forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 SA 1EUROm do MILIJUNA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2012 : 19:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

Gdje sada da šaljem knjigu.....možda neki Bandee Desinee? Koja to kompanija (pored Bonellia) zapošljava veci broj crtaca?


Šalji u Dargaud

http://www.dargaud.com/



ovo je na francuskom,.....ništa ne razumijem....jel to neka firma ili samo website gdje se narucuju stripovi?
Mislim ako im pišem, jel cu dobiti firmu ili neku striparnicu?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2012 : 19:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
poslao sam im email.....vidjet cu jel ce mi uopšte odgovoriti.... više volim da imaju email pa da im ja mogu pisati iz hotmaila i poslati im nekoliko slika od ovih crteža itd,....a tako sam morao ispuniti onaj obrazac i to nije jednako....ali dobro i to je bolje nego ništa.
Hvala za tu stranicu, sada cu vidjeti jel ce mi se uopšte javiti ili ne.


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/06/2012 : 19:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

Gdje sada da šaljem knjigu.....možda neki Bandee Desinee? Koja to kompanija (pored Bonellia) zapošljava veci broj crtaca?


Šalji u Dargaud

http://www.dargaud.com/



ovo je na francuskom,.....ništa ne razumijem....jel to neka firma ili samo website gdje se narucuju stripovi?
Mislim ako im pišem, jel cu dobiti firmu ili neku striparnicu?


Dargaud je velika francuska izdavacka kuca, dakle dobiti ceš izdavaca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/06/2012 : 19:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

poslao sam im email.....vidjet cu jel ce mi uopšte odgovoriti.... više volim da imaju email pa da im ja mogu pisati iz hotmaila i poslati im nekoliko slika od ovih crteža itd,....a tako sam morao ispuniti onaj obrazac i to nije jednako....ali dobro i to je bolje nego ništa.
Hvala za tu stranicu, sada cu vidjeti jel ce mi se uopšte javiti ili ne.





Nema na cemu, ali zašto si tako skeptican.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2012 : 22:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

poslao sam im email.....vidjet cu jel ce mi uopšte odgovoriti.... više volim da imaju email pa da im ja mogu pisati iz hotmaila i poslati im nekoliko slika od ovih crteža itd,....a tako sam morao ispuniti onaj obrazac i to nije jednako....ali dobro i to je bolje nego ništa.
Hvala za tu stranicu, sada cu vidjeti jel ce mi se uopšte javiti ili ne.





Nema na cemu, ali zašto si tako skeptican.



pa zbog toga jer je na Francuskom (nemam pojma šta piše tamo, koje imaju serijale,....mislim da sam vidio da imaju Lucky Luke....no nešto sam na brzinu pogledao, drugi put cu više vremena posvetiti.
Kontaktirao sam ih, sada su oni na redu da mi odgovore haha.
Ali nekako imam loš feeeling u vezi toga ne znam zašto....nadam se da sam u krivu.....Na Bonelli sam slao knjigu onako bez da sam ih kontaktirao jer nisam imao ništs za izgubiti. No sada vec imam nešto crteža pa mi je šteta onako slati bez prijedhodnog dogovora...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/06/2012 : 22:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

poslao sam im email.....vidjet cu jel ce mi uopšte odgovoriti.... više volim da imaju email pa da im ja mogu pisati iz hotmaila i poslati im nekoliko slika od ovih crteža itd,....a tako sam morao ispuniti onaj obrazac i to nije jednako....ali dobro i to je bolje nego ništa.
Hvala za tu stranicu, sada cu vidjeti jel ce mi se uopšte javiti ili ne.





Nema na cemu, ali zašto si tako skeptican.



pa zbog toga jer je na Francuskom (nemam pojma šta piše tamo, koje imaju serijale,....mislim da sam vidio da imaju Lucky Luke....no nešto sam na brzinu pogledao, drugi put cu više vremena posvetiti.
Kontaktirao sam ih, sada su oni na redu da mi odgovore haha.
Ali nekako imam loš feeeling u vezi toga ne znam zašto....nadam se da sam u krivu.....Na Bonelli sam slao knjigu onako bez da sam ih kontaktirao jer nisam imao ništs za izgubiti. No sada vec imam nešto crteža pa mi je šteta onako slati bez prijedhodnog dogovora...


Osim Lucky Lukea: XIII, Blueberry, Blacksad - sve sami vrhunski stripovi, mislim da neceš požaliti, osim ako ne pristanu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2012 : 23:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

poslao sam im email.....vidjet cu jel ce mi uopšte odgovoriti.... više volim da imaju email pa da im ja mogu pisati iz hotmaila i poslati im nekoliko slika od ovih crteža itd,....a tako sam morao ispuniti onaj obrazac i to nije jednako....ali dobro i to je bolje nego ništa.
Hvala za tu stranicu, sada cu vidjeti jel ce mi se uopšte javiti ili ne.





Nema na cemu, ali zašto si tako skeptican.



pa zbog toga jer je na Francuskom (nemam pojma šta piše tamo, koje imaju serijale,....mislim da sam vidio da imaju Lucky Luke....no nešto sam na brzinu pogledao, drugi put cu više vremena posvetiti.
Kontaktirao sam ih, sada su oni na redu da mi odgovore haha.
Ali nekako imam loš feeeling u vezi toga ne znam zašto....nadam se da sam u krivu.....Na Bonelli sam slao knjigu onako bez da sam ih kontaktirao jer nisam imao ništs za izgubiti. No sada vec imam nešto crteža pa mi je šteta onako slati bez prijedhodnog dogovora...


Osim Lucky Lukea: XIII, Blueberry, Blacksad - sve sami vrhunski stripovi, mislim da neceš požaliti, osim ako ne pristanu.



da haha, živi bili pa vidjeli....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2012 : 12:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
EURO, DI JE ZAPELO?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 22/08/2012 : 19:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Izgleda da se sprema nesto veliko!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2012 : 20:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

Izgleda da se sprema nesto veliko!!!


Put na Mars?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/08/2012 : 21:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Mozda ce se Marsovcima prodavati nesto?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/08/2012 : 00:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
haha, pa eto nisam nešto razmišljao o projektima.....sada je ljeto, sunce, vrijeme za odmor, more,...ljudi ne rade, pa onda i ja (iako bez posla) imam valjda pravo na odmor haha. Da se odmorim od tog besposlicarenja.
Valjda cu se sjetit nešto, pa da svi zajedno dodemo do tog milijuna.
Inace skroz nešto preprodavam ali ne pratim baš uopšte kako stojim sa statistikom, ponekad kupim nešto (kao onaj zlatni sat) pa na njemu zaradim, neki drugi put se zajebem i kupim neke gluposti (kao one naprstake.....) koje ne mogu nigdje da uvalim,...itd... dosta transakcija ima (šup za šup) gdje ljudi nemaju cime da mi plate pa mi onda daju neku drugu robu itd...koju onda trebam preprodati dalje (kao sad ovaj strip od Vuckota)

Znaci trudim se, ali sve je to na nivoju nekakvog "Etiopijskog kapitalizma"....ali jednom cu se sjetiti necega, pa da omastimo brkove.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 23/08/2012 : 01:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Znaci trudim se, ali sve je to na nivoju nekakvog "Etiopijskog kapitalizma"....ali jednom cu se sjetiti necega, pa da omastimo brkove.



stršljen spašen
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.49 seconds. Snitz Forums 2000