forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog Almanah 11
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/08/2013 : 23:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Pjuwy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??



Navikni se na Rahazlama, njemu je sve sranje.

Ma ne ovo je sigurno vrh najbolja epizoda dd ikada jelda???



Iskreno sumnjam u takvu mogućnost, ali zaista ne vidim kako čovjek može reći je li strip sranje ili remek-djelo a da ga nije niti pročitao.

Vjeruj mi moze isto kao sto znam da je i novi dd maxi sranje makar ga nisam procito!!!
Go to Top of Page

dariohead
Starting Member



88 Posts

Member since 23/02/2011

Posted - 02/08/2013 : 08:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dariohead a Private Message  Reply with Quote
Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)

Edited by - dariohead on 02/08/2013 08:18:16
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 02/08/2013 : 12:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dariohead

Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

tako je.potpuno se slažem.

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 00:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dariohead

Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)

Sto se maxija tice nije daleko od najveceg smeca,ovaj alamanah vjerojatno nije nista bolji sta mislis da je dd poceo s ovakvim epizodama di bi sada bio???Vjerojatno nigdje nebi vise ni postojao,jednostavno pisci vise nemaju ideje jel puno je teze napraviti dobar scenarij za dd nego za npr zagora,pa cak ni sclavi na kraju nije imao vise ideja pa se povukao!!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/08/2013 : 12:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jel´ neko rekao profesor-inz?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12734 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/08/2013 : 12:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
inž je za tebe morž swampiću
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/08/2013 : 21:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

inž je za tebe morž swampiću


Pa...možda. Ne znam, nisam ga upoznao. Možda je i morž. Ali ako nije, bezveze da ga tako oslovljavas...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 28/08/2013 : 12:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Čitam ovaj, ne baš zanimljiv, tekst u Almanahu o vampiricama i u masu navođenih knjiga i filmova naletih i na 'Mehaničku naranču' u prijevodu Elizabete Graber.
Stvarno bi me zanimalo da li je , na ovim našim prostorima, ikad itko Kubrickov 'Clockwork Orange' preveo kao 'Mehanočka naranča'?
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
693 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 01/10/2013 : 21:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Stvarno mi se ovo svidjelo...

My username was a mistake.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/11/2013 : 18:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
iii evo ga i kod nas
ovo nigdje nije izašlo? osim u almanahu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000