forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Spider-man reboot: dobro ili loše?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/01/2019 : 08:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

ItSV nije igrani film, jbg. Sasvim druga kategorija. Al mi ni to ne tuče prva dva Raimijeva.

Raimi je unija šmek koji mi djetinjasti Homecoming nema ni unca. Ona dva Webbova su užas.

Ukusi su to, brale, tako da, pričat o tome ko je koliki znalac je smišno.


Potpisujem sve napisano.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 28/01/2019 : 09:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sve što je napisao Going potpisujem. S tim da sam ja gledao Vebovu dvojku, ono je strava i užas.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/01/2019 : 09:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jedno vrijeme se ovdje pljuvalo po Raimiju a veličalo Amazinga.
Drago mi je da su se ljudi dozvali pameti.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 28/01/2019 : 14:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meni je prvi ASM na prvu, u kinu, bio dobar, ali na slijedeće gledanje sam se zapitao šta nije u redu sa mnom :D
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/01/2019 : 20:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ma vidi ti njega, pravog poznavatelja Spider-Mana.
Al dobro mi se nekad i nasmijati na neke postove.



Ne znam da li sam veliki poznavatelj ali jesam veliki ljubitelj.
Jos od crtanog filma iz 90ih kog sam gledao bukvalno svaki dan po ceo dan zajedno sa Batmanom The animated series.
Ta dva crtana su mi bila omiljena. I kasnije Samurai Jack.

A za Raimijeve filmove me veze nostalgija to je istina, ali mislim da i uz potpunu emotivnu distancu mogu da tvrdim da su mi daleko bolji njegovi filmovi od ovih novih Spajdermena.
Raimi je bas razumeo sta znaci ponuditi zabavan, kvalitetan, lep superherojski film o Piteru Parkeru.

A za Into the Spider Verse ti verujem da je sjajan i pogledacu ga cim mi vreme dopusti.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/02/2019 : 22:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Tko nije stiga pogledat Into the Spiderverse u originalnoj verziji, sada to može preko svima nam znanih alternativnih izvora.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 22/09/2023 : 22:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)


Braća rasturaju sa ovim animiranim Spajdijem. Nakon odličnog Into the Spider-Verse overih i drugi deo i ovo je odlična stvar, iako je druga ekipa radila na ovom filmu u odnosu na prvi. Animacija je fenomenalna, nekada nisi siguran da li čitaš strip, ili igraš igricu, ili gledaš animirani film. Animacija kao da je proizašla iz neke epizode Love, Death & Robots, eksperimentalan pristup sa mešavinom raznih tehnika, ali gde sve skladno i odlično funkcioniše. I priča takođe na visokom nivou.

Jedini bedak što priča nije završena jer se film prekine kada je trebao biti najzanimljiviji pa moramo da čekamo Beyond the Spider-Verse za konačnu ocenu.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000