forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 03:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa jes! Ja se i kladim. A jedva cekam da vidim reakciju Savitcha (ako je stvarno mislio na njega).



Nadam se da ce i on da se javi ovde,pa da onda potanko objasni s kojim rendzerom diluje - da nas dvojica rascistimo zasto onaj drugi placa punu cenu




"Sa grobarima necu da imam posla" (Djenka)

PS Evo ga i Renky, da vidimo da li je i on umesan o tim tajnim kanalima. O tome ce pricati Brankica u sledecem "Insajderu".



Mozda nam Sawitch salje preko Renkyja posle preuzimanja od Curunira pa zato mi ne shvatamo ovde nista
Al' opet ne razumem gde su se zagubili stripovi za prodaju u celoj toj prici
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 03:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson




"Sa grobarima necu da imam posla" (Djenka)

PS Evo ga i Renky, da vidimo da li je i on umesan u tim tajnim kanalima. O tome ce pricati Brankica u sledecem "Insajderu".



Mozda da Sawitch posalje Tumenu,on je navijac Vojvodine
A mogu bre i ja da posredujem,meni je prvo u srcu Car Konstantin,pa tek onda Zvezda
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 03:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Da se pred spavanje obratim svim izdavacima:
Obzirom da ste svi shvatili da smo Carson i ja ozbiljne osobe preporucujemo se za saradnju.
Kad se malo raspitamo kako sve to funkcionise(te marze i ostale zajebancije),otvoricemo strip-knjizaru u mom podrumu(tu mi je zivela pokojna baka,Bog da joj dusu prosti)
Ali,kad je posao u pitanju,emocijama nema mesta(izvini bako)
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/02/2010 : 03:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Presmišno!

Jeben ti dosadni hokej kad virim usput i na forum

Zamislite, najveći švercer stripovima optužuje nekoga da dila stripove mimo službenih kanala. Koje licemjerstvo! Sad se bori i za striparnice u Srbiji. Šta li?
Nisan siguran jel' kužim šta je tija reći ali ako suradnik na stripu od izdavača dobije besplatni primjerak kažnjivo je prodati ga, pa i jeftinije, ili šta? Ne smi se to?
Unaprid isprika ako ja nešto krivo povezujem. No od silnih opsjednutosti i fetiša uz gomilu citata nevoljnih filmova teško se išta više suvislo može pratiti od strane dotičnog. Doduše, kad bolje razmislim nikad ni nije bilo čitko.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/02/2010 : 03:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Nisan siguran jel' kužim šta je tija reći ali ako suradnik na stripu od izdavača dobije besplatni primjerak kažnjivo je prodati ga, pa i jeftinije, ili šta? Ne smi se to?




Ma lose si razumeo. Tex je optuzen da diluje LL po Srbiji, verovatno juznoj, mimo Slobe. Valjda mu Curunir salje. A dalje po predanju izgleda da je Sawitch zaduzen za Vojvodinu. E sad, tu vec nisam siguran da ide preko lektora, posto se zakacise pre neki dan (to ce vec dveribad da nam razjasni, verovatno je ta rasprava bila maska ). Kakav lik!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 04:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Renky

Nisan siguran jel' kužim šta je tija reći ali ako suradnik na stripu od izdavača dobije besplatni primjerak kažnjivo je prodati ga, pa i jeftinije, ili šta? Ne smi se to?




Ma lose si razumeo. Tex je optuzen da diluje LL po Srbiji, verovatno juznoj, mimo Slobe. Valjda mu Curunir salje. A dalje po predanju izgleda da je Sawitch zaduzen za Vojvodinu. E sad, tu vec nisam siguran da ide preko lektora, posto se zakacise pre neki dan (to ce vec dveribad da nam razjasni, verovatno je ta rasprava bila maska ). Kakav lik!



Ovde je skroz druga prica i morace da dokaze ili da leti s foruma - bar je takva bila praksa do sada.
Jer ja nisam nikakav saradnik i nemam besplatne primerke,a takodje nemam ni mrezu distribucije za stripove bilo koje izdavacke kuce,pa ni Libellusa
Ovo su ipak krupne optuzbe,a malo se izgleda covek zaneo i preracunao zbog tolike mrznje prema Dadi i Gastonu
Sad nek razjasni sve ili nek leti ako su kriterijumi isti za sve
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/02/2010 : 08:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Da sam Libellus ja bi postupio ofako:
sljedeci broj najbolje prodavanog strip junaka odstampao bih u 20 primjeraka,10 komada bi podijelio suradnicima a ostalih 10 bih stavio u vitrinu po pocetnoj cijeni od 0,29 kuna,stavio bi unaprijed reklamu da ce ih biti samo 10 u prodaji za bagatelu i da se nece raditi reprint.Zadnjih dan aukcija,kupio bi sebi kospica,suncokreta,sprita sa limunom(ne zero to je karina ziva),smokija,cokoladu sa cijelim ljesnjacima i neku luksuznu bonbonjeru kad se zavrse aukcije da zasladim.



e mislim da bi u takvom slucaju Libellus dobio dosta protivnika
Ali bi ipak pokrili troskove za tih 20 stripova

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/02/2010 : 08:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mogu li da znam kako ste uspeli mene da umesate u Libellus??? Evo sad vidim svoje ime spomenuto kao nekog dilera ili sta ti ja znam u kakvom kontekstu... O cemu se radi??
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 09:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mogu li da znam kako ste uspeli mene da umesate u Libellus??? Evo sad vidim svoje ime spomenuto kao nekog dilera ili sta ti ja znam u kakvom kontekstu... O cemu se radi??



Procitaj par stranica unazad pa ces da vidis kakve je sve gluposti iznalupao dveribad,a usput je pokusavao direktno ili indirektno razne ljude da ubaci u celu pricu

Cekam da se ovde jave Markos i Sloba,da dveribad razjasni kako i ko sve ucestvuje sa mnom u dilovanju ili da se gubi sa foruma jednom zauvek.
Bad da vidim sta ce da pokusa da iznalupa,sad ga je preterao debelo.Ovo su ozbiljne optuzbe i ocekujem da iznese sve sta ima u vezi mene.
Ili nek iznese sva saznanja u vezi mene i mog "dilovanja" (jer ja na taj nacin direktno ostecujem Darkwood) ili neka leti kao sto je vec bilo slucajeva kad su lazne optuzbe u pitanju.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/02/2010 : 09:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
'ajme, mrzi me... Jutros samo bacio pogled na poslednju stranicu i video da sam spomenut, pa reko' da upitam zasto?!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/02/2010 : 09:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Texe, šta se foliraš; pa i vrapci na grani znaju da si dilovao trodone i navukao pola južne i istočne Srbije na njih.
Nadam se da si ostavio neku kutiju i za Ratka

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 09:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

'ajme, mrzi me... Jutros samo bacio pogled na poslednju stranicu i video da sam spomenut, pa reko' da upitam zasto?!



Dvaput si spomenut,prvo kvotovan,posle toga u polusali-poluzbilji(kao Dule Savic),da zajedno sa mnom i Curunirom cinis distributersku mrezu Libellusa u Srbiji na crno
Na taj nacin direktno se steti Darkwoodu(tu sam konkretno spomenut) i cekam objasnjenje.
Teska paranoja uvazenog strip-dilera dveribada
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 09:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Texe, šta se foliraš; pa i vrapci na grani znaju da si dilovao trodone i navukao pola južne i istočne Srbije na njih.
Nadam se da si ostavio neku kutiju i za Ratka



To je nesto drugo,ovaj forum je o stripovima
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 09:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Evo ti onaj kvotovan,da si bio tu kao ja,pretpostavljam da bi ti razjasnio sta je mislio pod ovim prijatelji
Narocito ako se zna da je povezano s Libellusom i krenuo je vec s pricom o distribuciji po Srbiji mimo Slobe
Mozda i tebi razjasni
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by sawitch

Kod Libellusa je problem sto na prijateljskoj osnovi razgovaraju sa forumasima.. Treba se distancirati i strogo poslovno odgovarati...
Meni je Libellus skup, ali cu ga nastaviti kupovati.. Kvalitet je za 10 i to mi je dovoljno.. Kupio sam oba Teksa a zao mi dati pare za Vujakliju vec 5 godina..
I samo da pohvalim Libellus, dobio sam ostecen primerak MN knjige 32 i video tek kad sam uzeo da citam.. Naravno, zamenice mi se primerak, a mogli su komotno da me skinu s k.. i da kazu da sam ja to kuci ostetio... Veoma pohvalno... Moja podrska i dalje.. Jos pogotovo sto medved prevodi stripove i koristi najruzniju rec na svetu "Gnjus"...



Prijatelji??

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/02/2010 : 09:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro, koji je vama kurac? Hocete li da vas sve poizbacivam vani? Jos jedan, jos JEDAN jedini post o libellusu izmedju dveribada, texa, kit carsona i ekipe i letite vani. Pun mi vas je kurac vise.

A ti Texe, odjebi s tom pricom o "nadam se da ces postupiti kao i u prethodnim slucajevima kad je neko lazno optuzivan za stvari kao sto su preprodaja stripova mimo zvanicnog distributera?". Jedini čovjek kojeg sam izbacio zbog tako neceg je bio Curunir i to samo zato sto sam taj dan bio izrazito lose volje (jer, poslije je opet nastavio s istim stvarima, pa nikom nista). A, vec vidim da cu i danas biti takav, kako je ovaj dan poceo. Da idem izbacivati ljude zbog svake lazi i uvrede koju su rekli o nekome ili necemu, ovaj forum bi se vrlo brzo sveo na sto ljudi. Prestanite spamati forum svojim glupostima, prestanite se svađati ili, Boga mi moga, više se nijedan ovdje neće vratiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000