forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Real iz Niša - sve redom šiša!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 07/10/2013 : 15:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Odgledao obe (upao na drugo poluvreme).
Bas sam se cudio zasto je jug prazan. Stoka...

Lepo deluje pogled sa one druge tribine na istoku.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/10/2013 : 10:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Zvezda gostuje u Nišu 26, u prvenstvu, Partizan 30. u kupu. Prilika da se pobede večiti prvaci.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/10/2013 : 21:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Neverovatno, ali, odlican mec u Krusevcu. Borbeno i srcano. Steta samo sto se Radnicki povukao u drugom, tek su pred kraj probali nesto konkretnije.
Jednom i kod nas da se odigra zanimljiv mec.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/10/2013 : 21:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Neverovatno, ali, odlican mec u Krusevcu. Borbeno i srcano. Steta samo sto se Radnicki povukao u drugom, tek su pred kraj probali nesto konkretnije.
Jednom i kod nas da se odigra zanimljiv mec.




Možeš li da veruješ da su poslednje tri utakmice Radničkog ko preslikane? Prvo poluvreme povedu, drugo se povuku
Ne, ovaj Bekvalac je stvarno konj!
Šta se povlači kada se vidi da bolje igraju dok imaju loptu?! 100 puta je Kesić gađao Hadžibulića u glavu, umesto da spusti loptu, pa polako da grade napad po bokovima.

I umesto 7, oni sada imaju 3 boda.

U Nišu će protiv Zvezde biti izuzetno teško. Ako budu igrali ovako, piši propalo. Moraju više da pokrenu bokove i da trče, napadaju, a ne da statiraju i čekaju grešku. Od toga nema ništa.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/10/2013 : 21:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
I sve tri su zavrsile 1:1, tako? :)

To je nas mentalitet, tipicno gubitnicki. Umesto da dokrajcimo protivnika, bolje da cuvamo minimalac.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/10/2013 : 21:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Da, sve tri 1:1, sve tri Radnički igra do gola koji daje i od gola koji prima.
I to je sve zbog ovog, jer Radnički tako ne igra
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/10/2013 : 21:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
A, jbg. Sto je najgore, moglo je lagano da se preokrene. I ovo je dobro kako je izgledalo u drugom.
A komotno ste mogli da budete prvi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/10/2013 : 11:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Danas utakmica u 7. Karta za zapad i istok 600 dinara. Do juče prodato 12000 karata, očekuje se pun kapacitet od 16500 gledalaca. Priča se da je utakmica nameštena. Javim da li su naklapanja ili ne.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 26/10/2013 : 11:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Danas utakmica u 7. Karta za zapad i istok 600 dinara. Do juče prodato 12000 karata, očekuje se pun kapacitet od 16500 gledalaca. Priča se da je utakmica nameštena. Javim da li su naklapanja ili ne.





Kec u Nisu ,ljudi!
Kec u Nisu!


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/10/2013 : 17:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Je l namestena? Je l ima tuca po gradu? Pisu da ih je bilo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/10/2013 : 17:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Bili neredi kod Sabornog hrama.
Nasi standardno pricaju da je namestena.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/10/2013 : 20:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
5-i put zaredom 1:1

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/10/2013 : 21:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nije bila nameštena, Zvezda nema tri blage veze, mada ni Radnički ništa bolji nije
Ukupno gledalaca: 14700

Ne znam koliko je često po Srbiji, ali imam utisak da je bilo više navijača Radničkog
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 27/10/2013 : 11:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 29/10/2013 : 14:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Bili neredi kod Sabornog hrama.
Nasi standardno pricaju da je namestena.



I kod kuce za vencanja se potukli debili


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 30/09/2015 : 21:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Otišla je još jedna legenda Čaira: Umro je Dragan Holcer

Sinoć je u Splitu, nakon teške bolesti preminuo Dragan Holcer, legendarni fudbaler niškog Radničkog, splitskog Hajduka, Štutgarta, Šalkea 04 i nekadašnje reprezentacije Jugoslavije.



Dragan Holcer će ostati upamćen kao fudbaler koji je zlatnim slovima ispisivao istoriju fudbalske reprezentacije Jugoslavije, u čijem je dresu u periodu od devet godina, odigrao 52 utakmice.

Rođen 19. januara 1945. u Zwieselu, nemačkom koncetracionom logoru u okolini Berlina, a kao mali se sa majkom doselio u Niš.

Holcer je u omladinskoj ekipi niškog Radničkog počeo da igra sredinom 1961. godine, a za prvi tim je debitovao u zvaničnom meču u prvenstvu 1963/64. godine, na utakmici protiv Sarajeva (1:2) u Sarajevu, na kojoj je postigao jedini gol za Nišlije - kao desno krilo.



Kao srednji igrač u half liniji prvi put se pojavio na kup utakmici protiv Srema iz Sremske Mitrovice, na kojoj je postavljen da igra "štopera", protiv odličnog napadača Srema Ganića. Tada je imao 18 godina i ustalio se u prvom timu. Pune tri sezone Holcer je bio jedan od najboljih igrača u Radničkom i sve više stasavao kao izvanredan odbrambeni igrač. Srednje visine, idealno građen za fudbalera, atletski razvijen, okretan i hitrog starta, odlično igrajući glavom, izuzetno borben i požrtvovan, brzo je osvojio i navijače, kako u Nišu gde je zablistao, tako kasnije i u Splitu u kome se proslavio.





U dresu niškog Radničkog Holcer je odigrao 173 utakmice i stigao do najbolje selekcije Jugoslavije (1965. u Luksemburgu), pošto je pre toga odigrao jednu utakmicu za omladinsku reprezentaciju Jugoslavije (1963) i šest za mladi tim (1964-1966). Kao igrač Reala sa Nišave Dragan Holcer je upisao sedam nastupa u dresu A tima.

Dragan Holcer 1967. godine prelazi u Hajduk za koga je nastupio u 419 utakmica i postigao devet golova. Bio je jedan od najboljih centarhalfova Hajduka u njegovoj istoriji.

Jedan od najvećih krivaca za njegov odlazak u Split je bio i legendarni trener Radničkog Dušan Nenković koji je, osim što mu je bio i trener, bio i veliki prijatelj i koji je tom razdoblju bio trener Hajduka tako da je ta činjenica donela prevagu da Holcer ne ode pravac Beograda ili Zagreba već status legende ostvari na Stadionu pod Marjanom.



Ostaće upamćene reči koje je sa tadašnje 24 godine, po prelasku u splitski Hajduk, o Nišu zapisao.

Niš je grad mog detinjstva, moje mladosti i moj rodni grad. On je bio i ostao moj grad, njegova Nišava moja rijeka i uličice njegove Žožine Kapije najlepše, bezbrižno doba Dragana Holcera. Moje neobično prezime, pa i nadimak Švaba koji nije nikad vrijeđao moju osjetljivu diječju dušu, nisu me nijednog trenutka odvajali od ljudi, navika i temperamenta tog voljenog grada. I da nije u moj život nogometna lopta poput skretnice prebacila moje snove na posve drugi kolosjek, ja bih danas u tom gradu, završivši Višu upravnu školu, na nekom drugom radnom mjestu zarađivao za život. Uvjeren sam da nitko, osjim mojih najbližih, neće shvatiti s koliko sam tjuge napustio moj voljeni grad.

Portal Real sa Nišave će u znak sećanja na Dragana Holcera narednih dana posvetiti seriju tekstova vezanih za period u kome je igrao za naš Radnički.

Večna Vam slava majstore.

Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/10/2021 : 14:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/tuzna-vijest-iz-srbije-preminuo-je-nekadasnji-legendarni-golman-jugoslavenske-reprezentacije-15111542


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/10/2021 : 15:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bas steta :(
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000