forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2014 - legenda se nastavlja...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/06/2014 : 15:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Jel znate jel dosao ikad itko iz staffa Nathana Nevera na Mafest, to su mi najzanimljivije face, osobno volio bi vidjeti Stefana Viettija koji mi je najbolji Bonelli scenarista i koji je po meni to dokazao tako da je napravio najbolje price za junaka kojeg nije stvorio. Volio bi vidjeti i crtace de Angelisa, Bertolinija, Casciolija, Casinija... itko bio osim Zagorovaca?? Ili mozda na CRS-u?


http://www.stripovi.com/magazin/nathan-never-tribina-mafest-2009/125/

Evo ga frajeru, bili 2009. godine i na moju veliku žalost, tada se još nisam vratio svijetu stripa i nisam bio na ovom Mafestu. Bili su Casini i De Angelis prije par godina, ali ova tribina sa Serrom je bila glavna, tada ga je Dee baš izrešetao pitanjima.

I pusti jakija, voli zajebavati.

Edited by - Jerry Krause on 08/06/2014 15:40:54
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/06/2014 : 16:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Procitao ovo, odlicno, to su prave njuske stripovske,genijalci, cim cujem da dolazi netko iz NN iduci put dolazim iako je sad otislo sve u kuratz jer crtaju cure a scenarij pise nekakav Brigamonti i Perniola. Ovo iz Mafesta 2009. je tocno period koji sad otprilike cu citati, a 2009. nazalost jos nisam znao ni za broj 1. Specijalni agent alfe niti za Mafest .

I da ovo Zagorovci sto sam napisao, imam dojam da ih se skoro pa ne rastrga kad dodju

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/06/2014 : 13:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam također bio jedan od sretnika koji su prisustvovali tom legendarnom MAFEST-u kada su gosti bili Serra, Simeoni i De Angelis!

Dobio crteže od obojice, De Angelisov već godinama visi na zidu, potpise u stripove i fotke sa svima!

Prije dvije godine dobio sam i crtež od Roberta u njegov Tex gigant...
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 24/06/2014 : 12:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Radio Študent (Ljubljana) - Pia Nikolič o Mafestu,

http://radiostudent.si/sites/default/files/posnetki/2014-06-21-stripofilija-dalmacijooooo.mp3

Reportaža s festivala stripa iz Makarske - Mafest.
Pogovor z Daliborjem Dadotom Antunovićem - glavnim organizatorjem..
Pogovor z Markom Šunjićem iz založbe Fibra..

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000