forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 tražim člana marif
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 11/04/2012 : 21:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Ima osvojene aukcije ali već 40-tak dana se ne javlja i ne odgovara na poruke.Kad prođu praznici ide negativni.

Edited by - nikia on 24/04/2012 17:13:23

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 12/04/2012 : 20:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Ako ti se javi silvio 1972, podsjeti ga da i kod mene ima več mjesec dana osvojene stripove a još mi se nije javio za uplatu.
Ja sada postavljam nove aukcije pa možda čovjek čeka da osvoji još koji strip pa sve zajedno realiziramo.
Ako mi se ne javi nakon isteka aukcija pokušat ču ga kontaktirati preko maila, i nadam se da je sve OK.
Možda je trenutno spriječen da se javi jer ne vjerujem da bi samo tako osvajao stripove na par aukcija i onda nestao bez traga i glasa a da se nikome ne javi iako je bilo več i takvih slučajeva.
Ako mi se javi ovih dana budem mu napomenuo da ti se javi.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 13/04/2012 : 14:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Sa silvio1972 sam već trgovao i bilo je sve na vreme i u redu.Zato me više čudi.Ako mi se javi podsetiću ga za tvoje aukcije.Kod marifa vidim i pozitivne i negativne komentare.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 12/05/2012 : 13:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Sa silvio 1972 sve rešeno bez problema kao i prošli put.Marif sledeće sedmice dobija negativni.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000