forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Vrh bogova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 12/12/2020 : 20:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sam Vrh bogova pročitao tri ili četiri puta a ovaj retuš mi nije zasmetao. Toliko o tome koliko je ovaj strip jebački probavljiv. Jednostavno ne možeš stati sa čitanjem, to samo ide ko lokomotiva...
Ali isto tako ima i puno tabli gdje naprosto moraš zastati i diviti se krajoliku odnosno Jirovom umijeću.

Upravo zbog toga mislim da bi reprint trebao ići u malo većem formatu; barem kao i ostali Taniguchijevi naslovi. Naravno, ako je to ikako moguće. Ovakava kombinacija epske priče i prekrasnog crteža to naprosto zaslužuje :)

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/12/2020 : 23:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Samo reprint sa kutijom može da ispravi ovu kosmičku nepravdu



točno tako
u formatu kao i sin city, pa i većem
da najbolji strip ima i najviše kila

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/12/2020 : 19:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ni sam koliko mi je trebalo vremena da kompletiram ovaj serijal. Knjige 3-5 sam uzeo dok su bile dostupne (hvala tinton-u!), dvojku jedva nabavih, keca ugrabih na aukciji ali sam cekao godinu dana da mi je prijatelj donese (jebeni virus, granice i ostalo). Odusevljen Taniguchijevim radovima sam knjige 2-5 godinu dana gledao na polici i sanjao o trenutku da mi prva padne u ruku. Konacno se to desilo i docekao sam pravi trenutak za citanje. Bukvalno nisam mogao da ispustim strip iz ruke! Danas i juce sam ustajao ranije da bih mogao da citam pre posla uz kafu. Apsolutno remek-delo!! Ne znam sta vise da kazem sto nije receno o ovom serijalu. Mnogo puta sam imao osecaj da se smrzavam na planini, da mi zivot visi o koncu i slicno sto su prezivljavali junaci ove price. Retko koji strip sam doziveo ovako realno iako se nikada nisam bavio planinarenjem. Malo je tesko docarati osecanja koje mi je ovaj strip pruzio. Ovaj strip zasluzuje reprint u luksuznoj opremi i sa zadovoljstvom cu da kupim i novo izdanje! Neko je rekao da bi bilo dobro da Vrh Bogova bude u koloru ali ja se ne slazem, ne treba nista tu dirati. Voleo bih vise od svega da bude jos Taniguchijevih radova kod na ovim prostorima!

11/10 !!!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/03/2021 : 08:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Povodom proslave svog petnaestog rođendana Fibra ponosno predstavlja ultimativna izdanja nekih davno rasprodanih naslova koji su je proslavili.

Bome, živa istina.
Uz bok Eternautu, Špageti braći, Mausu, Alvaru i Mort Cinderu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 17/03/2021 08:05:12
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 17/03/2021 : 11:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Ne znam ni sam koliko mi je trebalo vremena da kompletiram ovaj serijal. Knjige 3-5 sam uzeo dok su bile dostupne (hvala tinton-u!), dvojku jedva nabavih, keca ugrabih na aukciji ali sam cekao godinu dana da mi je prijatelj donese (jebeni virus, granice i ostalo). Odusevljen Taniguchijevim radovima sam knjige 2-5 godinu dana gledao na polici i sanjao o trenutku da mi prva padne u ruku. Konacno se to desilo i docekao sam pravi trenutak za citanje. Bukvalno nisam mogao da ispustim strip iz ruke! Danas i juce sam ustajao ranije da bih mogao da citam pre posla uz kafu. Apsolutno remek-delo!! Ne znam sta vise da kazem sto nije receno o ovom serijalu. Mnogo puta sam imao osecaj da se smrzavam na planini, da mi zivot visi o koncu i slicno sto su prezivljavali junaci ove price. Retko koji strip sam doziveo ovako realno iako se nikada nisam bavio planinarenjem. Malo je tesko docarati osecanja koje mi je ovaj strip pruzio. Ovaj strip zasluzuje reprint u luksuznoj opremi i sa zadovoljstvom cu da kupim i novo izdanje! Neko je rekao da bi bilo dobro da Vrh Bogova bude u koloru ali ja se ne slazem, ne treba nista tu dirati. Voleo bih vise od svega da bude jos Taniguchijevih radova kod na ovim prostorima!

11/10 !!!


Drago da si uspeo da nabaviš komplet i da ti se strip baš svideo.
Inače delim mišljenje sa tobom da je remek delo...

Carpe diem
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000