da ti Markos lično donese stripove.

Šalim se ja malo, wintermute. Udri ti kako voliš, kako ti odgovara i kako se isplati.
Ako je strip dobar, kad tad će se pojaviti i na engleskom. Samo malo sačekaš.


Resistance is futile.

Edited by - borg on 23/04/2024 21:12:20
Go to Top of Page

wintermute
New Member



USA
287 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 23/04/2024 : 21:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Dobro dobro, videcete vi kad ovde objavim da sam procitao
Go to Top of Page

Zula
Average Member

764 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 23/04/2024 : 22:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Dobro dobro, videcete vi kad ovde objavim da sam procitao


Ustvari, još si jučer pročitao, samo ti to žena još nije rekla. 😂
Sorry, sorry, bilo je jače od mene...
Go to Top of Page

wintermute
New Member



USA
287 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 23/04/2024 : 22:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Ma sve super, dobra zajebancija. Mislim da je vama interesantno videti nekog ko je u veoma drugacijoj situaciji.

Isto se tako ja smejuljim kada mi odmah stigne paketic od DJ-a a vama ti isti stripovi mesecima kasnije ili 2x skuplje ko hoce odmah
Go to Top of Page

wintermute
New Member



USA
287 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 24/04/2024 : 00:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ja zbog mlakih komentara preskočio prvog Melvila,a nabavio druga dva.
Sad kad bih ga uzeo,vidim da je rasprodan.Jbga.



Pretpostavljam da znas engleski? Prvi Melvil je jeftin ovde, ja sam ga uzeo za $10 sve sa postarinom na eBay. Ima i na Amazon used. Ali naravno postarina ubija tako da samo ako imas da ti neko donese iz USA to bi ti bilo resenje. Inace veoma lako se nadje i skeniran na engleskom.
Go to Top of Page
Page: of 200 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000