forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/02/2024 : 17:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 09/02/2024 : 20:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.



Sve pogrešno :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/03/2024 : 09:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Sinoć sam imao utisak da se Srbija trudila da namjerno ubjedljivo izgubi.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 22/03/2024 : 10:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi. Ne bi Stojko to nikad dozvolio.

On se ne bavi politikom. Avaj.

Sto rece neko njega jedino 7:0 pritiv Engleza moze da smeni. Jer lova.

sangue navajo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/03/2024 : 21:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja navijam da sve izgubimo protiv koga god budemo igrali dok je ova pijana, botoksirana i sovinisticka budala na celu. A svakako ne gledam.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/03/2024 : 09:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja navijam da sve izgubimo protiv koga god budemo igrali dok je ova pijana, botoksirana i sovinisticka budala na celu. A svakako ne gledam.


Kakve veze ima je li on ili neko drugi? Bili su nekad prije i neki vasi, pa manje vise (ne-)uspjeh je bio isti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/03/2024 : 10:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji. Ali nebitno je to. Svakako mi se gadi sve oko reprezentacije. I ono kada su Muslina sutnuli zbog Grujica i SMS. Nisam isao na utakmicu jos od kada je Klemente vodio i kada smo igrali sa SPanijom 0:0 u rupi. A ne gledam ih godinama vec. Samo ako odu na SP ili EP. I to onako rekreativno. Sve je lose tu.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 25/03/2024 : 18:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji. Ali nebitno je to. Svakako mi se gadi sve oko reprezentacije. I ono kada su Muslina sutnuli zbog Grujica i SMS. Nisam isao na utakmicu jos od kada je Klemente vodio i kada smo igrali sa SPanijom 0:0 u rupi. A ne gledam ih godinama vec. Samo ako odu na SP ili EP. I to onako rekreativno. Sve je lose tu.


Svaka ti je kao u Njegoša...

Carpe diem
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/03/2024 : 20:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ponovo potpuno pogrešna postavka.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/03/2024 : 20:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Uzivaj u SNS mehuru dok ne pukne.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/03/2024 : 06:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji.


Njegose, je li mislis na SP 2010? Pa tu su zavrsili posljednji u grupi.
Sto se tice tih klinaca, oni kao klinci nikome nisu bili bitni. Isti ti su sad A tim, vidimo kako prolaze.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2024 : 07:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Četiri pripremne utakmice. Umesto da izabere 11-14 igrača i da ih uigrava za EP, opet gledamo defile 30 igrača i pet formacija. Onda ćemo se uigravati u grupnoj fazi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/03/2024 : 09:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako. U sustini nije los tim, ali bas se ne zna ko gdje udara. Svako igra za sebe, kao ljudi kad se okupe na livadi.
Samo da se malo uigraju, mislim da bi onda totalno drugacija situacija bila.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/03/2024 : 13:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Cek cek, dok je Tole bio bili smo prvaci sveta i evrope sa mladima i na SP u JAR nikad konkurentniji.


Njegose, je li mislis na SP 2010? Pa tu su zavrsili posljednji u grupi.
Sto se tice tih klinaca, oni kao klinci nikome nisu bili bitni. Isti ti su sad A tim, vidimo kako prolaze.



Rezultat nekad nije odlika odlicne igre kao ni odlicna igra nije garant rezultata. Tada je reprezentacija licila na tim i na nesto zdravo. Igrom slucaja smo ispali kako smo ispali. Ali cele kvalifikacije i atmosfera tamo su licile na nesto za sta sam ja hteo da navijam. I Antic, moj zemljak na selektora.

I sto preskoci prvake Evrope i Sveta?

Kapiram ja da navijacima zvezde odgovara ovakav savez radi licnog interesa ali sve oko fudbala u nasoj zemlji je lose.

Evo primer kod mene: mali mi je trenirao 3 godine atletiku, osvajao svakakve kroseve i takmicenja i postalo mu dosadno a u skoli igra fudbal sa drugarima i hteo da trenira fudbal. Popizdeo sam. Jer roditelji su tamo najgori snobovi u gradu i najgori olos. Znam ih sve. Odbijao sam ali sam video da je tuzan, to hoce. I na kraju pristanem. Pocne da trenira i posto je njegova skola jedina kontra smena od ostalih u gradu on je trenirao sa 3 godine starijima. Umesto sa 2015. trenirao sa 2012. Ogromna je tu razlika u decjem uzrastu. On i jos 2 klinca. I izborio se on tu za status, igra krilo jer je brz, daje golove, ima smisla.. I njegovi, 2015. igraju utakmice vikendom i trener ga ne zove, kao i druga dva klinca. Ja iskuliram. Onda sledeci vikend opet nema poziv da igra sa svojima. Ja cimnem trenera i pitam ga da mi kaze sto nije pozvan. Neka sedi na klupi ako nema pojma, ili ne mora ni da dodje ako se ruzno ponasa. I znas sta mi trener kaze: "Imam veliki pritisak da pobedjujem jer deca odlaze u druge skole. Roditelji hoce da deca pobedjuju. Ej, 2015. godiste." I on drzi samo par njih koji treniraju vec 3-4-5 godina i ne benda nikog drugog. Taman da mozda ima novog Skolsa tu. Znaci, nema pedagogije, nema psihologije, nema igre, nema nista. Mora da se pobedi par drugih skola u Zrenjaninu i to ti je to. Ja onda zovem drugara koji drzi skolu, inace rodjeni brat Bambija Tosica, Bambi se i zove skola. I kazem mu to i da nije normalno. On mi kaze da sam sve u pravu i da cemo pricati i nista. E to ti je fudbal kod nas i savez i sve ostalo. Ako je to ono cemu tezimo i ako je to ono sto savez radi, reprezentacija je samo logican sled desavanja.

Zabole me ko je na celu ali ovaj iskljucivo ciganski savez ne funkcionise. Uvek je bilo lopova i namestanja. Stariji se secaju Miljanica i Babarogicevih sudija, ali ovo sada je jezivo.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/03/2024 : 13:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Četiri pripremne utakmice. Umesto da izabere 11-14 igrača i da ih uigrava za EP, opet gledamo defile 30 igrača i pet formacija. Onda ćemo se uigravati u grupnoj fazi.



Pa ne moze. Muslin je oteran jer nije hteo da gura Kokezinog Grujica i onaj raspad, vecitog najboljeg na svetu, SMS. Uzimaju se ozbiljne pare. Otkud Bazdar u reprezentaciji? Bio si momcino kao klinac u top 10 najperspektivnijih na svetu. I koju formu imas, koju pozadinu, koju igru da bi dosao u reprezentaciju? Ali to je nacin da se malo para gurne u Partizan. Da se utrapi.
Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000