forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Ridjobradi 9 & 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 03/04/2010 : 22:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Kako kome Ja sam tek sad narucio dvojku i trojku Kec ni za lek



upravo
nigde se ne zuri nama, koji smo dosli tek do trojke

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/04/2010 : 04:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

Ovo se zove loša vijest.


Ma nije strasno, bit ce materijali, ali da su iritantno spori, jesu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 04/04/2010 : 15:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Samo lagano.

Jedna od najvećih poslastica...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/04/2010 : 15:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
u slatkome se uziva lagano

evo zgodno da ispripovjedim kad mi je stari daleke 1960. sluzio vojsku u Srbiji... sprijateljio se s jednim drugom toliko da su na kraju stalno bili kod njega u Kragujevcu... no kad je prvi put dosao, ljudi mu ponude slatko i vodu... a on ni pet ni sest uzme zlicicu i pojede gotovo SVE u tegli, uzme casu, ulije vodu u teglicu, razmuti onaj ostatak i sve popije!!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10073 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/06/2010 : 13:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/08/2010 : 10:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Sa LB Sajta - Ridjobradi 11

Početak kolovoza donosi dobre vijesti za sve ljubitelje Riđobradog! Naime, 11. album pod naslovom "Blago Riđobradog" upravo je izašao iz tiska, a u njemu vas čeka rasplet priče o legendarnome blagu Karipskog Demona.

Album će biti u prodaji od srijede 11.8. u strip knjižari Libellus.

Tvrdi uvez, 48 stranica, cijena 90,00 kn.
Posebna cijena 80,00 kn. Posebna cijena vrijedi do 9.10.2010.

Uz to, treba spomenuti da je naš Sergej upravo preveo i sljedeću epizodu, što znači da bismo uz povoljne vjetrove i mirno more 12. album Riđobradog mogli objaviti već početkom jeseni...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/08/2010 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, na neki način to i jesu lepe vesti, ali sa obzirom da je prethodni broj izašao pre 8-9 meseci bilo bi sramotno da smo još čekali.
Iskreno se nadam da će trinaesti broj izaći do kraja godine, jer sve ispod tri albuma godišnje je malo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 15/08/2010 : 15:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Uz to, treba spomenuti da je naš Sergej upravo preveo i sljedeću epizodu, što znači da bismo uz povoljne vjetrove i mirno more 12. album Riđobradog mogli objaviti već početkom jeseni...


To je sjajna vijest...samo naprijed Rommele.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 18/08/2010 : 02:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

u slatkome se uziva lagano

evo zgodno da ispripovjedim kad mi je stari daleke 1960. sluzio vojsku u Srbiji... sprijateljio se s jednim drugom toliko da su na kraju stalno bili kod njega u Kragujevcu... no kad je prvi put dosao, ljudi mu ponude slatko i vodu... a on ni pet ni sest uzme zlicicu i pojede gotovo SVE u tegli, uzme casu, ulije vodu u teglicu, razmuti onaj ostatak i sve popije!!!!




Hahahaha, sad sam tek ovo prochitao... Koma!

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10073 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 08/09/2010 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.



Moram replicirati na samog sebe:

1. Neki dan sam kupio 11. album koji je (na moju radost) bio sasvim OK, kao i prvih 8, dakle bez naboranih stranica.

2. Tu nije kraj dobrim vijestima. Naime u knjižari Libellus su mi rekli da su albumi 9. i 10. ponovo tiskani, te da su sad OK i da ih mogu zamijeniti što sam i učinio.

Sve pohvale Libellusu na u nas rijetko viđenom odnosu prema kupcu.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 08/09/2010 : 16:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Peyo

Tek prije neki dan sam kupio albume 9 i 10.

Nažalost, nakon raspakiravanja iz celofana primijetio sam 2 stvari:
1. manje bitno - nova tiskara;
2. važno - za razliku od prvih osam gdje nemam ozbiljnijih prigovora na opremu, vidio sam da albumi izgledaju kao da su se napili vlage. Za razliku od prvih osam u kojima su stranice ravne, u ova dva albuma su na moje razočaranje (albume kupujem radi kolekcije!)prilično valovite.

Nadam se da se to neće ponavljati u slijedećim albumima inače ću ih sve dati na aukcije (ovaj fenomenalni strip ionako imam u Stripoteci, Eksu i Comic stripu).

Da ne zaboravim, u knjižari su mi ljubazno izašli ususret da zamijenim albume za druge primjerke, međutim svi primjerci su bili isti.



Moram replicirati na samog sebe:

1. Neki dan sam kupio 11. album koji je (na moju radost) bio sasvim OK, kao i prvih 8, dakle bez naboranih stranica.

2. Tu nije kraj dobrim vijestima. Naime u knjižari Libellus su mi rekli da su albumi 9. i 10. ponovo tiskani, te da su sad OK i da ih mogu zamijeniti što sam i učinio.

Sve pohvale Libellusu na u nas rijetko viđenom odnosu prema kupcu.



Da li se može zamijeniti i Taxi, koji ima iste mane ?

Edited by - Vid on 08/09/2010 16:15:20
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 08/09/2010 : 16:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
jep, Taxi ima iste mane...

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 15/12/2010 : 09:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote

RIĐOBRADI 12: KOBAC U TAJNOJ MISIJI

Scenarij: Jean-Michel Charlier
Crtež: Victor Hubinon
48 stranica / color / 225 x 295 mm / tvrdi uvez
Cijena knjige 90,oo kn / posebna cijena 80,oo kn do 08.01.2011.



Pogled ispod naslovnice ...







Više na: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33461&whichpage=18

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4660 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 01/01/2011 : 15:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ekipi Libellusa zelim sretnu Novu Godinu!Imate veliki,jaki,HC pozdrav sa Juga!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37392 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/09/2011 : 14:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Posto nema odgovarajuceg topica, da bacim ovdje... zna li se nesto o brojevima 13 i 14? Jesu li bile neke najave za ovu godinu ili nadalje na LL sajtu/forumu? Prica li se nesto uz logorske vatre? Osim masnih viceva.

Ceka ce Liđobladi, ceka.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/09/2011 : 15:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Knjige 13 i 14 se završavaju i videćemo ih u skorije vreme.
Ali opet,šta su pa dva Riđobrada godišnje ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 13/09/2011 : 19:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Bolje i 2 nego ništa.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18426 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/09/2011 : 11:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
pitajte Dade na Libellus sajtu, zato su napravili forum valjda.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/09/2011 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pa odatle i prenosim vesti; šteta je što su se Dade preorijentisale na izdavanje SBE produkcije skoro u potpunosti (čini mi se preko 95% izdanja su im iz ove izdavačke kuće), jer njihova izdanja su zaista vrhunska.
A opet ne mogu ni da ih krivim, isto bih tako i ja činio na njihovom mestu, Boneli je najisplativija stvar na ovim prostorima!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

pajawizard
New Member



Serbia
107 Posts

Member since 23/08/2006

Posted - 20/09/2011 : 20:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pajawizard a Private Message  Reply with Quote
Da li se zna, kada je planiran izlazak trinaestice?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/10/2011 : 12:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da stiže Riđobradi br.13 ("Riđobradi pristiže u pomoć") i br.14 (“Pirat bez lica”).
Mogu se očekivati već na Interliberu (8.-13.11.).





Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 28/10/2011 : 17:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1






Kakva naslovna...

Savršeno!

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2011 : 18:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Doista, sjajne naslovnice...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000