forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Russ Manning Tarzan 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/06/2015 : 17:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by emirem

Hvala decki za info iako sam sad neodlucan koji prvo kupiti..mislim da cu krenuti sa Hogarthovim,pa dalje sa drugim autorima...

Kad procitas hogartovog,napisi utiske,bas me zanima kako te se primio



Ok..Nadam se da ce me se ovako primiti..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/06/2015 : 18:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/06/2015 : 19:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by emirem

Hvala decki za info iako sam sad neodlucan koji prvo kupiti..mislim da cu krenuti sa Hogarthovim,pa dalje sa drugim autorima...

Kad procitas hogartovog,napisi utiske,bas me zanima kako te se primio



Ok..Nadam se da ce me se ovako primiti..




ovo sam ti trenutno popalila

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 07/06/2015 : 20:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by emirem

Hvala decki za info iako sam sad neodlucan koji prvo kupiti..mislim da cu krenuti sa Hogarthovim,pa dalje sa drugim autorima...

Kad procitas hogartovog,napisi utiske,bas me zanima kako te se primio



Ok..Nadam se da ce me se ovako primiti..



Ja sam za sličan crtež samo sa Štrumpfovima popio opomenu od moderatora Mlađe. Baš da vidim važe li isti kriterijumi...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/06/2015 : 18:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Za bodhisatvu...a naravno i druge forumase...
Za avanturu u gradu Pellucidaru mozes pronaci u cetvrtoj knjizi,ujedno i zadnjoj iz Manningovog opusa.
Btw knjiga mi jos nije stigla.

Winner of the 2014 Eisner Award! In the series conclusion, the final nine Sunday storylines by Russ Manning, in which Tarzan returns to Opar, Pellucidar, and Castra Sanguinarius, while Korak finds himself at the Sacred Lake of Krackao and the Elephants' Graveyard. Collecting the complete strips' run from March 24, 1974 through June 24, 1979.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 08/06/2015 : 19:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Yep, hvala ti emireme to je ono sto me i interesiralo
Ta je epizoda kako sam rekao u starim Stripotekama ispala onako nesuvisla
A zapravo je i nenastavljana jer je Manning tada prestajao sa Tarzanom... steta

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/08/2015 : 22:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Molio bih neki link na kojem su predstavljene naslovnice i crtezi koje su se koristili za plagiranje..akhm hommagiranje najpopularnijem strip junaku sa nase strane Jadrana..
Ovih dana mi ide Russ Manning No.2 sa shopping liste pa bih htio prije da pogledam neke ranije radove drugih crtaca.
Ima i enciklopedija na 100-tu godisnjicu izlaska knjige o Tarzanu.




"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 19/09/2015 : 03:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Et Voilà, Ecce Homo !










Evo, rekoh, napokon nešto što mi se sviđa a da neću kupiti jer sve to već imam iz Stripoteke... a onda mi vrag nije dao mira, već sam morao iskopati što to imam... i

Ono što su objavili u Stripoteci, a što je Manning objavljivao u pasicama (kajševima), je kompletno (pasice 8857 - 10308 od 1967.- 1972. /usput, zašto li je Manning počeo od broja 8857 ?/), dok ono što je izdavao kao tjednu stranicu, u Stripoteci dosta epizoda nije objavljeno, a ono što je, bolje da i nije- koliko je iskasapljeno.
Usporedivši preview tih tjednih strana s Stripotekom, zgrozio me je, to ni ne mogu nazvati prijevod, već... Više od 50% teksta jednostavno je izbačeno, a ostatak je pokušaj prijevoda nekoga tko jedva da zna koju riječ engleskog i više prevodi po slikama. Užas.
Za razliku od ovoga, prijevod pasica mi djeluke OK.

Izgleda da ću ipak u kupovinu.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/09/2015 : 12:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Napisao bih ti vise,ali ni ova dva primjerka ne stignem procitati.Citam neke zaostatke "Conan Chronicles" i nesto Bonelli.
Ovih dana cu naruciti i trecu knjigu.
Pozuri sa jedinicom moglo bi biti gusto...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000