forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: MAGICNI VJETAR 25-28
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/03/2012 : 00:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Odličan je Perovič, volim i Parlova ali su njegove naslovnice bile previše "pozerske" i tihožitje...
ovdje su surovo dinamične....još tura i KRAJ!!!!!



Perovic rastura, nemam reci koliko je ovo dobro
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5246 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/03/2012 : 09:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

Odličan je Perovič, volim i Parlova ali su njegove naslovnice bile previše "pozerske" i tihožitje...
ovdje su surovo dinamične....još tura i KRAJ!!!!!



Perovic rastura, nemam reci koliko je ovo dobro


Bravo za Libelus Konacno se blizi kraj Magicnom.Posle Kena meni najbolji Bonelli serijal.Radujem se i sto ce to rasteretiti moj budzet koji ce sada moci da se rasporedi na gomilu drugih stripova sa kojim sam u zaostatku Sto se tice naslovnica,meni su i dalje najbolje one u prvim knjigama sto ih je crtao Parlov
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/03/2012 : 09:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis
Sto se tice naslovnica,meni su i dalje najbolje one u prvim knjigama sto ih je crtao Parlov



I meni, prve 4 su stvarno najbolje, racunajuci i naslovnice unutra. Na zalost, vremenom je Parlov znao i da fusari, tako da je dobro sto ga je Perovic zamnio.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/10/2016 : 22:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
uf, uf
prveseti "Ring" horor kao prsten...
joj, joj, joj
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000