forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Breaking Bad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/06/2017 : 20:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne da Saul nije loš, nego je odličan.

Kvalitetom scenarija i glume u potpunosti na razini Breaking Bada.

Jedino je priča drukčija, umjerenija i sporije se razvija, pa se možda nekima neće svidjeti zbog toga.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/04/2018 : 14:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

quote:
Originally posted by mr murdoc

Saul Goodman is Breaking Bad
Marco je Jedna od najboljih epizoda do sada



Slažem se da je Better Call Saul odličan. Potpuno je ispunio moja isčekivanja. Ali se ne slažem da je Marco najbolja epizoda. Dapače, meni je jedna od najlošijih. Onaj Saulov monolog tijekom binga i cijela ta zafrkancija sa Marcom kao da su mala djeca, potpuno je po meni nepotrebno i na to smo izgubili cijelu epizodu, ma daj.
Također, nekad se godine glavnih likova poprilično mogu primjetiti, pogotovo na Mike-u pa mi je ponekad teško progutati cijelu tu priču o "prequelu". Još jedna loša stvar prequela je to što znam da se neće ništa loše dogoditi glavnim likovima (sudeći po BB-u) pa me stoga često nije bilo uopće strah za glavne likove (osim možda Chucka, on je genijalan).
A ništa, gleda se dalje.



negdje sam pred kraj druge sezone
a ovo boldano je i moja jedina zamjerka
saul, odnosno jimmy je ok, ne primjeti se uopće da je ostario
ali na mikeu se godine baš vide
a glumi mlađeg lika

ali nije da mi to jako smeta
i kim mi se jako sviđa
u biti, za saula i mikea znam otprilike kako će završiti, a strepim za kim i mikeovu unuku

dobra serija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 05/08/2019 : 00:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Evo da se pohvalim da sam prekjučer završio gledanje BB-a po prvi put (ipak Obi nije rekorder po odgađanju) :D.
Najbolja serija koju sam gledao do sada. Toliko mi već fali da bih je najrađe gledao ispočetka...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/08/2019 : 18:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Snimljen film BB!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/08/2019 : 18:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Snimljen film BB!



Uberi Trailers topic.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 05/12/2020 : 16:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Breaking Bad mi je definitivno omiljena serija. Svaki glumac odlično glumi, scenarij je na svjetskoj razini... Vince Gilligan je božanstvo. El Camino: Breaking Bad Movie su snimili prekasno i bolje da nisu snimili, jer je izgled glumaca drastično promijenjen, a film odma nastavlja gdje je serija stala. A i bila bi veća fora kada ne bismo znali što se dogodilo na kraju sa dva glavna lika, nego samo pretpostavke. No, čak i božanstva ne mogu odoliti nekoliko milijunćića Netflixovih dolara.
Seriju sam pogledao 2 puta i uživao u svakoj sekundu. A mislim si da bih nekoliko godina mogao gledati seriju točno u 9. mjesecu, jer sam u 9. mjesecu prošle godine prvi put gledao, a u ovom 9. mjesecu krenuo sa 2. gledanjem.
Nestrpljivo čekam zadnju sezonu Better Call Saula. I kako sam aktivan na Rebootovom forumu, tamo sam napravio listu što se treba saznati u toj 6. sezoni, da se zna na čemu smo. Ako nekoga zanima, evo link: https://www.reboot.hr/forum/forum/sva%C5%A1tarije/filmovi-i-tv-serije/8050-better-call-saul/page3

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/10/2022 : 15:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam seriju gledati prije nekoliko godina. Odgledao sam prvu sezonu i prvu epizodu druge i onda sam stao. Zašto ? Serija mi je bila predepresivna.
Sada sam joj odlučio dati drugu šansu i nisam zažalio. Poslije Star trek serija (jbga, ipak sam ja Trekkie:)) ovo je najbolja serija ikada. Bolja i od The Wire.
Ocjena:10/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/10/2022 : 15:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 25/10/2022 : 16:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Želeo sam što više Tuca i blizanaca, što više ludih Meksikanaca to bolje. :)

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000