forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u boji 1 - Ludens - od 05.04.2011.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/04/2011 : 15:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Ovo nije smiješno!


Bogami nije ja ka malo dijete nasjeo odvojio novac,smišljam koga žicat da mi u zagrebu skokne po to do knjižare,zabrinjava se hoce li nestati....
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/04/2011 : 16:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Eto, mene bi boleo qr u svakom slucaju, i da je bila istina.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/04/2011 : 16:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Zagor je treshina, njesra i shund i u crno belom originalnom pakovanju, a jos zamisljam kako bi to izgledalo u boji, pa jos i HC?
Onda bi se zvalo "sranje u koloru", i to ne bi bila fraza, kako to meni objasni jednom Combatrock, vec jos jedna od istinskih nuspojava u ovom svetu predivnome...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/04/2011 : 17:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog u boji se stručno naziva "dijareja u koloru"...
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/04/2011 : 17:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Kao i svaki drugi bonelli.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/04/2011 : 19:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Snimio sam ti danas Pink Floyd - "Live at Pompeii". Imam još nekoliko DVD od Deep Purple. Da li te interesuje "Machine head 1972 live" i "California Jam 1974"? Ako nemaš ove koncerte,snimiću ti ih sutra. Pozdrav "Triju fantastikus" iz Vranja!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/04/2011 : 19:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Da nemas video zapis Made in Japan slucajno ? Jel to postoji ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/04/2011 : 19:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Da nemas video zapis Made in Japan slucajno ? Jel to postoji ?


Jedino sam nabavio CD "Made in Japan" sa tri stvari bonusa kojih nije bilo na ploči - "Black night","Speed king" i "Lucille"...
Dobru verziju "Lucille" Gillan peva i na "Machine head live"
Poslednji DVD koji sam nabavio od njih bio je "Live in Bombay 1995" .Tu imaš dobru verziju "When a blind man crais",a Gillan još uvek peva "Child in time". Raspitaću se da li postoji video zapis,ako ima poslaću ti,nema problema.
Pre neki dan sam dobio novu turu koncerata na DVD - ima dobrih stvari: Allman Brothers Band - "Brothers of the road", Doobie Brothers - "Rockin down the highway", Paul Rodgers - "Live in Glasgow 2007", Muddy Waters - "Live in Chicago Blues Festival".
Od audio CD-a najnovije mi je "Hoochie coochie man ft. Jon Lord" i "Green Bulfrog",gde sviraju još neki članovi "Deep Purple"...
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/04/2011 : 19:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

Snimio sam ti danas Pink Floyd - "Live at Pompeii". Imam još nekoliko DVD od Deep Purple. Da li te interesuje "Machine head 1972 live" i "California Jam 1974"? Ako nemaš ove koncerte,snimiću ti ih sutra. Pozdrav "Triju fantastikus" iz Vranja!



Hvala lijepa, pravedni! Naci cemo nacina da se oduzimo za ovu dobrotu.
Uostalom, znas kako se kaze: "zlo ce pobediti ako dobri ljudi ne ucine nista!" ;)
"Machine head 1972 live" i "California Jam 1974" imam oba koncerta, hvala opet najlepse, ali vidi da li imas negde ovo sto te pita Mairosu, "Made in Japan" neki video zapis...
Nedavno sam pokusavao elfaka i Pajtosa da ubedim da ima pucnja na koncertu, oni ga jelda nigde nisu registrovali, tj. da se japanac zaistas roknuo u "Child in time"...i Doca im isto potvrdjivao da je tako a oni opet skeptici? Obzirom uzevsi da je moja metuzalemska kaseta ostecena, a nemam neki CD/DVD, nisam im uspeo da im to "dokumentujem" sa yutjuba jer su izgleda taj deo "maknuli"?
Ako imas negde to, znaci ne mora ni video zapis, javi pa moja krcma prvom prilikom ;)

Ovaj je "Australia '99" odlican...
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 02/04/2011 : 20:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Zagor je treshina, njesra i shund i u crno belom originalnom pakovanju, a jos zamisljam kako bi to izgledalo u boji, pa jos i HC?
Onda bi se zvalo "sranje u koloru", i to ne bi bila fraza, kako to meni objasni jednom Combatrock, vec jos jedna od istinskih nuspojava u ovom svetu predivnome...


Otprilike...
***
Sad vidim da se slažemo i oko Pink Floyda i Deep Purplea...

Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 02/04/2011 20:20:47
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/04/2011 : 20:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by Mairosu

Da nemas video zapis Made in Japan slucajno ? Jel to postoji ?


Jedino sam nabavio CD "Made in Japan" sa tri stvari bonusa kojih nije bilo na ploči - "Black night","Speed king" i "Lucille"...
Dobru verziju "Lucille" Gillan peva i na "Machine head live"
Poslednji DVD koji sam nabavio od njih bio je "Live in Bombay 1995" .Tu imaš dobru verziju "When a blind man crais",a Gillan još uvek peva "Child in time". Raspitaću se da li postoji video zapis,ako ima poslaću ti,nema problema.
Pre neki dan sam dobio novu turu koncerata na DVD - ima dobrih stvari: Allman Brothers Band - "Brothers of the road", Doobie Brothers - "Rockin down the highway", Paul Rodgers - "Live in Glasgow 2007", Muddy Waters - "Live in Chicago Blues Festival".
Od audio CD-a najnovije mi je "Hoochie coochie man ft. Jon Lord" i "Green Bulfrog",gde sviraju još neki članovi "Deep Purple"...



Ja imam americki LP Made in Japan, to mi je omiljena Purple ploca mada preferiram Zep globalno.

Inace, ponekad se bavim nekim uvozom ploca za jednog drugara sto drzi radnju u Beogradu - ljudi ubedljivo najvise traze Purple "raritete" - solo radove Johna Lorda, Gillana itd. Gillan ima neki album "clear air turbulence" koji sam cini mi se porucivao 5 puta (a matorog Coverdalea tj. North Winds / White Snake EP spakovan u jednu plocu jos duplo toliko !!!).

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/04/2011 : 20:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by pravedni

Snimio sam ti danas Pink Floyd - "Live at Pompeii". Imam još nekoliko DVD od Deep Purple. Da li te interesuje "Machine head 1972 live" i "California Jam 1974"? Ako nemaš ove koncerte,snimiću ti ih sutra. Pozdrav "Triju fantastikus" iz Vranja!



Hvala lijepa, pravedni! Naci cemo nacina da se oduzimo za ovu dobrotu.
Uostalom, znas kako se kaze: "zlo ce pobediti ako dobri ljudi ne ucine nista!" ;)
"Machine head 1972 live" i "California Jam 1974" imam oba koncerta, hvala opet najlepse, ali vidi da li imas negde ovo sto te pita Mairosu, "Made in Japan" neki video zapis...
Nedavno sam pokusavao elfaka i Pajtosa da ubedim da ima pucnja na koncertu, oni ga jelda nigde nisu registrovali, tj. da se japanac zaistas roknuo u "Child in time"...i Doca im isto potvrdjivao da je tako a oni opet skeptici? Obzirom uzevsi da je moja metuzalemska kaseta ostecena, a nemam neki CD/DVD, nisam im uspeo da im to "dokumentujem" sa yutjuba jer su izgleda taj deo "maknuli"?
Ako imas negde to, znaci ne mora ni video zapis, javi pa moja krcma prvom prilikom ;)

Ovaj je "Australia '99" odlican...


Snimiću ti CD "Made in Japan",pa ti ga uskoro šaljem...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000