forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DW: OKRUŽEN MRTVIMA, knjiga 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/07/2013 : 00:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Strip od kojeg ništa ne očekuješ teže će te razočarati.


Točno!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 02/07/2013 : 08:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Strip od kojeg ništa ne očekuješ teže će te razočarati.


Točno!



Opet vas dvojica filozofirate
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/11/2013 : 22:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nisam nigdje našao topic o trećoj knjizi koju sam upravo pročitao....i dalje sam oduševljen ovim stripom.
Ovaj strip vas jednostavno šokira svojim raspletima,osjetite sve emocije aktera u istom: strah, osječaje krivnje, nelagodu, sram, bijes, uživanje u osveti-ma koliko god ona bila neljudska i okrutna.....
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 06/11/2013 : 00:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Iskreno malo je too much in yer face štono bi rekli engleski spikeri.

Ali baš to i jest dobro.
Koliko god serija bila ok pogotovo sezona 1, rekao bih da je strip daleko bolji.

I u 3 epizode već smo stigli do treće sezone serije TWD.
Sudeći prema tome seriju su raaaazvukli do bola.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 06/11/2013 : 13:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
Generalno - TWD sam otkrio znatno prije nego se serija pojavila i zbog njega sam dao sansu stripovima koji dolaze s američkog tla o kojima nisam ima baš nešto visoko mišljenje (izuzev grafičkih novela). Čak sam počeo čitati i superherojštinu koliko me TWD oduševio.

Jedva sam čekao seriju da se pojavi i nakon par epizoda sam je jednostavno prestao gledati da mi ne bi uništila cijeli dojam koji sam povukao iz stripa. Moja ocjena (od 1 do 10) - strip 8 , TV serija 2 .

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000