forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

mladeNS
Junior Member



Serbia
323 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 21/02/2024 : 06:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Odlična kupovina. Ja čekam Najkulu sa Tintinom. Al se nešto ne oglašavaju. Mada ni ja nisam na društvenim mrežama, pa ne znam da li su najavljivali, u kom ritmu i koliko Tintina za ovu godinu.





Draga mi je Najkula, ali sam prelomio jer mi je ritam sporiji, videcu kada izadje par naslova jos, mozda prodam posle Fibrin pa uzmem taj za kolekciju kao sa Bibliomulom.

Nisam primetio da je pominjao plan, mozda ako mi je promaklo ovde na forumu, na IG (posto samo njega imam) nije bila tema.

Edited by - mladeNS on 21/02/2024 06:27:05
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 21/02/2024 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote


Strip Kolekcija 12# - Zagor, Dylan i još poneko kiosk izdanje...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/02/2024 : 19:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najjači si👍😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/02/2024 : 20:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/02/2024 : 23:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Lajk za peseka, ovo ispod ne vidim koji je roman.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/02/2024 : 11:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
C

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
323 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 02/03/2024 : 19:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Stigle su aukcije i akcija. :)

Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
323 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 15/03/2024 : 19:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Dopuna AF-a i Vrana, hvala Oz-u na magnetu i Marku na majici.

Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 15/03/2024 : 20:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Jedna od dražih mi nabavki:

Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 15/03/2024 : 22:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 15/03/2024 : 23:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.


Je l' ti nacrtao nešto?
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1210 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 20/03/2024 : 20:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote


E sad, svestan sam da ova dva primerka nimalo nisu impresivni, ali dozvolite mi da objasnim. Pre sad već 12 godina - kada sam i ja imao 12 - registrovao sam se ovde na forumu i počeo da pišem. Tada sam aktivno sakupljao i čitao stripove pa je to bio sjajan način da se povežem sa zajednicom istomišljenika. Međutim ubrzo mi se desio život (dakle imao sam 12-13 godina, apsolutno sav džeparac sam trošio na stripove i moji roditelji su rešili da tome stanu na put na jedini mogući način, apsolutnom zabranom kupovine) i potpuno sam se distancirao od tog sveta i ovog foruma. Jesam tu i tamo u prethodnoj deceniji kupio i pročitao poneki strip, uglavnom iz kategorije ozbiljnijih čak sam i nekoliko puta ulazio ovde iz nostalgije, ali nikada nisam razmišljao da se zaista vratim svetu stripova, valjda zato što sad uglavnom čitam i sakupljam knjige i to većinom iz oblasti ne-fikcije. I tako je bilo sve dok na nekoj humanitarnoj aukciji nisam naleteo na ova dva stripa i kupio ih tek tako, da se nađu i jer pomažem nekome. I apsolutno sam uživao čitajući ih. Pretpostavljam da me uhvatila nostalgija za detinjstvom, Bonelijevim junacima i naravno ovim forumom, za koji me vežu zaista najlepša sećanja. Zato sam odlučio da se vratim, iako iskreno nemam neke namere da ponovo postanem aktivan kolekcionar (iako mi je kolekcija i sad sasvim korektna budući da nikada nisam prodao/poklonio nijedan strip od onih iz detinjstva). Ali eto, opet čitam stripove i šta se piše ovde, tu i tamo možda i nešto kupim, nešto i napišem (ako ne o stripovima, onda u sportskom podforumu sigurno ) i drago mi je da je forum jednako jak kao i pre deceniju i više, uprkos društvenim mrežama i svemu ostalom. Eto, tako su ovi brojevi Martija Misterije i Dilana Doga postali toliko značajni da zasluže da budu objavljeni ovde.

P.S. Ako me se neko seća i seća se šta sam pisao u tom periodu, praštajte. Ponavljam, imao sam 12-13 godina. Ne smem od sramote ni da pogledam stare objave

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/03/2024 : 21:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Kako god, dobrodošao nazad u svijet stripova, čitaj koliko možeš...

loading...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 21/03/2024 : 00:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️

Edited by - jagodanbg on 21/03/2024 00:12:35
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 21/03/2024 : 06:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by john connor

Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.


Je l' ti nacrtao nešto?


Jeste, hvala mu na poklonu.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1189 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 21/03/2024 : 07:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
@Ajkulo nesto si mi poznata :)
sa dw foruma, vidim da si pisao dnevnik tamo 2013 :)

pozdrav i dobrodosao / broj1/dw

Under construction.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 21/03/2024 : 07:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 21/03/2024 : 08:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy





Bravo!
Ovo su mi najdraža kiosk izdanja koja
kupujem radi podrške makar ih imam od
drugih izdavača.
Samo žalim zbog Dampyra...
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1210 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 21/03/2024 : 13:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️



Bukvalno sam trošio sve pare koje sam imao, džeparac, davanja od babe i tetke, pare od rođendana... Baš je bilo bez mere, klasično klinački

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1210 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 21/03/2024 : 13:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

@Ajkulo nesto si mi poznata :)
sa dw foruma, vidim da si pisao dnevnik tamo 2013 :)

pozdrav i dobrodosao / broj1/dw



Moguće, znam da sam nešto kratko i tamo pisao, ali mi je ovaj forum uvek bio glavni. Hvala na dobrodošlici, bolje Vas našao!

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 21/03/2024 : 15:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by jagodanbg

Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️



Bukvalno sam trošio sve pare koje sam imao, džeparac, davanja od babe i tetke, pare od rođendana... Baš je bilo bez mere, klasično klinački


A znam brate, nisi na drugo i alkohol i cigare trosio...ne znam, iskr. ne kapiram
Pa ja sinu kupujem stripove, tako da ne mogu da zamislim da mu zabranim 😆
Go to Top of Page

wintermute
New Member



USA
234 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 25/03/2024 : 02:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Mozda nekome budu zanimljive moje nabavke ovde u USA. Ja sam inace uglavnom presao na digitalne stripove (i citanje na velikom iPad Pro) ali i dalje kupujem papir u slucaju da digitalno ne postoji ili iz nekog razloga bas zelim da imam strip u papiru.

Sto se mog ukusa tice, on je verovatno veoma slican vecini ljudi na forumu jer sam odrastao (kao mnogi u YU) na Dizniju, Alan Fordu, Bonelliju i Francusko-Belgijskoj skoli. Superheroje i mange prakticno ne citam.

Nedavno sam se vratio stripovima "ozbiljnije" i dosta ih nabavio u zadnjih nekoliko meseci. Okacicu ovde sve to ako postoji interes.

Za sada, evo ovo su moje nabavke za mesec mart (izuzev Alan Forda -- on je stavljen samo kao referenca da se dobije osecaj o velicini):



Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000