forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 349

Lukeruk
Junior Member



Serbia
354 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 17/04/2024 : 10:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Secam se te '98, kada je Deki briljirao.
Pa i meni deluje da ima tih intervencija sa strane. Proslih sezona je bilo derbija gde se Zvezda posle vodstva jednostavno ugasi.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/04/2024 : 13:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Čini mi se da je Prosinečki nekad 1990. ili 1991. izjavio da su mogli da im daju golova koliko treba, ali da je naređenje odozgo bilo da se to ne smije, izbiće neredi.

Posljednja ubjedljivija pobjeda je 2008. bez gledalaca - 4:1. Prije toga pamtim derbi iz 1998. - 4:0, tada je Zvezda bila baš ubjedljiva.



Tvoje poznavanje srpskog sporta je u rangu mog sina koji je drugi razred. Mozda je on malo i jaci jer ima od koga da uci.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/04/2024 : 13:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

Secam se te '98, kada je Deki briljirao.
Pa i meni deluje da ima tih intervencija sa strane. Proslih sezona je bilo derbija gde se Zvezda posle vodstva jednostavno ugasi.



Mi nemamo klub uopste. To je Duljaj i rekao "bice bolje kada budemo imali klub." Ulozili ste 50 miliona u tim i vi se jos pitate kako biste morali da dobijete, niste ni sigurni u to. Po svemu vidjenom treba da nam strpate 6 komada a da mi ne predjemo pola. A ove sezone smo vas jednu dobili a drugu ste nas pokrali i izvukli ste bod (da podvucem da ste na terenu bili za klasu bolji). Sada je i ovaj nas teletabis namerno zutim kartonom pobegao sa derbija. Pomocnik Nadj odbio da vodi ekipu. Mi smo realno sprdnja od kluba i organizacije u ovom momentu i jedino sto nas moze izvuci su sami igraci i navijaci koji nisu SNS jug.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/04/2024 : 15:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ma da mi vas drknemo a ne da opet slavite bod i plačete da smo vas pokrali
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/04/2024 : 00:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mi nismo slavili bod. Taman da sa 3 igraca izadjemo na teren i sa slomljenim nogama nikad, ali nikad necemo slaviti bod protiv vas.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/04/2024 : 07:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ulozili ste 50 miliona u tim i vi se jos pitate kako biste morali da dobijete, niste ni sigurni u to. Po svemu vidjenom treba da nam strpate 6 komada a da mi ne predjemo pola.


Ima to sve svoje zasto je tako. Zvezdi nije nuzno potrebna pobjeda protiv vas, pa i ne daju 100%. Kako sada za vikend, tako i prethodnih godina. Vama je iskreno receno vrhunac sezone derbi sa Zvezdom.
Pa kad vi igrate 110%, Zvezda logicno sa pola snage, nije iznenadjenje sto se vidi cesto remi.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
675 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 18/04/2024 : 07:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Ulozili ste 50 miliona u tim i vi se jos pitate kako biste morali da dobijete, niste ni sigurni u to. Po svemu vidjenom treba da nam strpate 6 komada a da mi ne predjemo pola.


Ima to sve svoje zasto je tako. Zvezdi nije nuzno potrebna pobjeda protiv vas, pa i ne daju 100%. Kako sada za vikend, tako i prethodnih godina. Vama je iskreno receno vrhunac sezone derbi sa Zvezdom.
Pa kad vi igrate 110%, Zvezda logicno sa pola snage, nije iznenadjenje sto se vidi cesto remi.



Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/04/2024 : 08:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Ulozili ste 50 miliona u tim i vi se jos pitate kako biste morali da dobijete, niste ni sigurni u to. Po svemu vidjenom treba da nam strpate 6 komada a da mi ne predjemo pola.


Ima to sve svoje zasto je tako. Zvezdi nije nuzno potrebna pobjeda protiv vas, pa i ne daju 100%. Kako sada za vikend, tako i prethodnih godina. Vama je iskreno receno vrhunac sezone derbi sa Zvezdom.
Pa kad vi igrate 110%, Zvezda logicno sa pola snage, nije iznenadjenje sto se vidi cesto remi.



Realno, tako smo i mi dobijali derbije kad su oni bili "bolji"
Go to Top of Page
Page: of 349 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000