forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Za Kinga Warriora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/04/2010 : 22:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Mislim da malo pretjeruješ pokušavajući sve ovce utjerati u što manji broj torova. Etmgosine preporuke kad su za sebe su vrijednije i korisnije, recimo, od glupog masovnog topika u kojem svatko piše koji je ibrin album zadnje pročitao. Šteta je izgubiti taj glas u ime mehaničke uravnilovke.

Pozdrav,

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/04/2010 : 00:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
.....Sale,izbaci ga van sa foruma.Ovo zaslužuje barem 7 dana!(momci,bez ljutnje,ali jer sad malo jasnije na što se odnosio dobronamjeran post o uredniku na HKR!???).

Stvarno pretjerana ukočenost i poštivanje striktnih samoizmišljenih stupidnih pravila.Oladite malo,a Macana svakako izbacite jer je otvorio novi topic zbog zaključavanja jednog!
Striktno se držite pravila!(Darko,oprosti!)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2010 : 06:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Mislim da malo pretjeruješ pokušavajući sve ovce utjerati u što manji broj torova. Etmgosine preporuke kad su za sebe su vrijednije i korisnije, recimo, od glupog masovnog topika u kojem svatko piše koji je ibrin album zadnje pročitao. Šteta je izgubiti taj glas u ime mehaničke uravnilovke.

Pozdrav,

mcn


nisam siguran da li su njegovi topici preporuke ili obrnuto, s obzirom da vecinom nedostaje tekst i njegovo licno misljenje o samom stripu.
evo, ako se Markos slozi onda neka za etmgosu vazi posebno pravilo da on moze otvoriti uvijek novi topic kada procita jedan strip, neka stavi naslovnicu i sliku kao uobicajeno .
Mi ostale ovce zguracemo se nekako u onaj jedan "glupi" topic.

Edited by - King Warrior on 27/04/2010 06:53:08
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/04/2010 : 10:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa, ja općenito mislim da bi "komprimiranje" topica najviše trebalo raditi u ne-stripovskim podforumima, kao što su sport i svaštara, dok u stripovskim ne vidim nikakav problem ako neki strip ima svoj topic, tim više ako topic o istom stripu već nije ranije otvoren. Dva ista su, naravno, nepotrebna.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/04/2010 : 10:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Podržavam mcn-ov prijedlog individualnih topičaka... I sam se dandanas grozim ultimate topica!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/04/2010 : 11:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Mi ostale ovce zguracemo se nekako u onaj jedan "glupi" topic.

Vidim da sam te uvrijedio, što mi nije baš bila namjera, pa se ispričavam. Ali da, topik je po mojim mjerilima glup jer sam ga par puta otvorio da bih vidio kako netko hvali Zagora ili prepričava domaća izdanja koja ionako imaju svoj topik i nisu interesantna. Jučer sam ga otvorio samo zato što sam slučajno došao kad je etmgosin post bio zadnji pa me to zainteresiralo. Ono, nije svačije mišljenje ni preporuka jednako vrijedna (ma kako to uvredljivo zvučalo), pa sam zato protiv toga da se osobnosti nužno utapaju u kalupe.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/04/2010 : 11:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sve ka' i ranije. Neka otvori novi topic u BD podforumu kao što je to i prije radija. Tamo duhovi ne zalaze i pregledno je. Možda je greškom ovaj topic upa u podforum stripovi di, što je općeprihvaćena zakonitost, vlada Bonelli pa narušava "sklad". Lipo ga otključajte i pribacite pod bd i priča gotova.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2010 : 12:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Mi ostale ovce zguracemo se nekako u onaj jedan "glupi" topic.

Vidim da sam te uvrijedio, što mi nije baš bila namjera, pa se ispričavam. Ali da, topik je po mojim mjerilima glup jer sam ga par puta otvorio da bih vidio kako netko hvali Zagora ili prepričava domaća izdanja koja ionako imaju svoj topik i nisu interesantna. Jučer sam ga otvorio samo zato što sam slučajno došao kad je etmgosin post bio zadnji pa me to zainteresiralo. Ono, nije svačije mišljenje ni preporuka jednako vrijedna (ma kako to uvredljivo zvučalo), pa sam zato protiv toga da se osobnosti nužno utapaju u kalupe.

mcn


90% mojih preporuka tamo su autorska ili BD izdanja, ali tacno je da ima svega i svacega.
S druge strane imamo u izdavackom izlogu i Bonelli podforumu zasebne teme pojedinih izdanja, ali radi se o novim stripovima nasih izdavaca.
Neki etmgosini stripovi su starija izdanja.
Moglo bi se onda dopustiti da neko otvori temu ako je procitao Action Comics 649, i tako za svaki naredni broj.
Isto tako vazi i za Zlatnu seriju 64X, pa hajde sada objasni clanu telleru da je neki etmgosin strip bolji od tog izdanja Texa.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/04/2010 : 12:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
jer sam ga par puta otvorio da bih vidio kako netko hvali Zagora ili prepričava domaća izdanja koja ionako imaju svoj topik i nisu interesantna.




Pa sad...gde si ti Zagora video ne znam...
U topicu sa preporukama smo imali naslove kao što su: My Mommy is in America and She Met Buffalo Bill,Road to Perdition,Dead Boy Detectives,Orchidea,Na tragu Petra Pana,Cairo,El Muerto,Redemption,Borgia,Terre neuvas,Zekanove hvalavrijedne pustolovine,Les Enfers,Iguana,Dead space,Cravel, Alvar Mayor, Tex, Umbrella academy, Asterix, Buddy Longway, DMZ, Slum nation, Mister NO, La signe de la lune,XIII, Persepolis, Blankets, Pinocchio, Dylan,A History of Violence, A distant neighborhood,Archipelagos, Fahrenheit 451,....za svakog po nešto, zar ne?

Što se tiče zaključavanja topica, meni ne smeta otvaranje topica za pojedinačne stripove, naprotiv. Ali opet će se naći neko kome će smetati 100 zagorovih topica i 5 ostalih.
Etmgosine topice redovno otvaram, svaka mu čast, a ovo sa zaključavanjem rešite na neki način.

Što se tiče onog koja su izdanja interesantna, a koja ne, na to nemam odgovor, a mislim ni niko od nas....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 27/04/2010 : 13:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
ovo je dosta zajebana stvar jer se forumaši nalaze razapeti(malo teška riječ al nemam bolju na pameti)između nepoželjnog "offtopičarenja" i isto tako nepoželjnog "otvaranja bespotrebnih topica", a istovremeno je zajebana i za moderatore koji jednostavno moraju imat dobar filing što je što

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 27/04/2010 : 17:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
Slažem se sa Macanom, Etmgosa zaslužuje malo više tolerancije jer piše (spominje) stripove za koje mnogi od nas nisu ni čuli ali su potencijalno vrlo zanimljivi (bar meni). U velikom topicu tek neće doći do izražaja jer će sedam sekundi nakon njegove preporuke stići preporuka za fantastičnog novog Z...r-a i T.x-a pa će krenuti veselje i priča o njima. A i lakše je kasnije u searchu naći neki "etmgosin" strip ako mu je ime u nazivu topica.
U biti treba prepoznati vrijednosti na ovom sajtu koje valja malo zaštititi i od inače korisnih i potrebnih krutih pravila.
Moje mišljenje.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/04/2010 : 18:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Do sad nije bilo problema kad je kačija u BD, dapače bilo je odlično, nek' tako nastavi.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 27/04/2010 : 20:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Etmogosine topice otvaram redovno, a onu svaštaru uglavnom ni ne otvaram, tako je to...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/04/2010 : 07:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Macan je u pravu, previše ovih ključeva stvara atmosferu ko da smo u logoru
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2010 : 12:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa, ja općenito mislim da bi "komprimiranje" topica najviše trebalo raditi u ne-stripovskim podforumima, kao što su sport i svaštara, dok u stripovskim ne vidim nikakav problem ako neki strip ima svoj topic, tim više ako topic o istom stripu već nije ranije otvoren. Dva ista su, naravno, nepotrebna.


ja ovaj post tek sada vidjeo...
sef je rekao svoje.
sada udrite i birajte gdje i sta
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/04/2010 : 12:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ništa ne diraj po pitanju bedeja...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000