forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Magicnog Vjetra u boji!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/05/2015 : 20:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Evo iznenadenja o kojem sam govorio! Dakle MW Vol. 7 Windigo izdanje ce imati dvije verzije: "regularnu" verziju s Banetovom naslovnicom i "variant" verziju sa novom ekskluzivnom Frisendinom naslovnicom!
Frisendina verzija ima drugaciji dizajn tako da na koricama ne pise Vol. 7.
Znaci odlican je izbor za one koji zele kupiti samo ovu knjigu, a naravno odlicna je i za kompletiste koji zele imati obe verzije!








Ovo ti je odlična ideja.
Iako za ostale nemam para i ne znam hoću li ih kupiti, ovo obavezno uzimam.
Dizajnom me nekako podsjeća na Fibrinog Ken Parkera.

Ali za ilustraciju imam primjedbu, a to su nekak nerealno isprepletene Nedove ruke.
Da je Ferri, odmah bi ga neki razapeli.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2015 : 22:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Vjeruj mi, sad sam legnuo na pod i napravio istu, identicnu pozu. Itekako je realna. Frisenda je pre kvalitetan i studiozan da napravi takvu vrstu greske na naslovnici do koje znam da mu je stalo da bude najbolja sto moze biti.
Uza sve duzno postovanje prema Ferriju, on ovakvo nesto nikad nije nacrtao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/05/2015 : 22:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Vjeruj mi, sad sam legnuo na pod i napravio istu, identicnu pozu. Itekako je realna.


Nadam se da je to bilo u sobi gdje je nekakav tepih a ne u prostoriji gdje su hladne i tvrde pločice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2015 : 22:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by D.J.

Vjeruj mi, sad sam legnuo na pod i napravio istu, identicnu pozu. Itekako je realna.


Nadam se da je to bilo u sobi gdje je nekakav tepih a ne u prostoriji gdje su hladne i tvrde pločice.


Haha! Da na tepihu je i bez Windiga i noza!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/05/2015 : 23:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
E onda nije realno. Treba biti i neka beštija da se poza i pokret pravilno odsimuliraju.
Ak hoćeš, posudim ti ja svoju beštiju. Strašnija od Windiga.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 30/05/2015 : 23:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Pa obratite pažnju da je ova poza iznuđena jer mu je druga ruka povređena.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/05/2015 : 09:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
odlična naslovnica!
Frisenda rastura
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/05/2015 : 10:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Vrhunska naslovnica.Frisenda je trenutno najbolji crtac u bonelijevom stafu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/05/2015 : 15:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast D.J., i naklon do poda!

Frisendina naslovnica je odlična, izuzetno asocira na Kenove naslovnice, ali ja ću zbog kontinuiteta i samog Baneta ipak ostati vjeran njemu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/05/2015 : 20:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
frisenda
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 01/06/2015 : 00:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

frisenda




Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2015 : 10:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
S Comic-Cona:




www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/07/2015 : 21:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Moji primjerci danas stigli, Zajedno sa novim Zagorom.
Hvala puno, DJ!
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/07/2015 : 21:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Moji primjerci danas stigli, Zajedno sa novim Zagorom.
Hvala puno, DJ!
:)


Odlicno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

glacier
Starting Member

26 Posts

Member since 14/05/2008

Posted - 25/04/2016 : 13:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send glacier a Private Message  Reply with Quote
Sa velikim zakašnjenjem sam uzeo komplet MW-a. Mogu da kažem da je izdanje fantastično u svakom pogledu. Korice, papir, dizajn, prevod... perfektno. Na stranu koliko na ovakvom papiru odlično odrađena boja dolazi do izražaja, toliko da BW izdanje više nema smisla, bar meni. Plus su i ove prve priče Magičnog odlične, tako da je uživanje kompletno... pohvala za D.J.-a, uz nadu da će izdati još brojeva.

Apsolutna preporuka!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/04/2016 : 20:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kako je publika u amerioci primila magicnog vetra a kako ponudjene epizode zagora ?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2016 : 20:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by glacier

Sa velikim zakašnjenjem sam uzeo komplet MW-a. Mogu da kažem da je izdanje fantastično u svakom pogledu. Korice, papir, dizajn, prevod... perfektno. Na stranu koliko na ovakvom papiru odlično odrađena boja dolazi do izražaja, toliko da BW izdanje više nema smisla, bar meni. Plus su i ove prve priče Magičnog odlične, tako da je uživanje kompletno... pohvala za D.J.-a, uz nadu da će izdati još brojeva.

Apsolutna preporuka!


Hvala Glacier!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2016 : 21:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

kako je publika u amerioci primila magicnog vetra a kako ponudjene epizode zagora ?


Oni koji su ih imali prilike procitati vole ih i jednog i drugog. Tu nema problema. Problem je u distibuciji i u tome sto je tesko biti primjecen u moru izdavaca i izdanja koja svaki mjesec zatrpavaju Previews katalog iz kojeg comic book shopovi narucuju stripove. Zagor se bolje prodaje jer imam puno vecu podrzku internacionalnih fanova i ljudi u Americi koji su culi za njega.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/04/2016 : 21:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa logicno da Zagor ide.
Dodje mi da skoknem do USA, cisto da vidim kako mocno stoji u shopu izmedju onih superherojcica u dugim gacama.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2016 : 22:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa logicno da Zagor ide.
Dodje mi da skoknem do USA, cisto da vidim kako mocno stoji u shopu izmedju onih superherojcica u dugim gacama.


Tesko da bi ih lako nasao u shopovima ovdje, ali uskoro imat cemo i mi jednog supergacesu!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47744

(Naslovnica Well-Bee )
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000