forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Calvin & Hobbes (Algoritam)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/11/2015 : 14:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam C&H jučer u Algoritmu. Meki uvez, loš papir, 139 kn.
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
591 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 06/11/2015 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam na brzinu unutra i ovdje su prva dva albuma, tj., kako je Difool rekao, Strašni nokturno i još Nešto balavi ispod kreveta (mislim da nisu odvojeni nikako vidljivo).
Nije cijeli, naravno, u boji, već samo nedjeljne table.
Ja volim ovakav papir. Ne bih rekao da je loš, samo nije ni mastan ni težak.

Humbert Coe
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 07/11/2015 : 17:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da i izdavači iz regiona objavljuju Kalvina i Hobsa, ali moj izbor za kupovinu je bilo ovo: http://www.amazon.co.uk/Complete-Calvin-Hobbes-Bill-Watterson/dp/1449433251/
I to iz nekoliko razloga - kvalitet izdanja je nenadmašan u poređenju sa domaćim izdanjima koja sam video (dizajn, štampa, uvez, odličan mastan papir), dimenzije izdanja su poveće ali baš kako treba, celokupan Vatersonov opus na C&H je sakupljen na jednom mestu, slipkejs izgleda moćno i celo izdanje deluje skupo i kvalitetno, ali i cena celog izdanja ne prelazi zbirnu cenu kad se saberu Systemove (i verujem ubuduće Algoritmove) pojedinačne knjige, čak ispada i manje.
Dakle, ne želim da miniram napore lokalnih izdavača, ali mislim da je ovo Complete izdanje znatno bolji deal. Kao jedini minus bi moglo da mu se računa to što je na engleskom pa neko neće moći da čita i zato bi mu bolje leglo da strip ima na srpskom ili hrvatskom, ali to je individualno (meni je to čist plus što imam izdanje na originalnom jeziku).

Edited by - star-duster on 07/11/2015 17:38:12
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/11/2015 : 21:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Napokon !

Evo jedna prigodna .







----------
Trenutačno se sluša: Various Artists - Perfect Day
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/11/2015 : 17:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kakav biser!
Sviđa mi se ovakvo izdanje mada sam i ja očekivao luksuznije, kakvo i ovakav strip zaslužuje (u boljim vremenima rekao bih da bisamo trebai imati oba, kao što je slučaj sa Asterixom).
Stvari koje me smetaju su tipfeleri (nema ih previše ali ih ima) i to što su izbrisani brojevi pasica. Ne znam da li je tako i u izvornom izdanju na koje se ovo oslanja ili je to išao Algoritam brisat.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000