forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Džin 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/11/2020 : 23:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@Peyo, kakav je tebi Dzin?



Nisam ga još pročitao.

Od Ane Mirallès čitao sam dosta davno strip Eva Médusa koja je pretpostavljam slična.

U sjećanju mi je ostao kao dosta konfuzan strip.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/11/2020 : 23:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, nije nesto pretjerano konfuzan Dzin. Avantura, sise, malo mistike i akcije, sise... ali kad ti glavna protagonistica ide na jetra, to nije ok. Mozda obnovim prva dva ciklusa prije nego sto krenem sa indijskim.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/11/2020 : 00:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa, nije nesto pretjerano konfuzan Dzin.



Ja sam dao komentar za strip Eva Medusa, za Džin ću kada pročitam.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/11/2020 : 00:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, ali si napisao "Od Ane Mirallès čitao sam dosta davno strip Eva Médusa koja je pretpostavljam slična." Sad, Meduzu nisam citao ali Dzin nije nesto pretjerano konfuzan (rekao bih da nije uopste, ali onako... mozda nekome i moze biti :D ).




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 29/11/2020 : 13:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Džin je vrlo dobar strip sa metafizičkim razvojem lika većeg od života. Erotika je samo u funkciji toga, isto i nasilje. Crtež, kolor i montaža su odlični (mislim, da unutra piše, da kadre montira muž Ane Miralles). Ana Miralles si daje težke crtačke zadatke (puno detajla, dinamična figura, bogata scenografija) i sve je dobro urađeno.

Čekam indijski ciklus.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 29/11/2020 : 16:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Objavit ću Indijski ciklus.




"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/12/2020 : 19:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Drugi ciklus

Pre nedelju dana sam zavrsio i drugi ciklus i utisci su slicni kao i za prvi. Zanimljiva avantura, zanimljivi likovi, odlicno pripovedanje, sjajan crtez. U drugom ciklusu ima manje eroticnih scena ali nista manje interesantnih. Vidi se da je Dufaux razradio pricu na pravi nacin. Ana je odradila posao na nivou. Jako su mi zanimljivi osvrti na proces rada koje je Dufaux napisao na kraju. Sve u svemu... zeljno iscekujem treci ciklus.

8/10

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/12/2020 : 19:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja počeja taj drugi i zaglavija. U međuvremenu došlo toliko toga za pročitat i sad kad opet dođe na red dođe.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 23/01/2022 : 09:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Otomanski ciklus

Došlo i ovo na red. Izdanje prekrasno,format i dodaci na kraju - baš milina.

Sama priča i nije loša, samo je skakanje iz sadašnjost u prošlost malo nepsretno odrađeno na momente. Ali ok, ima glavu i rep i na kraju se fino zaokruži. Erotika koja se provlači kroz strip je prikazana na nešto drukčiji način, ispada da su žene koje su bile u haremu prave gospođe vrijedne divljenja i poštovanja. Da o 30 zvonaca koje mora skinut da bi došla do informacije i ne govorim. Znači 30 različitih partnera. To je poprilično nategnuto.

I crtački se vidi da je žena to radila. Nije kao Serpieri recimo već sasvim drukčije. I sve žene su baš mršave ;-)Detalji Istanbula sjajno prikazani, ali generalno sam crtež nije spektakl. Miralles je bolja u ilustracijama.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
150 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 02/11/2022 : 14:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
Zna li se da li je u planu objavjivanje Indijskog ciklusa u skorije vrijeme? Markos je najavio prije pa me zanima u kojoj je to fazi.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/05/2023 : 00:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitao prvu knjigu, o d v a l i l a ! ! !

Prezadovoljan
Go to Top of Page

Promys
Starting Member

48 Posts

Member since 03/02/2023

Posted - 01/06/2023 : 13:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Promys a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip! Otomanski ciklus meni nešto interesantniji, priča je više akciona a menje metafizička. Sadrži jako puno originalnih detalja koji su zaista vezani za vreme i prostor u kome se radnja odigrava. Jako lepa vest da stiže i III ciklus.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39134 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/06/2023 : 21:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Procitao i drugi ciklus koji je za klasu slabiji od prvog po meni.. Ali je dobar. Jedva cekam treci.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000