forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 AVATAR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/04/2010 : 15:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ja kad kazem ljudima da je attack of the clones milion puta gori od phantom menace, niko mi ne veruje.
meni, jedinom istinskom star wars kriterijumu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Čekam samo Sithe, tek će tu biti zajebancija ako me sjećanje imalo služi.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/04/2010 : 16:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
bilo sta na temu sitha je samo najobicnije default huljenje, sveopsti star wars kriterijum je rekao!


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 17:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Teško je danas biti originalan. No znanje je i uklopiti već viđeno u ambalažu koju ćeš podvaliti i zaraditi.





"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 17:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Daleko od toga da "Avatar" pršti originalnim idejama, ali ove usporedbe sa "Delgom" su mi smiješne. Kao da je sve viđeno u tom filmu jako inovativno.

Da, baš se pri kraju dugogodišnje produkcije na "Avataru" Cameron sjetio da mu je "Delgo" bio supercool i da mora iskopirati sve viđeno u njemu. Moš mislit.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 19:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
I meni su "smiješne"

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 06/04/2010 : 21:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

bilo sta na temu sitha je samo najobicnije default huljenje, sveopsti star wars kriterijum je rekao!





sto bi rekao ovaj malac sa mog avatara

''I made a darth doody,I sithed my pants,my diaper went over to the dark side i got pages of these i can go on...''

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 21:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

I meni su "smiješne"


Da, znam da su tebi "smišne".

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/04/2010 : 10:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam Avatara jos pred koji mjesec u kinu, i stalno mi se sve to cini nekako poznato, i konačno dokučih odakle!??!!
Pa to je kao "LETEĆI MEDVJEDIĆI"!! Lete, spašavaju šumu, imaju svoje drvo, vođu plemena, vole prirodu...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/12/2022 : 10:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Avatar: The Way of Water (2022)

Scenaristički mi je ovo i dalje poprilično generička i predvidljiva a la blockbuster priča, iako su neke stvari bolje odrađene u odnosu na prvi deo. Film je po meni predugačak i uhvatio sam i sebe i druge da zevamo tokom trajanja filma što nikad nije dobar znak za neki film koji teži da bude uzbudljiv i napet.

Worldbuilding, scenografija i specijalni efekti zaslužuju najviše moguće ocene, film očekivano nudi prelep vizuelni doživljaj. Avatar nije tip filma koji se gleda kući, ovo obavezno overiti u bioskopu na velikom ekranu.

Prvi sam svojevremeno ocenio sa 6/10, mislim da je drugi deo bolje odrađen i da je nadogradio svet iz prvog pa zaslužuje ocenu više, 7/10 od mene
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2022 : 11:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 03/01/2023 : 16:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
čujem da je film sranje. sigurno lijepo izgleda ali to mi nije dovoljno.
ostavit ću ga za neki božić ili novu godinu kad će bit na tv-u.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2023 : 16:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Meni je sam trailer dovoljan da ovo pogledam kad izađe na Netflixu ili sl.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2643 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/01/2023 : 22:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Jedini problem koji sam imao s filmom je da su stolci u mom lokalnom kinu nedovoljno udobni za film od preko 3 sata.
Realno, film je mogao (i trebao) biti kraći, ali tad bi izgubili dio "world buildinga".
Inače, primjećujem da je u US popularno pljuvanje po Avataru, ali to je dio njihovih političkih ratova.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 03/01/2023 : 22:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mislim da je svuda popularno pljuvanje po avataru, uopste ne kapiram zasto

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/01/2023 : 23:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

mislim da je svuda popularno pljuvanje po avataru, uopste ne kapiram zasto


Pa film ne ispunjava američke standarde za filmske hitove...nema muško-muške ljubavne veze u filmu, nema žensko-ženske ljubavne veze u filmu, a nema čak niti jednog transgendernog lika kao što nema niti crnca koji će poginuti prvi u fimu.
A u prvi plan stavlja obitelj i očuvanje prirode🤣

Edited by - Oki on 03/01/2023 23:57:16
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/01/2023 : 00:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja sam vodio kčer na 3d/4d i takvo gledanje filma bih preporučio svakom roditelju da omogući svom djetetu jer Avatar ima 3d toliko dobar da mu nijedan drugi film nije ni do koljena, a ako pridodamo tome vodene efekte u 4d kojih je film prepun, ma nema ničeg dragocjenijeg od sreće na djetetovom licu.
S druge strane, ne bih znao reći kakav mi je film općenito pošto bih bio neracionalan u ocjenjivanju jer ovaj 3d/4d je doživljaj za sebe.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 04/01/2023 : 00:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sta je 4d? prskaju te vodom?:)

a sto se tice prethodnog odgovora - ma voleo bih da je tako nesto jednostavno u pitanju, al hejt traje mnogo sire, mnogo duze, i medj mnogo sirom populacijom od nekolicine snowflakes da bi se mogao svesti samo na te parametre:(

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/01/2023 : 00:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...isto tako jučer posuđivao igru za ps5 od prijatelja, pa mu preporučio da vodi dijete na 3d/4d, a on kaže da su ga pred tjedan dana prijatelji sa ulaznicom viška (jedan sa 39,8 otpao) jedva nagovorili da zamjeni bolesnog za odlazak pošto ga Avatar ne zanima niti malo i na kraju ispao vrhunski doživljaj za deset😁
Kum također vodio kčer, prijatelj vodio sina...komentari tipa da tri sata filma proleti u trenu od obojice...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/01/2023 : 00:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

sta je 4d? prskaju te vodom?:)


Mislim da voda prska iz sjedala ispred kao što i puštaju mirise, vjetar uz pomoć velikih ventilatora na stropu, čini mi se da je u par kišnih scena bilo i prskanja vode sa stropa te naravno konstantno pokretna sjedala koja dočaravaju svaki let ili vožnju na životinjama i vozilima, bljeskovi kod pucnjeva i eksplozija sa različitih strana dvorane isl.
Uglavnom 12-13 eura je ulaznica za ovakav doživljaj (ispod 10 eura ako se radi o matineji u 11,00)...meni je mlađa kčer također zbog bolesti otpala kod ovog prvog odlaska, ali ću definitivno i njoj priuštiti taj užitak.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6855 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/01/2023 : 20:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Briljantan je Avatar 2. Bolje režiran od svih Marvelovih filmova zajedno, pa puta dva.

Kako bih voleo da sad mogu da pronađem sve one koji su na raznim portalima, sajtovima, forumima, novinskim komentarima nadugačko i naširoko obrazlagali zašto novi film nema nikakve šanse za komercijalan uspeh i da ih priupitam - kako je ispasti budala?

Barem će izreka "Nikad se ne kladi protiv Džejmsa Kamerona" da zaživi.

Zna se ko je Bogootac kinematografije.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 05/01/2023 : 21:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Mogao je za nijansu da traje kraće, ali je film bio praznik za oči i uši.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/01/2023 : 12:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pogledao u 4DX. Sat vremena je bilo ok, ali onda mi je bilo malo previse drmuskanja.
Sto se tice radnje, nista novo, ali Cameron nije budala, uradio je film za siroke mase sa jednostavnom radnjom i svim propratnim klisejima.
6/10. Kao i prvi film.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000