forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1203

KitTeler
Starting Member



10 Posts

Member since 20/01/2024

Posted - 25/04/2024 : 16:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KitTeler a Private Message  Reply with Quote
Može li mi netko pomoći, to je bila jedna serija epizoda Zagora koju sam još čitao dok je izlazio kao Zlatna serija.

Ne mogu se sjetiti svih detalja, ali nekako mi je ostalo u sjećanju da je tada Zagor bio najbliže porazu - definitivnom porazu.

Riječ je o neprijateljima koji su bili kao neke nindže, ali ono što je bilo specifično za njih je da bi malim pokretom ruke i dlana na udaljenosti od par metara poslali nekakve vibracije suparnicima unutar tijela, a te vibracije bi u kratko vrijeme počele lomiti kosti, mišiće i uništavati unutarnje organe. Zagor nikad nije za njih pronašao pravi odgovor. Jesu li te epizode izlazile i u Ludens izdanju i koje bi to bile?

Hvala!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/04/2024 : 16:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Velika urota.
Bilo je u zagor ekstra.
Pogledaj spisak.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 25/04/2024 16:12:31
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
200 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 25/04/2024 : 16:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Priča o Komadantu Marku ,ako se ne varam...
quote:
Originally posted by KitTeler

Može li mi netko pomoći, to je bila jedna serija epizoda Zagora koju sam još čitao dok je izlazio kao Zlatna serija.

Ne mogu se sjetiti svih detalja, ali nekako mi je ostalo u sjećanju da je tada Zagor bio najbliže porazu - definitivnom porazu.

Riječ je o neprijateljima koji su bili kao neke nindže, ali ono što je bilo specifično za njih je da bi malim pokretom ruke i dlana na udaljenosti od par metara poslali nekakve vibracije suparnicima unutar tijela, a te vibracije bi u kratko vrijeme počele lomiti kosti, mišiće i uništavati unutarnje organe. Zagor nikad nije za njih pronašao pravi odgovor. Jesu li te epizode izlazile i u Ludens izdanju i koje bi to bile?

Hvala!


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

KitTeler
Starting Member



10 Posts

Member since 20/01/2024

Posted - 25/04/2024 : 16:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KitTeler a Private Message  Reply with Quote
Hvala puno! :)

quote:
Originally posted by jaki

Velika urota.
Bilo je u zagor ekstra.
Pogledaj spisak.

Go to Top of Page
Page: of 1203 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.15 seconds. Snitz Forums 2000