forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Martin Mystere od jedandopet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/03/2011 : 00:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
4, ima priča koje su me udavile, ali puno, puno više sjajnih.
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 07/03/2011 : 09:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Pošto mi je Marti omiljeni junak moram i ja dati ocjenu. Iako ga ne doživljavam isto kao kada sam bio klinac i dalje ga pratim mada nisam kolekcionar. Zato čista petica zbog starih priča i djetinjstva. Nove priče mi se manje sviđaju.
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 07/03/2011 : 11:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qboy

Pošto mi je Marti omiljeni junak moram i ja dati ocjenu. Iako ga ne doživljavam isto kao kada sam bio klinac i dalje ga pratim mada nisam kolekcionar. Zato čista petica zbog starih priča i djetinjstva. Nove priče mi se manje sviđaju.


Kazao si sve ono što i ja mislim.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15114 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/03/2011 : 11:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by qboy

Pošto mi je Marti omiljeni junak moram i ja dati ocjenu. Iako ga ne doživljavam isto kao kada sam bio klinac i dalje ga pratim mada nisam kolekcionar. Zato čista petica zbog starih priča i djetinjstva. Nove priče mi se manje sviđaju.


Kazao si sve ono što i ja mislim.


pridružujem se..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/03/2011 : 15:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
4 (koja ide prema 5).
Skoro svi MM koji su prošle godine izašli od SA i VČ su mi bili 4 ili 5. Jedino mi je Grendel bio skroz loš. Kod ovih novijih umara Martijevo mudrovanje. Stare epizode su bolje jer je bilo više akcija a manje mudrovanja. Za sada je to 4, a mišljenje mi se još oblikuje jer nisam baš pročitala puno toga. Osveta božanstva Ra, Operacija Arka, Crno sunce i Homunkulus čekaju na čitanje, vidit ćemo koliko dugo ću imati dobro mišljenje o njemu.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/03/2011 : 15:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Osveta božanstva Ra


E ova će ti se sigurno svidjeti! Čitao sam je šest puta. Lagano i zanimljivo.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
941 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 07/03/2011 : 15:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
5, jedan od rijetkih stripova u kojima možeš nešto i naučit..
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 09/03/2011 : 12:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj junak uvek predstavljao veliku muku. Tematika mi je fenomenalna, definitivno nesto sto bih itekako voleo da citam, ali jos u detinjstvu me je potpuno odbio crtez i do dan danas se i dalje nisam naterao da pokusam opet da ga citam. Stalno sam se nadao da ce izbaciti nekog slicnog junaka ali nista od toga.

Mozda kada bi VC krenuo sa debeljucom, pa bih probao. Mozda.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2011 : 15:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dajem peticu, zbog stare slave... SA/Ludens epizodama se nisu baš proslaviti, ali općenito mi je najbolji Bonelli serijal.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/03/2011 : 15:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Dajem peticu, zbog stare slave... SA/Ludens epizodama se nisu baš proslaviti, ali općenito mi je najbolji Bonelli serijal.



Potpisujem...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/03/2011 : 15:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Dajem peticu, zbog stare slave... SA/Ludens epizodama se nisu baš proslaviti, ali općenito mi je najbolji Bonelli serijal.



jesi li htjeo reci 'proslavili'?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4706 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 09/03/2011 : 18:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Eh, da je sve savršeno kao u periodu '89-99 bilo bi pet, ovako četvorka. Prve epizode jesu dobre, ali u usporedbi s kasnijima izgledaju pomalo naivno...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/03/2011 : 15:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by DeeCay

Dajem peticu, zbog stare slave... SA/Ludens epizodama se nisu baš proslaviti, ali općenito mi je najbolji Bonelli serijal.


jesi li htjeo reci 'proslavili'?


Da, ace, sada ti mene lektoriraš... Malo da se i ti nasladiš.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/03/2011 : 16:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by DeeCay

Dajem peticu, zbog stare slave... SA/Ludens epizodama se nisu baš proslaviti, ali općenito mi je najbolji Bonelli serijal.


jesi li htjeo reci 'proslavili'?


Da, ace, sada ti mene lektoriraš... Malo da se i ti nasladiš.




Pa i krajnje je vrijeme

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4648 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 12/03/2011 : 22:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
rane epizode odlicno... i dugo je to trajalo... sve do cetvrtka... prema tome 4 plus. dobar je marti... dobar...

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000