forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Wii
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 03/12/2011 : 11:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Stize mi 15. pa da malo cujem misljenja ostalih. Igrao sam par puta prije i super mi je. Koje su vam najdraze igre za njega i da li je moguce da citaju pirate?

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/12/2011 : 14:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ima moja zena Wii igra tu i tamo fit plus i sport resort ja igrao Prince of Persia Forgotten sands i to je to ..pirate ne cita, ima neki "laznjak" chip na intu ali ne vjeruj im nista glupost, kupi original na ebayu polovni i super sve,ja kupio PS3 pred tri cetiri tjedna i uzivam u grafici..sretno!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/04/2016 : 10:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uskoro ću vjerovatno dobiti Wii mini. Sve moram probati :-)
Pa ako tko ima neka se malo raspiše. Utisci, igre, savjeti u vezi kvalitetog korištenja konzole...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/04/2016 20:39:13
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/04/2016 : 23:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kupio sinu Wii prije par godina, čipiran, očitava igrice sa sticka.

Vrijedi imati ako ništa zbog igre Mario Kart. Najbolja igra uopće! Volan u ruke i zabava na kvadrat....

Evo ja svoj prodajem ako je tko zainteresiran

Have mercy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/04/2016 : 23:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Stigao Wii + igre Mario kart, Mario & Sonic at the Olympic games, Wii sports, Wii sports resort.
Malo sam isprobao i mogu reći da je to nešto novo i zabavno. Nije to konzola za hardcore gamere već za nekoga tko voli inovativne neobične stvari.
Kart kako si i rekao, izgleda super zabavno. Kontrolira se pomoću oba gamepada, no kontrola je standardna.
Ove druge igre su za motion tehnologiju. Testirao sam tek nešto malo, ali jasno je da wii remote negdje bolje radi, a negdje ne tako savršeno.
Uglavnom, vrlo sam sretan što imam priliku to sve probati. Malo ću se zezati pa kao i obično prodati i preći na nešto drugo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/04/2016 20:35:30
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/04/2016 : 20:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prijatno sam iznenađen težnjom da konzolu koristim skoro svaki dan. Zbog nedostatka vremena PS3 i Xbox 360 su uglavnom stajali i skupljali prašinu.
No, ovo je nekako drugačije i inovativno. Uzmeš i igraš pola sata ili sat i osjećaš se super. Ove 3-4 igre koje sada imam i jesu za te kraće relacije. Na drugim konzolama, ako nemaš 2-3 sata, bolje nemoj ni sjedat.
Uglavnom, ako netko ima ili je imao konzolu, javite dojmove.
Ako netko ima koju igru viška, nudim u zamjenu Xbox 360 igre.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/12/2016 : 19:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Wii je OK, imam ga od prvog dana prodaje (8.12.2006.) i odigrao sam hrpu igara.
Eno ga jos radi kao nov, ima i cip i softmodan je.
Samo sto su mi kroz neko vrijeme dosadile igre gdje moram mahat, bas mi je prifalilo malo normalnog igranja, pa sam u ovoj generaciji uzeo PS4.
Wii nisam palio, a ima vec sigurno godinu dana, ali je spojen na TV i spreman ako me ulovi gust ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000