forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 .
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/03/2016 : 23:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tihomirduras

to lijepo poslikaj i okači tu, ali fino uredno da se može pogledati




možda ne bi bilo loše, da sve poslikam pa da mogu ljudi glasati za najljepšu razglednicu, samo tog aima jako puno....ne znam da li če mi se dati sve to napraviti....možda jednom.....jer trebaš znati da ja imam razglednice iz 99 različitih država, no to ne znači da je 99 razglednica, razglednica ima puno više, jer od nekih država imam i više primjeraka nego samo jednu....



Eto, da si sačuvao i onu simpatičnu Bagijevu s pozdravima iz Bosne, sad bi imao punih 100



Bosna je več pokrivena, zahvaljujoči forumašu Osmo, kojeg ovog prilikom pozdravljam i još jednom mu se zahvaljivam!

Osmo je car!!!!!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/03/2016 : 23:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
čak 12 članova ovog foruma je poslalo razglednice i svima se naravno zahvaljivam za suradnju, HVALA SVIMA KOJI STE POSLALI!!!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/03/2016 : 23:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tihomirduras

to lijepo poslikaj i okači tu, ali fino uredno da se može pogledati




možda ne bi bilo loše, da sve poslikam pa da mogu ljudi glasati za najljepšu razglednicu, samo tog aima jako puno....ne znam da li če mi se dati sve to napraviti....možda jednom.....jer trebaš znati da ja imam razglednice iz 99 različitih država, no to ne znači da je 99 razglednica, razglednica ima puno više, jer od nekih država imam i više primjeraka nego samo jednu....



Eto, da si sačuvao i onu simpatičnu Bagijevu s pozdravima iz Bosne, sad bi imao punih 100



Bosna je več pokrivena, zahvaljujoči forumašu Osmo, kojeg ovog prilikom pozdravljam i još jednom mu se zahvaljivam!

Osmo je car!!!!!!!!



To mi je odnekud poznato... ah da, evo ga.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=47542&REPLY_ID=1948613

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/03/2016 : 12:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Pa čuj, meni je Osmo car, jer mi je poslao razglednicu i ništa nije tražio zauzvrat (kao i drugi isto tako), pa da ovaj Osmo ubije nekog, opljačka banku,...neču promjeniti mišljenje, za mene je on Car Careva!

Nego, jel se sječate one maskote iz Univerzijade 1987 (Zagreb Univerzijada 1987, maskota vjeverica)? Bila je maskota nekakva vjeverica sa šarenim repom. Da li netko zna koliko vrijedi takva maskota?

Ima je jedan moj prijatelj, pa me je pitao. Ja sam lupio ono 50 eura (ali to je bilo onako "iz prve") pa me zanima, da li ste možda vidjeli da se negdje prodava na nekim aukcijama i kakve se cjene vrte?
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 09/03/2016 : 13:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message
ukucaš u google i sve piše...

evo jedan neaktivan oglas. trenutno su na njuškalu u ponudi magneti i otvarači od zagija.

http://www.njuskalo.hr/suveniri/plisana-maskota-zagi-univerzijada-1987-oglas-16302739
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 09/03/2016 : 13:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message
ili komplet svega

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/univerzijada-1987-lot-memorabilije-oglas-11157191
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/03/2016 : 17:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by vešmašina

ukucaš u google i sve piše...

evo jedan neaktivan oglas. trenutno su na njuškalu u ponudi magneti i otvarači od zagija.

http://www.njuskalo.hr/suveniri/plisana-maskota-zagi-univerzijada-1987-oglas-16302739



hm, ne znam da li je i njegova takva (valjda je...nisam je vidio) cijena samo 13 eura....na Ebayu bi možda moglo više da se iztrži no ne znam....ovo stvarno nije moje područje.
Hvala svejedno, reči ču mu, da se tako nešto prodava po 13 eura....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/03/2016 : 00:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
sječate kada sam u tom topiku tražio objesak zlatnog orla:


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47580

pronašao sam na Ebayu nekoga tko prodava ovo:



ovo je zlatna patka zvana Mallard Duck (Mlakarica) i taj privjesak je iz 18 karatnog zlata (750) i nije atraktivan kao orao ali je bar malo "cool" ili nije? Šta vi mislite?
Da li se vama sviđa ili izgleda previše seljački? Možda ako bi mu skinuo onaj emajl (boju) nitko ne bi pomislio da je patka....ali time bi ga uništio....ne znam nekako mi je simpatičan ali sumnjam da bi ga nosio....kako vama izgleda?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2016 : 00:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma koji če ti to q?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/03/2016 : 08:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma koji če ti to q?



pa znaš da ja uvijek neku robu preprodavam i shvatio sam da ako običnu verižicu prodavaš, nije ništa vrijedna osim cijene u zlatu, ali privjesak napravi verižicu simpatičnu, pa je cijena veča a i lakše se proda.
Ovdje ne ide u prilog to, što je 18 karatno zlato (umjesto standardnog 14 k), pa treba pronači i verižicu od 18 k, pa bude i cijena na kraju veča (a to ljudi ne vole, jer njima je ionako svejedno da li je 14k ili 18k odnosno oni bi htjeli 18k za cijenu 14k haha)....
Zato i pitam, da li vam je ovaj privjesak simpatičan ili nije?

Jer kao što sam rekao, dobri privjeski naprave verižicu atraktivnu (verižice bez privjesaka su ionako obične, puste, standardne,...osim ako se ne radi o kraljevom vezu npr, koji je atraktivan sam po sebi ali tu onda pričamo o verižicama od 50+ grama nadalje). Dobar privjesak je teško nači u nekoj običnoj zlatari kod nas, jer svi imaju te obične i puste križeve, zodiaška znamenja i još neke gluposti,....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 14/03/2016 : 16:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Naslov? gdje ideš? jest še nisem obupal :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 14/03/2016 16:26:29
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 14/03/2016 : 16:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ma daj zaradi enega idiota neumnega boš spokal, ignoriraj ga tepca neumnega... Imaš pač tudi kakega psihota gor, kaj češ..
po postih sodeč ta model ni čisto normalen

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 14/03/2016 16:36:48
Go to Top of Page

Nebojša
Starting Member



Serbia
84 Posts

Member since 21/10/2015

Posted - 14/03/2016 : 18:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Nebojša's Homepage  Send Nebojša a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Stigla razglednica iz Srbije - Hvala Ultras!!!!





Aleš, čoveče, kada je ovo bilo
Sada sam isčitao topik od početka, sit se ismejao, i baš mi je drago što si uspeo da skupiš ovoliko razglednica.
Puno pozdrava iz Kragujevca

the man without fear
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/03/2016 : 19:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Nebojša

quote:
Originally posted by 1Euro

Stigla razglednica iz Srbije - Hvala Ultras!!!!





Aleš, čoveče, kada je ovo bilo
Sada sam isčitao topik od početka, sit se ismejao, i baš mi je drago što si uspeo da skupiš ovoliko razglednica.
Puno pozdrava iz Kragujevca



pa đe si ti!?? Što si promjenio profil?
Nego jesi li se več oporavio od utakmice Crvena Zvezda - Panatinaikos, hehe!

Što se tiče razglednica, imam ih več iz 99 različitih država, samo još jedna do stotke!
Ova tvoja je stvarno jedna od najljepših u mojoj kolekciji, sigurno ide u top 10, hvala još jednom i kao što vidiš, ja sakupljam dalje, tako da je razglednica našla svoje mesto u kolekciji i kolekcija lijepo raste dalje.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12201 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/03/2016 : 19:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Ma daj zaradi enega idiota neumnega boš spokal, ignoriraj ga tepca neumnega... Imaš pač tudi kakega psihota gor, kaj češ..
po postih sodeč ta model ni čisto normalen



ej stari, kako se najlažje pride na Ljubljanski grad?
Kje najbližje parkiram avto? Nisem bil še nikoli gor....
Sprašujem zaradi tega, ker sem danes poslal svojo pisanko na natečaj v Slovenskih Novicah za najlepšo pisanko in v primeru zmage moram priti na podelitev nagrade na Ljubljanski grad...drugače bo pa itak reportaža v časopisu Slovenske novice 26.3.2016.

Evo moja pisanka:



tukaj se ne vidi tako dobro, ampak narisal sem 4 golobice v krogu na takšen način, da je v notranjosti navidezni križ in v križu sem narisal še sonce,...a veš tako izbiral sem malo med temi Velikonočnimi, krščanskimi motivi (golobice, križ, sonce kot luč vernikom,...) bom videl kako jim bo kaj všeč tistim ki jo bodo ocenjevali. So pa 4 kategorije (jaz sem svojo poslal v Umetniško kategorijo), potem so pa še otroška, inovativna in tradicionalna kategorija,....
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 14/03/2016 : 19:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
z avtom prideš čisto do vrha gradu, zadaj je cesta.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2016 : 21:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Lock ZAUVEK. Zato što je 1Euro to hteo i izazvao svojim ponašanjem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000