forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 626

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

До синоћ ме прогањало оно испуштање +10 против Ефеса у Истанбулу, од синоћ имам +13 код куће да због тога не спавам. Овакви порази ми у ствари много теже падају од примљених клач поена у неизвесним завршницама, јер НЕ МОГУ ДА СХВАТИМ да ти примиш скоро 40% поена на утакмици у четвртој четвртини, а даш само 10. Као да су нас пуштали три четвртине да виде колико могу да се поспрдају са нама. Болно је било гледати безидејност у нападу на крају утакмице и гурање лопте у руке Пантеру, болно је гледати Матеуша Понитку, човека који је у прошлој сезони Евролиге имао скоро 10 поена у просеку како не може да погоди апсолутно ништа (2.2 му је ЕЛ просек код нас), болно је одсуство Џејлена Смита ког си довео у децембру и то очигледно ни за шта… Надам се да нећемо ући у плеј-ин јер нам то не треба. Окренимо се АБА лиги која МОРА да се освоји, како год знају и умеју.



Ne znam ni ja sta je sa sutem Ponitke. Bukvalno ne moze vola da ubode. Volim ja njega i trudi se, ostavio bih ga svakako ali mora da se radi na tom sutu. Smit veze nema. Bas bas los igrac..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula
Оно што је позитивно је да сам уграбио (и већ прочитао) ову књигу, која представља осврт на прошлу сезону екипе из Хистерикал подкаста. Стварно предобра ствар, квалитет самог издања је на врхунском нивоу, приче унутра су сјајне и ово не смете пропустити. Цена је 1500 динара, набавља се у догвору са ауторима.



Nabavio sam. Dao sam im 3000 za knjigu. Mislim da rade dobre stvari i treba ih podrzati..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Jezivo šta radimo ove sezone, da se zapitam da li sam gledao Partizan sa ovako malim IQ ikada.

S jedne strane Željko baš omanuo ove sezone sa igračima, sinoć sjebao utakmicu ali bojim se da bez njega ide jedan epski potop.




Mislim da je ovo kljuc. Mali IQ na terenu. Tu fali Egzum koji je stvarao prostor za sve. Ili neki drugi dobar plej. Aleksa je glup kao tocilo.

A prelazni rok je promasen. Mirotic i Madar su sve poremetili. Madar bi ove sezone tek zablistao kod nas i bio bio prvi plej. Mirotic je trebalo da bude prostor za Pantera i Ledeja. Druga pojacanja stigla kao reakcija a ne kao korekcija. Jebiga. Jos mi dobro i igramo u odnosu na sve. Gledaj cigane, ulupali 20 igraca ove sezone, sve odmah dovukli i raspali se.

Zeljko je kohezioni faktor kod nas.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/03/2024 : 15:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-aleksandar-vucic-vredjanje-osuda-saopstenje/




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24543 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch



Mislim da je ovo kljuc. Mali IQ na terenu. Tu fali Egzum koji je stvarao prostor za sve. Ili neki drugi dobar plej. Aleksa je glup kao tocilo.

A prelazni rok je promasen. Mirotic i Madar su sve poremetili. Madar bi ove sezone tek zablistao kod nas i bio bio prvi plej. Mirotic je trebalo da bude prostor za Pantera i Ledeja. Druga pojacanja stigla kao reakcija a ne kao korekcija. Jebiga. Jos mi dobro i igramo u odnosu na sve. Gledaj cigane, ulupali 20 igraca ove sezone, sve odmah dovukli i raspali se.

Zeljko je kohezioni faktor kod nas.




Kao što rekoh:



quote:
Originally posted by manhunter

Nego ozbiljno, vi ovog Željka u dupe da ljubite. Od ovako ograničenih igrača je uspeo da napravi nešto. Mi da imamo takvog trenera, on bi od nas napravio mašinu, pošto realno imamo bolji roster. Jbg, imali ste šansu.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24543 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 15:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-aleksandar-vucic-vredjanje-osuda-saopstenje/








Pa pomaže vam, to nisu slagali. A što se tiče uopšteno ovog i sličnih saopštenja, izgleda da je Srbija na korak od Belorusije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc je inace stigla instrukcija na jug da se peva Radji da je ustasa pa im u oba navrata u roku od odmah cela hala zapusila usta sa "Vucicu pederu" jer ne moze Vucic da odmakne od nacionalistickog ucitelja, debelog gubavca.. Sreca pa su se normalni navijaci Partizana izdigli iz svega toga i skontali konacno da Partizan ne moze biti povezan sa nacionalizmom.

Danas pogledajte sve medije, isto saopstenje. Ni zarez nije promenjen.. Bar 10 portala sam ja video. Posle cu okaciti slike.
Go to Top of Page
Page: of 626 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000