forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 U današnjem Zadarskom listu...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 03/04/2010 : 11:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ova baba je Frida, još za vrime Austro-ugarske se priselila u zaleđe Zadra, i tu živi zadnjih 100njak godina...eto ko je ta baba...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25947 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2010 : 11:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
.... moja kraljica

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46568 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2010 : 16:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ova baba je Frida, još za vrime Austro-ugarske se priselila u zaleđe Zadra, i tu živi zadnjih 100njak godina...eto ko je ta baba...



onda je čudno da ne čita originale

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4704 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 03/04/2010 : 16:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Bravo za bakicu!Svaka cast!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/04/2010 : 18:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by anto

Ne znam da li je Profesor nepismen,bahat i nekulturan, ali duhovit definitivno jeste.
Nikako mi nije jasno, kako samo može da "upeca" nekog ( u ovom slučaju Hantera) na ove đačke fore




Nemam pojma, ja ionako imam opičen smisao za humor.

Da napravim paralelu sa filmom, Little miss sunshine mi je bio zabavan film, a Hangover neopisivo smeće.

Mada, humor tu ili tamo, neke osnove kulture treba da postoje.



jes vala prsti od duhovitosti. mozda za jaslice... ali kome je, dobro je...
napokon netko kome je mamurluk (hangover) smeće... u filmu ne postoji ni jedna jedina sekunda na koju se PROSJECNO INTELIGENTNA osoba moze nasmijati... nema pomoci tim amerikancima

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/04/2010 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

napokon netko kome je mamurluk (hangover) smeće... u filmu ne postoji ni jedna jedina sekunda na koju se PROSJECNO INTELIGENTNA osoba moze nasmijati...




Ja nisam rekao da je Hangover smeće, već da je neopisivo smeće.

A oduvek sam znao da sam prosečno inteligentan, još kao mali sam se izdvajao...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/04/2010 : 20:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote

a zamisli da si odrastao u drustvu izvjesna profesora... ni einstein ti ne bi bio ravan

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37392 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/04/2010 : 23:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ne znam sta vam ovaj Hangover toliko smeta. Uz more onih "glupih i zaglupljajucih komedija" ovo je tracak svetlosti. Ne volim one bolesne Americke komedije ali ova i Old School ipak imaju ono nesto vise, mada bi na prvu loptu mogle da padnu u istu kategoriju.
Reci Dejane, ni Old School ti se nije sviđao?

To o prosjecno inteligentnih radije ne bih ni komentirao. Ipak nije sve za svakoga. Meni npr. nikad nije bilo jasno kako neki mogu onanirati na razne Super Covjeke, pa Covjeke Pauke, Sismis Covjeke, Inkredibilnu Cetvoricu itd itd itd. :)))
Bez zamjere.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/04/2010 : 23:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
super covjek iz 78. i prva dva sismisa ne spadaju u ovu skupinu, to su odlicni filmovi... a i zadnji sismis je nelos...
ovo ostalo, slobodno strpaj u mamurluk
i kaze se inkredebilna cetvorka

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37392 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/04/2010 : 23:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir
i kaze se inkredebilna cetvorka


Ipak nisam htio biti preostar.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/06/2015 : 19:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
je li neko zna(Moore možda??!) jeli ova bka ziva
znam da je davno za nju bila 2010g ali ipak zasto nebi bilo moguće

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/06/2015 : 20:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Pa ako je čitala neke od priča nakon Maelstroma, bojim se za njeno zdravlje.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 08/06/2015 : 21:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Da napravim paralelu sa filmom, Little miss sunshine mi je bio zabavan film, a Hangover neopisivo smeće.



Hangover i je neopisivo smeće, a gore od prvog dijela su samo nastavci.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/06/2015 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Pa ako je čitala neke od priča nakon Maelstroma, bojim se za njeno zdravlje.


Cijela ta priča u vezi Maelstroma je opasna za zdravlje, barem sam je ja tako doživio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2015 : 22:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zna baba šta valja, Boselli!!!

E da, iako ima jasno izgrađen negativni stav prema ovom profesoru timberu, ovaj put ne vidim zašto ste ga napali. Izraz "baba", ovisno o kontekstu, može i ne mora imati pogrdan smisao. Ja osobno ovog puta nisam vidio ništa negativno u inzovom postu.

E da, Little Miss Sunshine je super komedija, ali mi je i Hangover ok, što me jako začudilo jer inače imam averziju prema takvim filmovima.
No drugi Hangover mi je baš loš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/06/2015 : 23:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Zna baba šta valja, Boselli!!!




Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/06/2015 : 16:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Baka je legendarna

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/06/2015 : 20:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Jeste. Baka je legenda. A odma offtopic na neko sranje. Jel zna neko, dal baka još čita stripove?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/06/2015 : 23:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

Jeste. Baka je legenda. A odma offtopic na neko sranje. Jel zna neko, dal baka još čita stripove?




Sad je već u ozbiljnim godinama, pa se prebacila na Marka i Bleka.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000