forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Izbacivac (Bouncer)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/08/2018 : 13:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Bilo je govora da bi CRŠ objavio prvih 5 albuma.

Ali to bi moglo potrajati kada su oni u pitanju.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/08/2018 : 23:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Bounceru manjka ideja.

Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/08/2018 : 14:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Peyo

Za pretpostaviti je da bi knjiga 1 bila prva 2 albuma (kao kod Dagde), a knjiga 2 albumi 3 i 4 (kao kod Dagde) i knjiga 3 samo 5. album.



glupo ali kaj je tu je ako je takoc



Jucer sam procitao To hell and back u izdanju CRŠ i meni je ovo odlično!!!
OK, znaci Dagda je objavila prva 4 albuma, od 6-9 albuma je objavio CRŠ. Je li neki izdavač s ovih "naših" prostora objavio 5 album? Ili za sad mogu traziti samo englesko izdanje...



Ja sam nakon tog CRŠ-ovog mini integrala kupio engleski sa epizodama 1-7 i moram priznat su te epizode 8 i 9 još i najbolje.
Nije strip loš, naprotiv, ali i Maršal Bass i Pogrebnik su mi bolji.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2019 : 09:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Poceo jucer citat Bouncera, ovu najnoviju knjigu sto je izasla. Procitao sam prvi album i jako sam odusevljen ovime :) meni je ovaj Bouncer pun pogodak :) ima brutalnih scena, sjajnih kadrova i onaj osjecaj kao da gledas film dok citas. Vidio sam da se sljedeci album nastavlja na ovaj sto sam citao, ali i onaj poslije. Pa je sigurno to i bila pocetna ideja da sva 3 idu u ovu, istu knjigu.

Jedini manjak mozda koji bi naveo, sto nisu stavili na pocetku prvu naslovnicu (onu sa zmijom), a i volio bi da je neki drugi font slova. Ali ajd, to su neke sitne zamjerke.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 18/06/2019 : 09:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Izbacivač mi je među boljim stripovima. Vrhunski u svemu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2019 : 10:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Je, sjajan strip :) Ja sam za njega sasvim slucajno saznao i to u SNK kad sam kupovao "Pogrebnika" od Fibre i Raul u SNK mi kaze ako volim dobar vestern, ali i brutalan pomalo, neka si pogledam Bouncera :) dao mi da prolistam i onako vizualno me se odmah dojmilo. Jedino mi nije jasno da su iz udruge CRS napisali da iduce godine zavrsavaju serijal (ep 1. & 2.), a znam da je DiSkAcH i jos neki ostali, pisali da postoje epizode 11. & 12. pa bi nekako bilo steta da ostanemo bez njih :(

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/06/2019 10:34:15
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/06/2019 : 13:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jedino mi nije jasno da su iz udruge CRS napisali da iduce godine zavrsavaju serijal (ep 1. & 2.), a znam da je DiSkAcH i jos neki ostali, pisali da postoje epizode 11. & 12. pa bi nekako bilo steta da ostanemo bez njih :(


Hm, gdje su to rekli?

12. album još nije objavljen u Francuskoj, a albumi 10. i 11. za sada čine novu cjelinu i oni još nisu objavljeni kod nas. U prvoj knjizi koju je CRŠ objavio nalaze se albumi 8. i 9.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2019 : 17:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, oni su krenuli sa 8. i 9., 6. i 7., pa sad nedavno 3., 4. i 5. Objasnio mi je Raul da idu u "rikverc" sa tim izdavanjem, i ako se dobro sjecam, rekao mi je da mogu citat kako hocu - odnosno, bez obzira na kronologiju brojeva.

CRS je tako pisao u temi koju su otvorili za ovogodisnje izdanje CRS-a, evo ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50327&REPLY_ID=2227992

Mozda ne bi bilo lose, tko bude isao na sljedeci CRS, da ih priupita dal razmisljaju objavit i te najnovije brojeve.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/06/2019 : 18:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, oni su krenuli sa 8. i 9., 6. i 7., pa sad nedavno 3., 4. i 5. Objasnio mi je Raul da idu u "rikverc" sa tim izdavanjem, i ako se dobro sjecam, rekao mi je da mogu citat kako hocu - odnosno, bez obzira na kronologiju brojeva.

CRS je tako pisao u temi koju su otvorili za ovogodisnje izdanje CRS-a, evo ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50327&REPLY_ID=2227992

Mozda ne bi bilo lose, tko bude isao na sljedeci CRS, da ih priupita dal razmisljaju objavit i te najnovije brojeve.


Rekli su da će ga završiti, ali nisu rekli da neće objaviti i ove najnovije albume.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2019 : 18:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidis, nisam ni razmisljao tako znaci, mogli bi izbacit iduce godine 2 integrala:

Integral - epizode 1. i 2.
Integral - epizode 10., 11. i 12.



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/06/2019 : 08:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče redoslijeda čitanja, nije da nešto gubiš ako čitaš ovako unazad, ali ipak ako imaš mogućnosti čitaj od prvog broja nadalje, ima nekih sitnica koje će ti biti jasnije.
Ja sam isto čitao prvo 8 i 9, pa onda 1-7. Uzeo sam si i ova dva nova integrala od CRŠ da imam veći format i na HR. :)

Ali probaj i Maršal Bassa i Pogrebnika, meni su oba bolja od odličnog Bouncera

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/06/2019 08:47:40
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2019 : 19:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala na prijedlogu za čitanje Bouncera
A uzeo ja već "Pogrebnika" 1&2, pisao sam nešto o tome par postova iznad. Prvo njih, pa su mi onda preproručili u SNK Bouncera, a potom i tog "Maršala" koji mi je u tom trenutku bio previše, pa reko zapamtit ću ga i stavit na listu želja

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000